یوشینو،نارا

یوشینو،نارا – منطقه بزرگی در جنوب نارا، یوشینو بیشتر به خاطر کوهی به همین نام در آنجا شناخته شده است. همچنین زمانی که بیش از ۳۰۰۰۰ درخت گیلاس کوه و منطقه اطراف آن را صورتی رنگ می کنند، به عنوان یک مقصد بهاری مشهور است، که در میان گردشگران تور ژاپن بهار بسیار طرفدار دارد.

بهترین مکان‌ها برای دیدن شکوفه‌های گیلاس و برگ‌های درخشان پاییزی، معبد یوشیمیزو-جینجا و رصدخانه هانایاگورا هستند که مناظر وسیعی را ارائه می‌دهند. و یک مکان میراث جهانی یونسکو که زیبایی خارق العاده آن شایسته اشعار فراوانی است که در طول قرن ها درباره آن نوشته شده است.

این موارد را از دست ندهید

• نمایش خارق‌العاده حدود ۳۰۰۰۰ درخت گیلاس را ببینید که از اواخر مارس تا آوریل به رنگ در آمده‌اند.

• در جای پای زاهدان کوهستان باستان قدم بردارید

• در چشمه های آب گرم سرشار از مواد معدنی منطقه، لذت ببرید

چگونه به آنجا برویم

اگرچه یوشینو در استان نارا است، اما دسترسی به آن از ایستگاه کیوتو آسان‌تر است. از طرف دیگر، می توانید از اوزاکا به منطقه یوشینو برسید.

از کیوتو: در ایستگاه کیوتو، از خط Kintetsu استفاده کنید، که در حدود ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه به ایستگاه یوشینو می‌رسد.

از اوزاکا: از ایستگاه Abenohashi در اوزاکا، ۱ ساعت و ۲۵ دقیقه در خط Kintetsu Minami Osaka تا ایستگاه Yoshino طول می کشد.

یوشینو،نارا

یوشینو،نارا:مناظر خارق العاده

بخش اعظم یوشینو در استان نارا یک پارک ملی گسترده است که رشته کوه مقدس Kii را در بر می گیرد که اکنون یک میراث جهانی یونسکو است. قلب آن کوه یوشینو است که از دیرباز نماد بهار در ژاپن بوده است. این کوه به شدت در ادبیات کلاسیک، شعر و آهنگ برجسته شده است.

در اینجا با زیارتگاه ها و معابد متعددی روبرو خواهید شد که قدمت آنها به بیش از ۱۰۰۰ سال می رسد. چندین مورد از این شکوفه ها، مناظر عالی از شکوفه ها را ارائه می دهند، از جمله معبد یوشیمیزو-جینجا، جایی که گفته می شود جنگ سالار معروف قرن شانزدهمی، تویوتومی هیدیوشی، مهمانی هانامی را برگزار کرده است تا به شکوفه های زیبای گیلاس خیره شود.

معبد نیورینجی مقبره شخصیت غم انگیز، امپراتور گودایگو (۱۲۸۸-۱۳۳۹) را در خود جای داده است. گودایگو آخرین امپراتوری بود که در طول قرن‌های طولانی حکومت سامورایی‌ها که در نهایت با بازسازی میجی در سال ۱۸۶۸ به پایان رسید، قدرت سیاسی را اعمال کرد. حکومت سیاسی کوتاه او در جنگ‌هایی که خانواده امپراتوری را به دو جناح رقیب تقسیم کرد، پایان یافت.

گودایگو به یوشینو گریخت و به اصطلاح دادگاه جنوبی را برای رقابت با دادگاه جایگزینی که در کیوتو تحت نظارت شوگان تأسیس شده بود تأسیس کرد. زیارتگاه یوشینو جینگو نیز به او تقدیم شده است.

مرکز مذهب مرموز شوگندو

شخصیت قرن هشتمی، En-no-Gyoja، سالن Zao-do معبد Kimpusen-ji را در پای کوه یوشینو ساخت. Zao-do که یک گنج ملی است، پس از تالار بزرگ بودای معبد تودایجی در شهر نارا، دومین سازه چوبی بزرگ ژاپن است و ارزش بازدید را دارد. تمدید ویزای ژاپن ، سفر به یوشینو و بازدید از شکوفه های گیلاس آن در فصل بهار جزو معنوی ترین کارهای ممکن به شمار می آید.

En-no-Gyoja پدر مذهب شوگندو بود، که نوعی پرستش کوه باستانی است و تمرین کنندگان آن خود را تحت آموزش های سخت زاهدانه از جمله روزه گرفتن و تطهیر در آبشارهای یخ زده قرار می دهند. می‌توانید زائرانی را در اینجا با لباس‌های متمایز ببینید.

یوشینو یک سفر یک روزه عالی از شهرهای دیگر منطقه کانسای انجام می دهد، اما ممکن است بخواهید یک شب بمانید تا از چشمه های آب گرم اینجا نهایت استفاده را ببرید. منطقه یوشینو با ده‌ها مسیر پیاده‌روی، بهشتی برای ترکیبی از پیاده‌روی و اونسن است. بهترین راه برای شکست دادن جمعیت در فصل شکوفه های گیلاس این است که یک شب بمانید و سپس شکوفه ها را در صبح زود قبل از رسیدن قطار ببینید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.