شهر اوزاکای شمالی

شهر اوزاکای شمالی- اوزاکا یک شهر بندری بزرگ و مرکز تجاری در جزیره هونشو ژاپن است که بازدیدکنندگان در سراسردنیا برای خریدتورژاپن اقدام می کنند . این شهر به خاطر معماری مدرن، تفریحات شبانه و غذاهای دلچسب خیابانی اش شناخته شده است. قلعه شوگونات اوزاکا متعلق به قرن شانزدهم، که چندین بار تحت بازسازی قرار گرفته است، نقطه عطف تاریخی اصلی آن است. اطراف آن را یک خندق و پارک با درختان آلو، هلو و شکوفه های گیلاس احاطه کرده است. Sumiyoshi-taisha یکی از قدیمی ترین زیارتگاه های شینتو ژاپن است.  

غذا خوردن و خرید در اطراف ایستگاه های شین اوزاکا و اوزاکا/اومدا

شمال اوزاکا مجموعه‌ای از ایستگاه‌های عظیم است که در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و همه امکانات رفاهی و سرگرمی مورد نیاز برای اسکان بیش از دو میلیون نفری که روزانه به این منطقه می‌روند، وجود دارد.

شین اوزاکا خانه قطار تندروی اوزاکا است، در حالی که ایستگاه اوزاکا و ایستگاه اومدا در جنوب، مرکز همه حمل و نقل های محلی است.

این موارد را از دست ندهید

• گم شدن در پیچ و خم بی پایان مراکز خرید و ایستگاه های قطار در اومدا

• پیاده روی آرام در کنار رودخانه در ناکانوشیما

• غذا خوردن در تنما، مکان مورد علاقه اوزاکا برای صرف غذا

شهر اوزاکای شمالی

چگونه به آنجا برویم

به عنوان قطب اصلی حمل و نقل به اوزاکا، این منطقه به راحتی با قطار قابل دسترسی است.

تشخیص شین اوزاکا، ایستگاه اوزاکا و ایستگاه اومدا برای مردم محلی و گردشگران گیج کننده است. تعداد انگشت شماری ایستگاه اصلی در شمال اوزاکا با نام های مشابه یا مکان های مشابه وجود دارد.

شین اوزاکا ایستگاهی است که شینکانسن در آن توقف می کند. ایستگاه اوزاکا مرکز اصلی تمام قطارها و متروهای شهری محلی است. این دو ایستگاه چهار کیلومتر از هم فاصله دارند. ایستگاه اومدا درست در مجاورت ایستگاه اوزاکا قرار دارد و جایی است که قطارهای سایر شرکت های قطار در آن توقف می کنند.

اگر از طریق شینکانسن وارد می‌شوید، از گردان شینکانسن خارج شده و به سمت قطار JR به مقصد ایستگاه اوزاکا (در خط توکایدو) حرکت کنید. از ایستگاه اوزاکا خارج شوید تا به مرکز حمل و نقل و تجارت مرکزی شهر برسید. از طریق خط قطار ایستگاه اوزاکا/اومدا، به هر مقصد و جاذبه دیگری در اوزاکا می توان به راحتی دسترسی داشت.

اوزاکا آشپزخانه ژاپن و تنما آشپزخانه اوزاکا است

همه عاشق یک غذای خوب هستند، اما اوساکی ها غذا خوردن را به سطح دیگری می برند. تمرکز مطلق رستوران‌ها و ایزاکایاها، که در مواقعی به نظر می‌رسد از تعداد خانه‌ها و دفاتر بیشتر است، باید شاهدی بر این موضوع باشد. تنما اوج این فرهنگ غذاخوری وسواس گونه است.

ناکانوشیما – مرکز شهرداری

مرکز حکومت در اوزاکا، ناکانوشیما، قسمتی از شهر است که به خوبی و زیبایی طراحی شده است. این نوار نازک زمین بیش از چهار کیلومتر از شرق به غرب امتداد دارد. ناکانوشیما خانه تالار شهر، تعداد انگشت شماری موزه و ساختمان های تاریخی حفاظت شده و یک تفرجگاه و پارک زیبا برای پیاده روی است. در آب و هوای معتدل بیایید تا از یک قدم زدن آرام و توقف در موزه ها و نقاط دیدنی مختلف در طول مسیر لذت ببرید. درخواست ویزای ژاپن، سفر به اوزاکا و بازدید از موزه ها و مکان های گردشگری آن جزو معنوی ترین کارهای ممکن به شمار می آید.

شهر اوزاکای شمالی- برنامه ریزی یک سفر

با ازدحام مردمی که از مسیری به مسیر دیگر سرازیر می‌شوند، اومدا و منطقه شمالی اطراف شهر می‌تواند کمی طاقت‌فرسا به نظر برسد، اما مطمئناً ارزش تجربه کردن را دارد، به خصوص اگر طرفدار فضاهای شهری و توسعه کارآمد هستید.

ماهیت ژاپن شهری

با توجه به تعداد افرادی که هر روز از ایستگاه عبور می کنند، باورنکردنی است که قطارها می توانند به موقع برسند، خیابان ها ظاهر تمیز خود را حفظ می کنند و عابران پیاده با وجود هرج و مرجی که به نظر می رسد از همه جهات فوران می کند، آرامش عمومی خود را حفظ می کنند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.