بازدید از ژاپن در ماه اسفند

بازدید از ژاپن در ماه اسفند – اسفند اوج زمستان و بهار در ژاپن است ممکن است در این ماه شاهد برف باشیم بخصوص در مناطق سردتر مانند هوکایدو و منطقه توهوکو که در این مناطق جشنواره های برفی برگزار می شود.

اسفند یک ماه عالی برای سفر به ژاپن است چون می توان دو فصل مختلف را تجربه کرد، زمستان و بهار . در ابتدای ماه هنوز می توان فعالیت های زمستانی مانند اسکی و از رویدادهای برفی لذت برد اواسط ماه به بهار تبدیل می شود و زمان استقبال از بهار باشکوه در ژاپن فرا می رسد و فصل شکوفه های گیلاس در این ماه شروع می شود .

ما تصمیم گرفتیم در این مقاله شما را با آب و هوای ژاپن در ماه اسفند و بهترین مقاصد گردشگری در این ماه آشنا سازیم اگر شما تور ژاپن اسفند را در فهرست برنامه های خود قرا داده اید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 

بازدید از کشور ژاپن در ماه خرداد

بازدید از کشور ژاپن در ماه خرداد- آب و هوا در ماه اسفند 

در این ماه دمای هوا در سراسر کشور پس از زمستان سرد شروع به افزایش می کند ولی در بخش های شمالی هنوز هوا سرد است . میزان بارندگی در این ماه کم است در هوکایدو هنوز در ماه اسفند برف زیادی می بارد.همچنین در اواخر اسفند جشن شکوفه های گیلاس برگزار می شود و هوا آفتابی تر می شود.

میانگین دما در ساپورو حداقل ۰٫۴ درجه سانتی گراد و حداکثر دما ۲/۵ درجه سانتیگراد ، میانگین دما در توکیو حداقل ۲/۵ درجه سانتی گراد و حداکثر ۱۱/۵ درجه سانتیگراد ، میانگین دما در اوکیناوا حداقل ۱۵ درجه سانتی گراد و حداکثر ۲۰ درجه سانتی گراد.

ازدحام و هزینه ها در ماه اسفند 

اسفند در ژاپن می توان دو فصل را تجربه کرد در هوکایدو و هونشو مرکزی اوج فصل اسکی است و تعداد زیادی از گردشگران داخلی به این مناطق برای اسکی می روند .اگر می‌خواهید برای بازدید و گردشگری به ژاپن سفر کنید، حتماً باید برای اخذ ویزای ژاپن اقدام کنید

در این ماه ژاپنی ها دوست دارند از کشورشان لذت ببرند چه در پارک های تفریحی و چه در جشن های شکوفه های گیلاس ، مدارس ژاپن چند هفته بعد از ماه اسفند تعطیل می شوند و انتظار میرود بسیاری از مکان ها شلوغ شوند .

بهترین کارهایی که در ماه اسفند می توان انجام داد

مشاهده شکوفه های گیلاس: بسیاری از پارک ها و باغ ها در سراسر کشور بخاطر شکوفه های گیلاس معروفند این شکوفه ها معمولا در اواخر اسفند و اوایل اردیبهشت شکوفا می شوند این ماه زمان خوبی برای قدم زدن و لذت بردن از زیبایی گل ها است.

شرکت در جشنواره:در این ماه جشنواره های هیناماتسوری (جشنواره عروسک)و هانامی (مشاهده شکوفه های گیلاس) برگزار می شود که شامل غذای سنتی ، موسیقی و اجرا هستند و راهی عالی برای تجربه و فرهنگ ژاپنی هستند .

اسکی و اسنوبرد: اسفند یک زمان بسیار عالی برای لذت بردن از ورزش های زمستانی مانند اسکی و اسنوبرد است همچنین پیست های اسکی زیادی برای انتخاب وجود دارد .

روز کوه فوجی :  کوه نمادین یکی از مشهورترین و مشهورترین نقاط دیدنی ژاپن است و اکثر بازدیدکنندگان قصد دارند در طول سفر خود به ژاپن از آن دیدن کنند. کوه فوجی و منطقه پنج دریاچه فوجی مقدار زیادی برای ارائه دارد و همچنین اگر از کوهنوردی و پیاده روی لذت می برید محبوب است.

لذت بردن از اونسن(چشمه های آب گرم) کامل در ژاپن در ماه اسفند: یکی از سنتی ترین چیزها در مورد این کشور قدرتمند که باید در لیست هر مسافری که به ژاپن سفر می کند باشد، لذت بردن از اونسن است.

زیبایی طبیعی و اسانس گل‌های معطر را ستایش کنید:  ژاپن در ماه اسفند با عطرهای طبیعی خود از هر مسافری استقبال می‌کند. جشنواره شکوفه های گیلاس کاوازو یکی از این جشنواره هاست که در آن شکوفه های گیلاس ژاپنی شکوفا می شود

رویدادهای ماه  اسفند

هانامی – مهمانی های تماشای شکوفه های گیلاس. درختان گیلاس از اواسط ماه اسفند شکوفا می شوند و تا اواسط اردیبهشت  کشور را فرا می گیرند. مهمانی‌های تماشای شکوفه‌های گیلاس سرگرمی سالانه مورد علاقه بسیاری از ژاپنی‌ها، از بچه‌ها تا تاجران مناسب است.

جشنواره برف ساپورو این جشنواره معروف با مجسمه‌های یخی باورنکردنی معمولاً در اواسط اسفند به مدت حدود دو هفته برگزار می‌شود.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.