بازدید از کشور ژاپن در ماه شهریور

بازدید از کشور ژاپن در ماه شهریور – اوایل شهریور هوا خیلی گرم است همچنین رطوبت بالا و شب های گرمی دارد شهریور در ژاپن ماه دو چهره است در اوایل ماه درجه هوا بالاست و فصل بارانی رخ می دهد که طوفان در برخی مناطق کشور شروع می شود. شهریور بارانی ترین و تاریک ترین ماه سال در توکیو است.

ما تصمیم گرفتیم در این مقاله شما را با آب و هوای ژاپن در ماه شهریور و بهترین مقاصد گردشگری در این ماه آشنا سازیم اگر شما تور ژاپن شهریور را در فهرست برنامه های خود قرا داده اید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بازدید از کشور ژاپن در ماه شهریور

بازدید از کشور ژاپن در ماه شهریور- آب و هوا در ماه شهریور 

اوایل این ماه بسیار گرم است و رطوبت بالاست و بارندگی وجود ندارد اما اواخر شهریور نزدیک پاییز است و فصل بارانی ژاپن محسوب می شود باران های این ماه از باران های قبلی متمایز است چون خطر طوفانها بیشتر است.

میانگین دما در ساپورو حداقل ۱۷ درجه سانتی گراد و حداکثر ۲۴ درجه سانتی گراد، میانگین دما در توکیو حداقل ۲۱ درجه سانتی گراد و حداکثر ۲۸ درجه سانتی گراد،میانگین دما در اوکیناوا حداقل ۲۵ درجه سانتی گراد و حداکثر ۳۰ درجه سانتی گراد.

ازدحام و هزینه ها در ماه شهریور

اوایل این ماه اوج سفرهای داخلی است چون مدارس تعطیل هستند و جشنواره های مهمی برگزار می شوند اواخر شهریور ماه نسبتا آرام است از نظر گردشگری چون تعطیلات ملی مهمی وجود ندارد.اگر می‌خواهید برای بازدید و گردشگری به ژاپن سفر کنید، حتماً بایدبرای اخذ ویزای ژاپن  اقدام کنید.

بهترین مکان ها برای بازدید در ماه شهریور 

در اواخر ماه، با پاک شدن آسمان از مه و رطوبتی که در سراسر تابستان در سراسر کشور وجود دارد، منطقه فوجی یک مقصد عالی است. این کوه نمادین در هر زمانی از سال جذاب است، اما همیشه نمی‌دانید که وقتی هوا مه آلود است، آنجاست. فصل کوهنوردی فوجی در اواسط شهریور به پایان می رسد، اما برای لذت بردن از این منطقه، لازم نیست برای صعود از آتشفشان جاه طلبی داشته باشید.

مناطق پنج دریاچه فوجی ( فوجی-گو-کو ) و هاکون مناظر، جاذبه‌های فضای باز مانند پیاده‌گردی و قایق‌سواری، جاذبه‌های آتشفشانی، و همچنین برخی از محبوب‌ترین پارک‌های موضوعی ژاپن را ارائه می‌دهند، اگر با بچه‌ها سفر می‌کنید.
شهریور فصل اوج در اوکیناوا به دلیل سواحل زیبای آن است، اما بسیار محبوب است و تنها جایی در کشور نیست که سواحل جزیره ای دوست داشتنی را پیدا می کند. جزایر دریای داخلی ستو – بین هونشو، کیوشو و شیکوکو – یا جزایر شمال، غرب و جنوب کیوشو را برای جایگزین‌های آرام‌تر بررسی کنید.

بهترین کارهایی که می توان در ماه شهریور انجام داد 

در برخی رویدادهای فصلی شرکت کنید

برخی از فستیوال های تابستانی در ماه شهریور برگزار می شود زمانی که دمای هوا در شب خنک تر است. همچنین جشن های سنتی زیادی در سراسر ژاپن در این ماه برگزار می شود. به علاوه بسیاری از رویدادهای پاییز زمستان شروع می شود به عنوان مثال رویدادهای ویژه هالووین

قبل از بسته شدن فصل از آب بازی لذت ببرید

بسیاری از سواحل در اوایل اردیبهشت بسته می شوند اما همیشه سواحلی پیدا می شود که اواسط شهریور باز هستند چون آب و هوا برای شنا مناسب نیست به همین ترتیب، استخرها، پارک های آبی و از همین الگو پیروی می کنند. با این حال، اگر طوفان نزدیک شود، همه بسته هستند. و این چیزی است که در شهریور باید مراقب آن بود هنوز فصل طوفان است

کوه فوجی – یک شگفتی نفس گیر

کوه فوجی به دلیل ارائه هیجان انگیزترین تجربه در ژاپن مشهور است در حالی که فصل خوب برای کوهنوردی اوایل مرداد شروع می شود و در شهریور تمام می شود می توانید در طول سال از راه دور شاهد زیبایی باشید

رویدادهای شهریور

بیشتر فستیوال های تابستانی در مرداد و اوایل شهریور برگزار می شوند کیشیوادا یکی از محبوب ترین جشنواره های اواخر تابستان در اوزاکا است که با رقص و خوردن و نوشیدن همراه است.

نمایش آتش بازی در ماه مرداد و اوایل شهریور در بسیاری از شهرها برگزار می شود که در شهرهای بزرگتری مانند توکیو دیدنی است و زنان جوان با لباس های کیمونو تابستانی در این جشن شرکت می کنند

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.