کارت های اعتباری

کارت های اعتباری -دریافت کارت اعتباری بخشی از زندگی عادی بزرگسالان است، و در حالی که درخواست ها صرف نظر از کشور ممکن است دشوار باشد، گرفتن کارت اعتباری برای خارجی ها در ژاپن می تواند بیشتر نقش داشته باشد. الزامات دقیق، اسناد، چک ها و برنامه های به ظاهر بی پایان می تواند کل فرآیند را دلهره آور و طاقت فرسا به نظر برساند. این راهنما نسخه ای ساده و قابل درک از الزامات استاندارد، فرآیندهای درخواست و شرکت هایی که خدمات زبان انگلیسی را ارائه می دهند ارائه می دهد.

کارت های اعتباری

کارت های اعتباری -کارت های اعتباری در ژاپن

کارت های اعتباری، نقدی و پیش پرداخت برندهای بین المللی به طور کلی در سراسر کشور پذیرفته می شود. مواردی وجود دارد که ممکن است فروشگاه ها نماد کارت هایی را که می پذیرند نمایش ندهند، بنابراین از فروشنده بپرسید که آیا می توانید از کارت خود استفاده کنید یا خیر. می‌توانید از کارت‌ها برای پرداخت کرایه‌های ناریتا اکسپرس (JR) و شینکانسن (JR) استفاده کنید، با این حال، همیشه نمی‌توانید از آن‌ها برای کرایه‌های قطار و مترو در مسافت کوتاه استفاده کنید. می توانید در سراسر کشور از دستگاه های خودپرداز در پست بانک ژاپن و سون بانک پول نقد برداشت کنید. تحقیق در مورد استفاده از کارت های اعتباری در ژاپن توصیه می شود.

اگر کارت اعتباری خود را گم کردید، مستقیماً با صادرکنندگان تماس بگیرید تا برای جایگزینی آن اقدام کنند. توصیه می کنیم فهرستی از شماره های رایگان برای صادرکننده داشته باشید و آنها را از کارت خود جدا کنید.بطور کلی برای سفر به ژاپن و دریافت کارت اعتباری این کشور نیازمند دریافت تور ژاپن هستید.

اگر از حمل مقدار زیادی پول نقد با خود ناراحت هستید، گزینه دیگر خرید کارت سوئیکا یا کارت پاسمو است. این کارت‌ها صرفاً برای استفاده از قطار نیستند – می‌توانید از آن‌ها در بسیاری از اشکال دیگر حمل‌ونقل عمومی و همچنین در فروشگاه‌های رفاهی و تعداد فزاینده‌ای از مغازه‌ها و رستوران‌ها استفاده کنید. با اینکه نمی توان از آنها در همه جا استفاده کرد، اما می توانند جایگزین مفیدی برای حمل پول نقد باشند.

نکاتی برای درخواست کارت اعتباری در ژاپن

در تئوری، الزاماتی که در بالا ذکر کردم به تنهایی باید برای دریافت کارت اعتباری ژاپنی کافی باشد. با این حال، نکات و ترفندهایی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید تا مطمئن شوید که روند شما تا حد امکان روان پیش می رود.

برای شروع، داشتن هرچه بیشتر مدارک که به شما کمک می کند هویت خود را ثابت کنید، راهی عالی برای جلوگیری از رد شدن غیر ضروری است. داشتن چندین کارت شناسایی، مانند کارت بیمه، کارت اقامت یا گواهینامه رانندگی که در ژاپن گرفته اید، بهترین راه برای رفتن به اینجا است.

همچنین، اگر قصد درخواست آنلاین را دارید، مطمئن شوید که آیا راهی برای انجام آن به صورت حضوری وجود دارد یا خیر. برای برخی از شرکت ها، گرفتن پرینت و درخواست حضوری ممکن است ارجح باشد و می تواند روند غربالگری شما را بسیار سریعتر و روانتر کند. این امر به ویژه در صورتی صادق است که نام میانی یا مشکلات دیگری داشته باشید که ممکن است به طور کامل در فرم‌های آنلاین قرار نگیرد.

نکته دیگری که باید هنگام پر کردن درخواست خود مراقب آن باشید این است که نام خود را دقیقاً همانطور که در شناسه ژاپنی شما نشان داده شده است بنویسید . اطمینان حاصل کنید که نام‌های میانی رسمی را که معمولاً استفاده نمی‌کنید، وارد کرده‌اید، و از استفاده از اختصارات یا نام مستعار خودداری کنید. در غیر این صورت کارت شما به شما تحویل داده نخواهد شد.

در نهایت، وقتی صحبت از برنامه‌های کارت اعتباری به میان می‌آید، صحبت کردن به زبان ژاپنی مزیت بزرگ‌تری از آن چیزی است که فکر می‌کنید. اگر بتوانید ثابت کنید که ژاپنی صحبت می‌کنید و می‌فهمید، فرآیند غربالگری شما سریع‌تر خواهد بود، زیرا شرکت متقاعد می‌شود که شرایط و ضوابط را درک می‌کنید.

چگونه ویزای من بر درخواست کارت اعتباری من تأثیر می گذارد؟

به عنوان یک خارجی در ژاپن، وضعیت ویزای ژاپن شما یکی از مهم ترین عوامل تصمیم گیری برای درخواست کارت اعتباری شما است.

اول از همه، همانطور که اشاره کردم، اگر ویزای توریستی دارید ، که معمولاً ۳ ماه یا کمتر است، نمی توانید برای کارت اعتباری اقدام کنید. به عنوان یک قاعده کلی، هر چه مدت ویزای شما طولانی تر باشد، شانس شما برای تایید کارت اعتباری بیشتر خواهد بود.

با این حال، درخواست برای کارت در حالی که هنوز زمان زیادی از ویزای خود باقی مانده است، بهترین راه برای انجام این کار است. درست است که هر چه بیشتر در ژاپن بوده باشید، شانس شما بیشتر می شود، اما اگر ویزای شما به زودی منقضی می شود، به احتمال زیاد درخواست شما رد خواهد شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.