بازدید از کشور ژاپن در ماه مهر

بازدید از کشور ژاپن در ماه مهر – در اوایل مهر درجه حرارت بالاست و فصل بارندگی شروع می شود مهر بارانی ترین و تاریک ترین ماه سال در توکیو است در اکثر نقاط هوا گرم است و رطوبت بالاست همچنین برگ های پاییزی در ارتفاعات و قسمت های شمال ظاهر می شوند.

ما تصمیم گرفتیم در این مقاله شما را با آب و هوای ژاپن در ماه مهر و بهترین مقاصد گردشگری در این ماه آشنا سازیم اگر شما تور ژاپن مهر را در فهرست برنامه های خود قرا داده اید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

آب و هوا در ماه مهر 

اوایل مهر هنوز در ژاپن تابستان محسوب می شود در حالی که در اواخر مهر پاییز حساب می شود در این ماه همچنین میانگین ساعت های آفتابی زیاد است اگر دمای معتدل و شرایط خشک را ترجیح می دهید .

این ماه زمان خوبی برای سفر به ژاپن است میانگین دمای ساپورو حداقل 10 درجه و حداکثر 20 درجه سانتی گراد میانگین دمای توکیو حداقل 17 درجه سانتی گراد و حداکثر 24 درجه ،میانگین دمای اوکیناوا حداقل 24 درجه سانتی گراد و حداکثر 28/5 درجه سانتی گراد.

ازدحام و هزینه ها در ماه مهر 

ماه مهر ماه نسبتا خوبی برای گردشگران در ژاپن است چون تعطیلات ملی در این فصل وجود ندارد در اواسط ماه مهر تعداد گردشگران خارجی افزایش می یابد ولی برای گردشگران ژاپنی چندان شلوغ نیست .اگر می‌خواهید برای بازدید و گردشگری به ژاپن سفر کنید، حتماً باید برای اخذ ویزای توریستی ژاپن اقدام کنید.

برای همین مکان های محبوب در ماه مهر چندان شلوغ نیستند در برخی مناطق ژاپن پاییز کمی زودتر شروع می شود مانند هوکایدو و منطقه توهوکو در شمال هونشو و سایر شهرهای کوهستانی در سایر نقاط هونشو

بهترین کارهایی که در ماه مهر می توان انجام داد

هیچ مکان بدی در ژاپن برای رفتن در ماه مهر وجود ندارد مکان های زیادی در ماه مهر در ژاپن ارزش دیدن دارند کوهنوردان باید به شیکوکو یا به منطقه آلپ در هونشو بروند ماه مهر برای پیاده روی خوب است،زیرا هوا مطلوب و شرایط خشک است.

این مسیرهای پیاده روی که قرن ها وجود داشته اند بنابراین مسافرخانه ها برای اقامت در طول مسیر وجود دارند که ترکیبی ایده آل از فرهنگ و طبیعت وجود دارد.

بهترین مکان ها برای بازدید در ماه مهر

کوه فوجی :

مهر زمان خوبی برای رفتن به کوه فوجی یکی از نمادین ترین جاذبه های ژاپن است که به توکیو نزدیک است به مناطق پنج دریاچه فوجی یا مناطق هاکونه بروید که منظره تماشایی دارند کیوتو یک مکان بسیار محبوب برای پیاده روی ،قایق سواری و چشمه های آبگرم است. همچنین این شهر مدرن دارای تعداد زیادی زیارتگاه و باغ های قدیمی معابد ها و محله های سنتی است.

توکیو:

یک شهر زیبا در ژاپن است که این شهر سزاوار رتبه نخست در برنامه سفر شماست در این شهر مکان های تاریخی بسیار خوبی دارد و یکی از مکان های زیبا برا سفر در ژاپن است که در آن راه های زیادی برای شادی و تفریح پیدا می کنید از جاذبه های برتر توکیو، توکیو دیزنی لند، توکیو اسکای تری و توکیو دیزنی سی

پارک ملی هوکایدو :

بزرگترین و زیباترین پارک های هوکایدو و دومین جزیره اصلی ژاپن است که می توانید به برنامه سفر خود به ژاپن اضافه کنید این پارک آنقدر بزرگ است که موثرترین راه برای تجربه و کاوش آن یک تور طناب زنی است همچنین در پای بلندترین قله هوکایدو کوه آساهیداکه تفرجگاه چشمه های آبگرم وجود دارد که می توانید دیدن کنید.

رویدادهای مهر

در حالی که بسیاری از جشنواره ها محلی ژاپنی در اواسط تابستان برگزار می شوند در ماه مهر نیز گزینه های عالی وجود دارد جشنواره ماتسوری در غرب هونشو یک جشنواره نور و آب است و یک فستیوال آتش سوزی که در نزدیکی ماتسوموتو برگزار می شود در طول Kurama-no-hi Matsuri در کوه‌های نزدیک کیوتو، مردان مشعل‌های سوزان را در حالی که پارچه‌های کمری به تن دارند، در روستای Kurama حمل می‌کنند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.