بازدید ازکشور ژاپن در ماه فروردین

بازدید از کشور ژاپن در ماه فروردین – فروردین اواخر زمستان و اوایل بهار در ژاپن است. در این فصل جشن شکوفه های گیلاس آغاز می شود همچنین می توان از فعالیت های زمستان مانند اسکی لذت برد در ماه فروردین فرارسیدن گرما باعث می شود بازدیدکنندگان بیشتری به ژاپن سفر کنند.

ما تصمیم گرفتیم در این مقاله شما را با آب و هوای ژاپن در ماه فروردین و بهترین مقاصد گردشگری در این ماه آشنا سازیم اگر شما تور ژاپن فروردین را در فهرست برنامه های خود قرا داده اید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بازدید ازکشور ژاپن در ماه فروردین

بازدید ازکشور ژاپن در ماه فروردین- آب و هوا در ماه فروردین 

در اوایل فروردین پس از زمستان دمای هوا شروع به افزایش می کند ولی بخش های دیگر از شهرهای شمالی ژاپن هنوز هوای سرد زمستانی دارند. میزان بارندگی در نیمه اول فروردین کم است اوا اواسط فروردین دما کم کم بالا می رود و هوا گرم تر می شود ولی به اندازه تابستان گرم نیست.

این ماه یکی از بهترین زمان ها برای سفر به ژاپن است همچنین فصل مرطوب ژاپن است و هیچ جایی از ژاپن باران نمی بارد میانگین دما ی هوا در ساپورو حداقل ۲ درجه سانتی گراد و حداکثر ۸ درجه ، میانگین دما در توکیو حداقل ۷ درجه سانتی گراد و حداکثر ۱۵ درجه ، در اوکیناوا حداقل ۱۷ درجه سانتی گراد و حداکثر ۲۲ درجه سانتی گراد.

ازدحام و هزینه ها در ماه فروردین 

اوایل فروردین ماه شلوغی در ژاپن است مدارس ژاپن تعطیل می شوند و بسیار از مکان ها بسیار شلوغ می شوند بیشتر مردم ژاپن در مهمانی های شکوفه های گیلاس شرکت می کنند.اگر می‌خواهید برای بازدید و گردشگری به ژاپن سفر کنید، حتماً باید برای اخذویزای توریستی ژاپن اقدام کنید.

همچنین در فصل بهار هنوز ورزش های زمستانی مانند اسکی ادامه دارد اواخر بهار فصل شلوغی برای ژاپن است چون هم مسافران خارجی به ژاپن سفر میکنند همچنین شروع هفته طلایی و تعطیلات ژاپنی هاست بسیاری از مکان ها و جاذبه در تعطیلات هفته طلایی بسیار شلوغ هستند برای همین در دسترس بودن قطار و پروازهای داخلی بسیار محدود می شوند.

بازدید ازکشور ژاپن در ماه فروردین

بهترین مکان ها برای بازدید در ماه فروردین

در این ماه هیچ جای بدی برای رفتن وجود ندارد خصوصا در مناطق شمالی که هوا خنک تر است و برای بیرون رفتن و گشت و گذار بسیار راحت است همچنین کیوشو و هیروشیما از بهترین مکان ها برای گشت و گذار در فضای باز در این ماه هستند.

بهترین کارهایی که در ماه فروردین می توانید انجام دهید

  • شرکت در جشنواره

در این ماه جشنواره های هانامی(مشاهده شکوفه های گیلا) و هیناماتسوری(جشنواره عروسک ) برگزار می شود که این فستیوال ها دارای غذاهای سنتی ،موسیقی و اجرا هستند و یک راه عالی برای تجربه فرهنگ ژاپنی هستند.

  •  مسیر کوهستانی

یک مسیر دیدنی کوهستانی است که به طور محدود از اواسط آوریل تا نوامبر باز می شود. با این حال، اگر می خواهید دیوار بزرگ برفی را ببینید، فقط تا پایان ماه می در دسترس است، بنابراین اگر در ماه آوریل از آنجا دیدن کنید، می توانید انتظار داشته باشید که دیوارهای بلندتری از برف را ببینید.

  • به سواحل اوکیناوا بروید

سواحل اوکیناوا در ماه اوایل ماه فروردین باز می شوند و اواسط فروردین برای شنا خوب هستند همچنین زمان خوبی برای جلوگیری از شلوغی است و دمای هوا معتدل است.

  • گل های بهاری را بیشتر تماشا کنید

بغیر از شکوفه های گیلاس گلهای زیبای دیگری ماند ویستریا و خزه صورتی در نزدیکی کوه فوجی و نموفیلا در پارک ساحلی هیتاچی را می توان مشاهده کرد.

  • چیدن توت فرنگی

یکی از محبوب ترین فعالیت ها در فصل بهار. توت فرنگی ژاپنی واقعا شیرین و خوشمزه است. اگر بوفه های دسر برای شما مناسب نیست، چطور می توانید آنها را خودتان بچینید؟ تعدادی مزرعه توت فرنگی در اطراف توکیو وجود دارد که چیدن توت فرنگی را با سبکی که همه چیز می توانید بخورید ارائه می دهند.

رویدادهای فروردین

هانامی — مهمانی های تماشای شکوفه های گیلاس. درختان گیلاس که از فروردین در هوکایدو شکوفا می شوند کشور را فرا میگیرند.این مهمانی سرگرمی سالانه مورد علاقه بسیاری از ژاپنی ها است، بنابراین این مهمانی ها فرصتی برای لذت بردن از طبیعت و فرهنگ است.

هیناماتسوری.هرسال روز دختر در اوایل فروردین جشن میگیرند در این جشن سایر مکان های عمومی خانه ها و زیارتگاها با عروسک هایی با لباس های سنتی تزئین می شوند.

 

Recent search terms:

  • https://visitjapan ir/visiting-japan-in-farvadin/
  • https://visitjapan ir/visiting-japan-in-farvadin/#:~:text=این ماه یکی از بهترین حداکثر ۲۲ درجه سانتی گراد
  • https://visitjapan ir/visiting-japan-in-farvadin/#:~:text=بازدید ازکشور ژاپن در ماه فروردین- آب و هوا در به اندازه تابستان گرم نیست
  • https://visitjapan ir/visiting-japan-in-farvadin/#:~:text=در اوایل فروردین پس از به اندازه تابستان گرم نیست
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.