منطقه توکای

منطقه توکای-منطقه توکای از اقیانوس آرام و رو به روی استان آیچی ، استان شیزوئوکا و استان گیفو به مرکزیت جزیره اصلی ژاپن، هونشو، تشکیل شده است. با باران های شدید در طول ماه های تابستان و آب و هوای نسبتا خوب در زمستان ها، بزرگترین شهر این منطقه شهر ناگویا با جمعیت ۲٫۲۹۸ میلیون نفر (تا سال ۲۰۱۶) است.

در منطقه توکای، بزرگترین خودروساز جهان تویوتا موتورز را خواهید یافت که صنعت خودرو را به ستون فقرات این منطقه تبدیل کرده است. در نتیجه، در مقایسه با سایر مناطق ژاپن، توکای از نظر قدرت اقتصادی پس از مناطق کانتو و کانسای در رتبه سوم قرار دارد .

علاوه بر این، منطقه توکای مقدار زیادی از میراث فرهنگی منحصر به فرد خود را حفظ کرده است و آن را از مناطق کانتو و کانسای متمایز می کند. یکی از این نمونه ها این است که این منطقه به دلیل برگزاری مراسم خانوادگی به ویژه آداب و رسوم عروسی مشهور است.

 

منطقه توکای

منطقه توکای که از طریق شینکانسن بین توکیو و کیوتو قرار دارد، دارای مقاصد مشهور جهانی و شکوه محلی است.

اینجا منطقه‌ای عمدتاً ژاپنی است که میراث باستانی، صنعت مدرن و طبیعت خیره‌کننده را در هم می‌آمیزد. کوه فوجی که در کنار چشمه های آب گرم هاکون و دریاچه های پنج فوجی قرار دارد، یکی از نمادین ترین قله های جهان است. توکای هم گذشته را در آغوش می‌کشد و هم با مکان میراث جهانی Shirakawa-go و کلبه‌های با سقف کاهگلی، بزرگترین مزارع چای سبز کشور، شرکت تویوتا موتور و ایسه‌جینگو، مورد احترام‌ترین زیارتگاه ژاپن، به آینده نگاه می‌کند.تمدید ویزای ژاپن ،سفر به این منطقه زیبا جزو معنوی ترین کارهای ممکن به شما می آید.

این موارد را از دست ندهید

• کوه فوجی – نمادین ترین کوه ژاپن

• شهر کوهستانی زیبای تاکایاما و Shirakawa-go در نزدیکی آن

• مقدس ترین زیارتگاه ژاپن، ایسه جینگو

• سواحل ماسه سفید و فضای آرام در شبه جزیره ایزو

منطقه توکای-نحوه رفتن به منطقه توکای

از آنجایی که منطقه Tōkai مرکزی ترین بخش کشور است، دسترسی به آن بسیار آسان است. از توکیو تا توکای، بهترین وسیله حمل و نقل قطار گلوله است. تنها ۲ ساعت طول می کشد تا از توکیو به شهر ناگویا برسید و چندین قطار در تمام طول روز حرکت می کنند.

اگر ترجیح می دهید پرواز کنید، بزرگترین فرودگاه در منطقه توکای، فرودگاه بین المللی مرکزی ژاپن است که رسیدن به آن تقریباً ۱ ساعت طول می کشد و هر روز ۳ پرواز به آن می رسد (از فوریه ۲۰۱۶). شما می توانید با راه آهن ناگویا از فرودگاه بین المللی مرکزی ژاپن به ایستگاه ناگویا در حدود ۲۸ دقیقه از طریق سریع ترین خط بروید.شما عزیزان می توانید درتور ژاپن از این منطقه زیبا بازدید کنید.

منطقه Tokai خانه بسیاری از مشهورترین نقاط دیدنی ژاپن است.

بر بام قلعه ناگویا استان آیچی، شاچیهوکو طلایی معروف قرار دارد. با ۵۰۰ ین، می توانید وارد قلعه ۷ طبقه شوید و اتاق های نمایشگاه را در طبقات ۱ تا ۵ ببینید، سپس از رصدخانه طبقه ۷ به سراسر شهر نگاه کنید. پله هایی وجود دارد که به طبقه آخر منتهی می شود، اما یک آسانسور نیز برای کسانی که نگران توانایی خود برای بالا رفتن ایمن به بالا هستند وجود دارد.

همچنین یک تور با راهنما به زبان انگلیسی در دسترس است که آن را به مکانی عالی برای یادگیری در مورد تاریخ قلعه حتی برای کسانی که نمی توانند ژاپنی صحبت کنند تبدیل می کند.

شاچیهوکو: ماهی کپور افسانه‌ای با بدن ماهی و سر ببر، دم و باله‌هایش رو به آسمان است و خارهای تیز در پشت دارد. این چهره ها گاهی به عنوان سنگ بنای سقف قلعه های ژاپنی دیده می شوند.

توکای را بر اساس استان کاوش کنید

یاماناشی

شیزوئوکا

گیفو

آیچی

می

نکات برجسته منطقه ای

شهرشیزوکا

اینویاما

هیداتاکایاما

تویوتا

ناگاشیما،یوکایچی،سوزوکا

رویدادهای محبوب

آبجوسازی هیداتاکایاماساکه

جشنواره آتش بازی شینمی

جشنواره محلی Owari tsushima tennoh

جشنواره محلی نیپون دوماناکا(دوماتسوری

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.