بازدید از کشور ژاپن در ماه دی

بازدید از کشور ژاپن در ماه دی – دی آغاز زمستان در ژاپن است و یکی از سردترین ماه های ژاپن است در جزیره شمالی هوکایدو دما زیر صفر و برف انتظار می رود فصل اوج گردشگری نیست  اما جاذبه های زمستانی زیادی برای لذت بردن وجود دارد مانند اسکی ،بسیاری از مسافران از خارج از کشور در تعطیلات سال نو به این کشور سفر می کنند و فروشگاهای بسیاری تخفیف های ویژه سال نو را ارائه می دهند.

ما تصمیم گرفتیم در این مقاله شما را با آب و هوای ژاپن در ماه دی و بهترین مقاصد گردشگری در این ماه آشنا سازیم اگر شما تورژاپن دی را در فهرست برنامه های خود قرا داده اید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بازدید از کشور ژاپن در ماه دی

بازدید از کشور ژاپن در ماه دی- آب و هوا در ماه دی 

دی سردترین ماه زمستان در سراسر کشور است در ساپورو و سایر بخش های هوکایدو شمالی ترین جزیره بازدید کنندگان باید انتظار دمای بسیار سرد را داشته باشند ولی در شهر های بزرگتر مانند هونشو و کیوشو به طور قابل توجه ای دمای هوا گرم تر هستند.

در جنوب در جزایر اوکیناوا زمستان معتدل است همچنین بارندگی در دی ماه کم است شهرهای شرقی مانند توکیو دمای هوا در دی ماه سرد است اما زمستان آنها به سختی زمستان های غرب کشور نیست .

میانگین دما ساپورو حداقل ۵/۵- درجه سانتی گراد و حداکثر ۱ درجه سانتی گراد ، میانگین دمای توکیو حداقل ۲ درجه سانتی گراد و حداکثر ۱۰ درجه سانتی گراد ، میانگین دمای اوکیناوا حداقل ۱۵/۵ درجه سانتی گراد و حداکثر ۲۰ درجه سانتی گراد

ازدحام و هزینه ها 

دی ماه فصل اوج اسکی در هوکایدو و هونشو مرکزی است اگرچه گردشگران خارجی زیادی برای اسکی به ژاپن نمی آیند ولی این ورزش محبوب مردم محلی ژاپن است جشنواره سالانه برف ساپورو از اواخر دی ماه شروع می شود و تا بهمن ادامه دارد اگر می خواهید در این رویداد شرکت کنید محل اقامت خود را زودتر رزرو کنید.

سایر جاهای مورد علاقه گردشگران مانند توکیو ،اوزاکا ، کیوتو و هیروشیما در دی ماه چندان شلوغ نیستند ولی رویدادهای مهمی در آنها اتفاق می افتد که با وجود سردی هوا دلیلی برای سفر نکردن به این مکان های نیست. اگر می‌خواهید برای بازدید و گردشگری به ژاپن سفر کنید، حتماً بایدبرای اخذ ویزای ژاپن  اقدام کنید.

 

بهترین مکان ها برای بازدید در ماه دی 

  • ساپورو: شاهد جشنواره هنر برفی

این جشنواره محبوب برخی اوقات به مدت چند هفته و برخی به مدت یک ماه ادامه دارد مجسمه های برفی عظیم در شب ساخته و روشن می شوند. اگر از یکی دیدن کنید، می توانید هزاران مجسمه یخی از موجودات اساطیری یا شخصیت های متحرک پیدا کنید.

  • اسنوبورد یا اسکی: ماجراجویی را زندگی کنید

دی ماه یک فصل محبوب برای ورزش های زمستانی مانند اسکی و اسنوبرد است از آنجایی که دی سردترین ماه سال است این بدان معنا است که برف برای هر ورزشی پایدار است همچنین اگر از عجله لذت می برید و عاشق طبیعت هستید استراحتگاهای اسکی زیادی وجود دارد که می توانند به شما در شروع کار کمک کنند این قطعاً باید بخشی از برنامه سفر ژاپن شما در دی باشد.

  • ورزش های آلپاین را امتحان کنید

بیشتر خشکی ژاپن پوشیده از کوه است بخاطر همین بارش برف فراوان است استان های نیگاتا و مناطق غربی ناگانوژاپن مکان های عالی برای لذت بردن از برخی از بهترین ورزش های زمستانی آلپاین در تمام آسیا هستند همچنین این منطقه برای اسکی هم عالی است پس از اسکی می توانید در چشمه های آب گرم استراحت کنید و در کافه های متعدد اطراف غذا بخورید.

  • تاکاراگاوا اونسن: از بهترین تجربه چشمه آب گرم لذت ببرید

تاکاراگاوا اونسن در سال ۱۹۳۶ تاسیس شد و گزینه های متنوعی از چشمه های آب گرم را برای انتخاب ارائه می دهد. محبوب ترین انتخاب، چشمه آب گرم طبیعی در فضای باز به دلیل مناظر مسحورکننده بیرون است.

تاسیسات چشمه آب گرم به ارائه امکانات در سطح جهانی معروف است و به ویژه در بین گردشگران بین المللی محبوبیت دارد زیرا آنها آماده اند تا هر مقدار پول را برای استفاده از خدمات اینجا بخرند.

رویدادهای دی

سال نو . ژاپن از ۱ تا ۳ دی تعطیلات سراسری سال نو را می گیرد. کاخ امپراتوری در توکیو نیز در ۲ دی دروازه‌های خود را باز می‌کند (این کار را فقط دو بار در سال انجام می‌دهد) تا بازدیدکنندگان بتوانند به داخل محوطه نگاهی بیندازند و حتی امپراطور که از بالکن خود دست تکان می‌دهد از آنها استقبال کند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.