بازدید از کشور ژاپن در ماه مرداد

بازدید از کشور ژاپن در ماه مرداد – مرداد فصل تابستان در ژاپن است هوا بسیار گرم است ولی در مناطق شمالی هوا معتدل تر است در این ماه رطوبت بسیار بالاست همچنین شب ها هوا خیلی گرم است.

ما تصمیم گرفتیم در این مقاله شما را با آب و هوای ژاپن در ماه مرداد و بهترین مقاصد گردشگری در این ماه آشنا سازیم اگر شما تور ژاپن مرداد را در فهرست برنامه های خود قرا داده اید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بازدید از کشور ژاپن در ماه مرداد

بازدید از کشور ژاپن در ماه مرداد- آب و هوا در ماه مرداد 

در این ماه شرایط آب و هوا از شمال به جنوب متفاوت است و رطوبت در اکثر نقاط کشور بالا و ناراحت کننده است هرچند رطوبت هوا زیاد است ولی بارندگی در این ماه وجود ندارد.

میانگین دما در ساپورو حداقل ۱۸ درجه سانتی گراد و حداکثر ۲۴ درجه سانتی گراد ، میانگین دمای توکیو حداقل ۲۲ درجه سانتی گراد و حداکثر ۲۹ درجه سانتی گراد ، میانگین دمای اوکیناوا حداقل ۲۶ درجه سانتی گراد و حداکثر ۳۱ درجه سانتی گراد.

ازدحام و هزینه ها در ماه مرداد 

اوایل مرداد مدارس ژاپن برای چند هفته تعطیل هستند و ازدحام جمعیت در مکان های گردشگری زیاد است اواسط این ماه اوج سفرهای داخلی است چون مدارس تعطیل هستند و جشنواره های مهم به مدتی در این ماه برگزار می شوند.

خانواده ها به سواحل ،پارک ها و مکان های تفریحی می روند.همچنین هوکایدو مقصد مناسبی است برای تعطیلات تابستانی چون از سایر مکان ها خنک تر است .اگر می‌خواهید برای بازدید و گردشگری به ژاپن سفر کنید، حتماً بایدبرای دریافت ویزای ژاپن  اقدام کنید.

بهترین مکان ها برای بازدید در ماه مرداد

بسیاری از مناطق ژاپن در این ماه شلوغ هستند اگر میخواهید از شلوغ ترین جمعیت دوری کنید توهوکو در شمال هونشو را تجربه کنید که هوای خنک تری نسبت به بخش های جنوبی دارد همچنین جاذبه های طبیعی و پارک های ملی زیادی برای گردش وجود دارد.

ژاپن کشوری با کوههای زیاد است و در ارتفاعات هوا خنک تر است کوه های آلپ یک مقصد عالی برای گردشگری هستند که نسبت به سایر نقاط خنک تر هستند

پیاده روی در کوههای زیبای ژاپن در ماه مرداد یک فعالیت محبوب است برخی از بهترین مسیرهای پیاده روی شامل مسیر Kamikochi کوههای آلپ شمالی هستند

ژاپن چشمه های آبگرم معروفی دارد و مرداد یک زمان خوب برای تجربه کردن این چشمه های آبگرم هست از بهترین چشمه های عبارتند از کوساتسواونسن و هاکون انسن.

لیست جشنواره های ماه مرداد در ژاپن

مرداد ماه محبوبی برای جشنواره ها و رویدادها در ژاپن است و بسیاری از مناطق میزبان جشن های سنتی و رویدادهای فرهنگی هستند. در اینجا برخی از محبوب ترین جشنواره ها و رویدادهایی که در ماه اوت در ژاپن برگزار می شود، آورده شده است:

Obon:

اوبون یک جشنواره که برای گرامیداشت ارواح نیاکان به مدت سه روز در سراسر کشور برگزار می شود و شامل رقص های سنتی ،ارائه غذا و نوشیدنی است.

فستیوال های آتش بازی:

ماه مرداد یک زمان بسیار خوب برای فستیوال های آتش بازی در سراسر ژاپن است برخی از محبوب ترین رویدادها جشنواره آتش بازی دریاچه بیوا در استان شیگا ،مسابقه آتش بازی اوماگاری در استان آکیتا

هاچیجوجیما:

اگر توکیو شما را به یاد یک کلان شهر شلوغ و تنگ می اندازد، دوباره فکر کنید! این شهر به همان اندازه به خاطر چندین جزیره دورافتاده و در عین حال محبوبش شناخته شده است، البته در فاصله ۳۰۰ کیلومتری. گروهی متشکل از ۹ جزیره، که در میان آنها جزیره Hachijojima برجسته است، آن را به مکانی خیره کننده برای بازدید از ژاپن در ماه جولای تبدیل می کند.

رویدادهای مرداد

در بسیاری از شهرها در ماه مرداد آتش بازی تابستانه برگزار می شود که در شهرهای بزرگتر مانند توکیو بسیار دیدنی هستند زنان جوان لباس های کیمونوی تابستانی می پوشند حتی شهرهای کوچکتر نیز تمایل دارند که نمایشگرهای خاص خود را داشته باشند.

فستیوال های تابستانی ناتسو ماتسوری در بسیاری از شهرها و محله ها برگزار می شود که شامل موسیقی ،رقص محلی غذا و نوشیدنی فراوان است هر جشنواره ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.