بازدید از کشور ژاپن در ماه سپتامبر

بازدید از کشور ژاپن در ماه سپتامبر – سپتامبر در ژاپن ماه دو چهره است: در اوایل ماه، درجه حرارت بالا باقی می ماند و دومین فصل بارانی رخ می دهد که طوفان ها را به برخی از مناطق کشور می آورد.

سپتامبر بارانی ترین و تاریک ترین ماه سال در توکیو است در اواخر ماه، شرایط برای بیرون رفتن و گردش، با دمای گرم اما نه بیش از حد گرم، و آسمان صاف بهتر است. در اینجا چند نکته مهم در مورد سفر به ژاپن در ماه سپتامبر آورده شده است.

ما تصمیم گرفتیم در این مقاله شما را با آب و هوای ماه سپتامبر و بهترین مقاصد گردشگری در این ماه آشنا سازیم اگر شما تور ژاپن سپتامبر را در فهرست برنامه های خود قرا داده اید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

آب و هوا در ماه سپتامبر

اوایل سپتامبر هنوز در ژاپن تابستان در نظر گرفته می شود، در حالی که اواخر سپتامبر پاییز است فصل بارانی ژاپن در بیشتر کشور به دو نیمه تقسیم می شود (هونشو، کیوشو و شیکوکو )، که اولین دسته از باران در ژوئن می آید، و سپس دوباره در اواخر اوت و اوایل تا اواسط سپتامبر.

با این حال، باران‌های سپتامبر از باران‌های قبلی متمایز است، زیرا خطر طوفان‌ها بیشتر است، طوفان‌های بسیار شدیدی که می‌توانند زندگی عادی را برای مدت کوتاهی متوقف کنن دبا این حال، طوفان‌ها می‌توانند در ماه‌های دیگر نیز اتفاق بیفتند.

 

  آفتاب   ته نشینی    حداکثر     حداقل  
۱۶۰٫۵ ساعت

 

۱۳۵٫۲ میلی متر

 ۵٫۳  ینچ

 

۲۴٫۴ درجه سانتی گراد

۷۲٫۳  درجه فارنهایت

 

۱۴٫۲ درجه سانتی گراد

۵۷٫۶  درجه فارنهایت

 

ساپورو

 

 

۱۲۰٫۹ ساعت ۲۰۹٫۹  میلی متر

 ۸٫۳ اینچ

۲۶٫۹  درجه سانتی گراد

۸۰٫۴  درجه فارنهایت

 

۱۹٫۷  درجه سانتیگراد

۶۷٫۵  درجه فارنهایت

 

توکیو
۱۸۸٫۹ ساعت ۲۶۰٫۵ میلی متر

۱۰٫۳  ینچ

۳۰٫۴ درجه سانتی گراد

۸۶٫۷ درجه فارنهایت

 

۲۵٫۵  درجه سانتی گراد

۷۷٫۹  رجه سانتی گراد

 

 

اوکیناوا(ناها)

ازدحام و هزینه ها در ماه سپتامبر

سپتامبر یک ماه نسبتاً آرام از نظر گردشگری در ژاپن است، زیرا مدارس به عقب باز می گردند و تعطیلات ملی مهمی وجود ندارد. و در حالی که ژاپن شاهد گردش منظم بازدیدکنندگان خارجی در طول سال است، سپتامبر نسبت به اواخر پاییز، زمانی که دما و بارندگی برای گشت و گذار بهتر در نظر گرفته می شود، محبوبیت کمتری دارد.
سپتامبر فصل شانه است، بنابراین تا آنجا که ممکن است محل اقامت و حمل و نقل را رزرو کنید، اما انتظار جمعیت زیاد در نقاط محبوب را نداشته باشید (اگرچه بسیاری از نقاط ژاپن همیشه تا حدودی شلوغ هستند).اگر می‌خواهید برای بازدید و گردشگری به ژاپن سفر کنید، حتماً بایدبرای دریافت ویزای ژاپن  اقدام کنید.

بازدید از کشور  ژاپن در ماه سپتامبر

بهترین کارهایی که در ماه سپتامبر می توان انجام داد: 

لوازم هالووین را ذخیره کنید:

حتی اگر قرار نیست برای هالووین در ژاپن باشید ، سپتامبر فرصتی برای شماست تا تزئینات ژاپنی هالووین و تنقلات نسخه هالووین را تهیه کنید. سوغاتی های عالی هم درست می کنند. آنها را نگه دارید تا یک هالووین ژاپنی را به کشور خود برگردانید!

از اول سپتامبر، مثل این است که یک سوئیچ در جایی باز شده و همه مغازه ها به حالت هالووین می روند. علاوه بر این، می توانید از تزئینات هالووین در مراکز خرید و جاذبه های گردشگری بزرگ لذت ببرید. برخی حتی رویدادهای اولیه هالووین نیز دارند.

در برخی رویدادهای فصلی شرکت کنید:

یکی از چیزهایی که در مورد سپتامبر در ژاپن دوست دارم ، رویدادها هستند . برای من، آگوست خیلی گرم است که نمی توانم به راحتی از آتش بازی ها و جشنواره های تابستانی لذت ببرم.

