یاناکا

یاناکا-منطقه ای با فضای دلپذیر توکیو قدیمی،یاناکا (谷中) یکی از مناطق توکیو است که فضای شیتاماچی، فضای شهر قدیمی که یادآور توکیو از دهه‌های گذشته است، هنوز در آن باقی مانده است. در سراسر منطقه، هوای نوستالژی و جذابیت روستایی وجود دارد. این در چند قدمی پارک Ueno قرار دارد و فرصتی برای گشت و گذار متفاوت از احساس شهری در سایر نقاط توکیو ارائه می دهد.

یاناکا

با یک پیاده‌روی کوتاه از ایستگاه نیپوری یا متروی سنداگی به یاناکا گینزا ، خیابان خریدی که طعم شیتاماچی منطقه یاناکا را به بهترین شکل نشان می‌دهد، می‌روید . در اینجا مغازه هایی وجود دارد که اجناس و محصولات می فروشند، از خواربار و ملزومات گرفته تا لباس و اسباب بازی.

دیدن انواع و اقسام تجارت‌ها در خیابان جالب است که کاملاً متضاد یکدیگر هستند: قصاب در کنار آرایشگر، شیرینی‌پزی در کنار فروشنده ساعت. قیمت ها نیز نسبتا ارزان هستند. تنقلات کوچک و فینگر فود که با قیمت کمتر از 50 ین فروخته می شود را می توان در برخی غرفه ها یافت.

یاناکا یک منطقه مسکونی است که بسیاری از مردم محلی در آن زندگی می‌کنند و بازدیدکنندگان از طریق یاناکا گینزا می‌توانند فعالیت‌های روزانه و معاملات مداوم انجام شده در بازار منطقه را مشاهده کنند. در واقع، شخصیت شیتاماچی منحصربه‌فرد این منطقه گردشگران داخلی بسیاری را به خود جذب می‌کند.بطور کلی برای سفر به ژاپن و بازدید از این منطقه دلپذیر نیاز به ویزای ژاپن داریم که ویزای توریستی الکترونیکی ژاپن روندی جدید در اخذ ویزای توریستی این کشور است.

فروش شیرینی مانجو و دایفوکو 10 ین

درست در گوشه و کنار خیابان Yomise-dori مرکز اطلاعات گردشگری Yanesen قرار دارد . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یاناکا یا فعالیت های فرهنگی ارائه شده به گردشگران، به آنجا مراجعه کنید. آنها کلاس هایی در مورد مراسم چای ، خوشنویسی ، گل آرایی ، آشپزی و آرایش کابوکی برگزار می کنند (رزرو قبلی لازم است).

در جهت مخالف در امتداد خیابان Yomise-dori یک مغازه مانجوی 10 ینی (نان با انواع مختلف پر کردن) وجود دارد که در این منطقه بسیار معروف است. مانجو را با طعم‌های مختلف مانند شکر سیاه و چای سبز می‌فروشد که یک میان‌وعده مقرون‌به‌صرفه و در عین حال خوشمزه را می‌سازد.

گورستان یاناکا

یکی دیگر از جاذبه های یاناکا، گورستان یاناکا است ، جایی که مردم محلی در آنجا به یاد کسانی که درگذشته اند، آرام می گیرند. بسیاری از مقبره ها دارای تزئینات دقیق و منظره های زیبایی هستند. مسیرها به خوبی نگهداری شده و عریض هستند و مسیر خوبی را برای قدم زدن آرام ارائه می دهند. قبر توکوگاوا یوشینوبو، آخرین شوگان دوره ادو نیز در داخل گورستان قرار دارد.

خیابان ساکورا-دوری که از مرکز گورستان می گذرد با درختان گیلاس پوشیده شده است و هر ساله در فصل شکوفه های گیلاس بازدیدکنندگان تور ژاپن بهار  را به خود جذب می کند. گورستان یاناکا قبلا بخشی از معبد تننوجی بود، اما در دوره میجی از آن جدا شد . معبد دکور و فضایی آرام دارد و مجسمه بزرگ برنزی بودا را در خود جای داده است .

معبد تننوجی و بودای برنزی نشسته

یاناکا-رسیدن به آنجا و اطراف

از ایستگاه نیپوری

گورستان یاناکا 3 دقیقه پیاده روی و یاناکا گینزا 5 تا 10 دقیقه پیاده به سمت غرب ایستگاه است که توسط خط JR Yamanote ، خط JR Keihin-Tohoku و خط Keisei ارائه می شود.

از ایستگاه مترو سندگی

یاناکا گینزا 5 دقیقه پیاده و گورستان یاناکا 10 دقیقه پیاده تا شرق ایستگاه است که توسط خط مترو چیودا ارائه می شود.

از پارک اوئنو

گورستان یاناکا در 15 دقیقه پیاده روی شمال موزه ملی توکیو در پارک اوئنو قرار دارد . یاناکا گینزا 10 دقیقه پیاده روی بیشتر است.

ساعت و کارمزد

یاناکا گینزا

ساعت ها

بسته به فروشگاه متفاوت است (اکثر مغازه ها از ساعت 10:00 تا 18:00 باز هستند)

بسته به فروشگاه متفاوت است (تعداد قابل توجهی از مغازه ها در روزهای دوشنبه تعطیل هستند)

مرکز اطلاع رسانی گردشگری یانسن

ساعت ها

11:00 الی 19:00

منبع :https://www.japan-guide.com/e/e3068.html

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.