اما خوشبختانه برخی از فستیوال‌های «تابستانی» در ماه سپتامبر جشن گرفته می‌شوند، زمانی که حداقل دمای هوا در شب سردتر است. علاوه بر این، جشنواره های سنتی زیادی در سراسر کشور در ماه سپتامبر وجود دارد.

علاوه بر این، بسیاری از رویدادهای پاییز، حتی زمستان، شروع می شوند. به عنوان مثال، رویدادهای ویژه هالووین در استودیو دیزنی و یونیورسال ژاپن آغاز می شود. حتی در برخی مکان‌ها خواهید دید که نور شبانه خود را در پایان سپتامبر آغاز می‌کنند.

قبل از بسته شدن فصل از آب بازی لذت ببرید:

بسیاری از مردم را شگفت زده می کند که می شنوند در ژاپن فصلی برای بازدید از ساحل وجود دارد. افراد خارج از فصل به ندرت شنا می کنند یا در ساحل می گذرند. بسیاری از سواحل در پایان ماه اوت “بسته می شوند”، اما همیشه می توانید سواحلی را پیدا کنید که تا اواسط سپتامبر “باز” ​​هستند.

آب و هوا قطعا هنوز برای شنا مناسب است. به همین ترتیب، استخرها، پارک های آبی و پدهای آب پاش از همین الگو پیروی می کنند. با این حال، اگر طوفان نزدیک شود، همه بسته هستند. و این چیزی است که در سپتامبر باید مراقب آن بود – هنوز فصل طوفان است.

کباب خود را ماهی بگیرید:

در حالی که بسیاری از مناطق آبی از اواسط سپتامبر بسته می شوند، ماهیگیری در طول سال یک گزینه باقی می ماند. اگرچه، برخی از پارک های ماهیگیری در زمستان بسته می شوند و برخی در واقع در تابستان بسته می شوند.

به طور کلی، سپتامبر ماه خوبی برای ماهیگیری در ژاپن است. علاوه بر این، رستوران های زیادی وجود دارد که می توانید ناهار یا شام خود را ماهی بگیرید. اما در ماه سپتامبر، هوا هنوز به اندازه کافی گرم است که می توانید از کباب در فضای باز لذت ببرید.

اگر به انجام مستقل آن اطمینان ندارید، میتوانید پارک های ماهیگیری را پیدا کنید که این خدمات را ارائه می دهند. هنگامی که ماهی خود را می گیرید، آن را روده می کنند و یا برای شما کباب می کنند یا شما را آماده می کنند تا خودتان آن را کباب کنید.

حومه ژاپن را کاوش کنید:

با سردتر شدن دمای هوا و کاهش حشرات، سپتامبر ماه خوبی برای ورود به طبیعت است. این ماه عالی برای بیرون رفتن از شهرهای بزرگ و گشت و گذار در حومه شهر است. اگر زیاد اهل پیاده‌روی نیستید، همیشه راه‌های جایگزین وجود دارد. به عنوان مثال، می توانید یک طناب یا تله کابین را به بالای چندین کوه ببرید. در سال های اخیر، اجاره دوچرخه برای دیدن بیشتر مناطق روستایی به طور فزاینده ای آسان تر شده است.

کمپ:

آگوست برای افراد عادی بسیار گرم است، حتی در کنار رودخانه ای در بالای کوه. اما در نیمه دوم سپتامبر، شرایط برای کمپینگ دوباره مناسب تر می شود. ممکن است هنوز هم در روز بسیار گرم باشد، بنابراین در این زمان از سال کمپینگ در کنار رودخانه یا کمپینگ در ارتفاع بالا توصیه می شود.

با توجه به محبوبیت کمپینگ در ماه سپتامبر، توصیه می شود از قبل یک کمپ را رزرو کنید. کمپینگ‌های زیادی در ژاپن وجود دارد که خدمات کامل اجاره‌ای را ارائه می‌کنند – از چادر گرفته تا وسایل آشپزی و همه چیزهایی که برای یک یا دو شب کمپینگ نیاز دارید. همچنین برخی از سایت‌های بسیار عالی در سراسر ژاپن وجود دارد.

غذاهای پاییزی را بچشید:

در خانه، میوه ها و سبزیجات فصلی داریم، اما به غیر از یک شام ویژه کریسمس یا عید پاک و چند غذای هالووین، واقعاً غذاهای فصلی نداریم. اینجا در ژاپن غذاهای فصلی زیادی وجود دارد و سپتامبر نیز از این قاعده مستثنی نیست. به عنوان مثال غذاهای فصلی برای جشن ” Tsukimi ” هستند . تاریخ Tsukimi هر سال تغییر می کند، اما اگر اغلب در سپتامبر باشد. امسال، ۲۰۲۱، از ۲۱ تا ۲۴ سپتامبر خواهد بود. مردم در طول این دوره به مناسبت این مناسبت غذاهای خاصی می خورند. این غذاها عبارتند از تسوکیمی دانگو، شاه بلوط و موچی به شکل خرگوش، زیرا در ژاپن خرگوش است، نه یک مرد، در ماه!

بهترین مکان ها برای بازدید در ماه سپتامبر

  • توکیو – جوهر ژاپن

توکیو شهری زیبا در ژاپن است. این شهر رنگ های ژاپن را در چندین رنگ منعکس می کند. از میان مکان‌های بسیار دیدنی ژاپن، شهر محبوب توکیو سزاوار رتبه برتر در برنامه سفر شماست زیرا در طول کاوش یک کشور مینیاتوری را برای شما توضیح می‌دهد.

این شهر در کنار مکان‌های تاریخی، منظره آشپزی بسیار خوبی نیز دارد. مطمئناً یکی از مکان‌های زیبای ژاپن برای بازدید است که در آن راه‌های زیادی برای تفریح ​​و شادی پیدا می‌کنید و تاریخ این منطقه را به بهترین شکل ممکن می‌شناسید.

جاذبه های برتر: توکیو دیزنی لند، توکیو اسکای تری، توکیو دیزنی سی

بهترین کارهایی که می توان انجام داد: خرید در اودایبا، گذراندن یک شب در نزدیکی برج توکیو

ایده آل برای: زوج ها، خانواده، دوستان

  • کیوتو – مقدس و آرام

از میان تمام مقاصد اصلی ژاپن، شهر مقدس کیوتو به خاطر شهر زیارتگاه‌ها، باغ‌ها و کاخ‌هایی است که آن را در سطح جهانی محبوب کرده‌اند. به عنوان یکی از مکان های معروف ژاپن برای بازدید، ارزش دارد با خانواده یا شریک زندگی خود تعطیلات را بگذرانید تا ایمان را از طریق یادگیری معنوی دوباره تحمیل کنید و حقایق تاریخی را به عنوان یک ناظر دست اول بدانید.

جاذبه های برتر : کاخ امپراتوری کیوتو، پیاده روی فیلسوفان، معبد فوشیمی-ایناری تایشا

بهترین کارها : بازدید از معبد کیومیزو، کاوش در قلعه نیجو، و بازدید از کینکاکو جی،

ایده آل برای: دوستان و خانواده

  • کوه فوجی – یک شگفتی نفس گیر

کوه فوجی بهشتی است برای همه آن دسته از ماجراجویان که می خواهند تور ژاپن خود را با شرکت در فعالیت های ماجراجویی به یاد ماندنی کنند. در سراسر جهان به دلیل ارائه هیجان انگیزترین تجربه در ژاپن مشهور است.

در حالی که فصل مجاز کوهنوردی از جولای شروع می شود و در ماه سپتامبر به پایان می رسد، می توانید در طول سال از راه دور شاهد زیبایی باشید. این ماهی است که کوهنوردی باد می کند و ذوق جذابیت دو چندان می شود.

جاذبه های برتر : کوه تنجو، بتکده چوریتو، معبد فوجیوشیدا سنگن

بهترین کارها: اسکی بروید، از مناظر کوه فوجی از ایستگاه پنجم سوباشیری لذت ببرید،

ایده آل برای: انفرادی، دوستان و خانواده

  • ایشیگاکی – یک مقصد عجیب و غریب

جزیره ایشیگاکی یکی از بهترین جاهای دیدنی ژاپن در ماه سپتامبر است. با وجود بزرگی، این جزیره هیچ محدودیتی برای ارائه تجربیات منحصر به فرد برای شما ندارد. به عنوان یک گردشگر، راه‌های زیادی برای کاوش در آن پیدا می‌کنید و همچنین می‌توانید در طول سفر سپتامبر خود، تعطیلات را در سرزمین ژاپنی شاداب کنید.

برترین جاذبه ها: خلیج کابیرا، جزیره تاکتومی، غار آهکی ایشیگاکی

بهترین کارها: غواصی را انجام دهید، در سواحل استراحت کنید، گوشت گاو ایشیگاکی را بچشید

ایده آل برای: خانواده و دوستان

آیا سپتامبر ماه خوبی برای سفر به ژاپن است؟

بله، اواخر پاییز، یعنی از سپتامبر تا نوامبر، به طور کلی بهترین زمان برای سفر به ژاپن است، زمانی که بارندگی کمی وجود دارد، آسمان صاف است، و دما نیز معتدل است.

بازدید از کشور ژاپن در ماه سپتامبر- رویدادهای سپتامبر

کیشیوادا دانجیری ماتسوری، اوزاکا. بیشتر فستیوال های تابستانی در ژاپن در ماه های جولای و آگوست برگزار می شود، اما کیشیوادا دانجیری ماتسوری در اوزاکا یکی از محبوب ترین جشنواره های اواخر تابستان است.

شناورهای بزرگی در خیابان های کیشیوادا کشیده می شوند و مقدار مناسبی از رقص، خوردن و نوشیدن وجود دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.