بازدید از کشور ژاپن در ماه آگوست

بازدید از کشور ژاپن در ماه آگوست – آگوست گرم ترین ماه سال در ژاپن است و شرایط به طور کلی کاملاً ناخوشایند است، رطوبت بالا و شب های گرم. اما، استثنائاتی در این مورد وجود دارد، و داشتن اوقاتی عالی در ژاپن در اواسط تابستان به دانستن بهترین مکان‌ها و تجربه‌های مناسب برای لذت بردن بستگی دارد.

ما تصمیم گرفتیم در این مقاله شما را با آب و هوای ماه آگوست و بهترین مقاصد گردشگری در این ماه آشنا سازیم اگر شماتورژاپن آگوست را در فهرست برنامه های خود قرا داده اید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بازدید از کشور ژاپن در ماه آگوست

بازدید از کشور ژاپن در ماه آگوست- آب و هوا در ماه آگوست 

ژاپن در ماه آگوست گرم است، از هر طرف که به آن نگاه کنید و هر کجا که بروید. اما، برخی مکان‌ها گرم‌ تر و ناراحت‌کننده‌تر از مکان‌های دیگر هستند.خبر خوب این است که حتی اگر رطوبت هوا زیاد است، بارندگی در ماه آگوست وجود ندارد.

استثنا زمانی است که فصل طوفان کمی زودتر فرا می رسد. ژاپن در واقع دو فصل مرطوب دارد: اولی در ژوئن-ژوئیه، و دومی در پایان تابستان، معمولاً در سپتامبر اما گاهی اوقات در اواخر آگوست رخ می دهد.

 

  آفتاب   ته نشینی    حداکثر     حداقل  
۱۷۱  ساعت

 

۱۲۳٫۸ میلی متر

 ۴٫۹  ینچ

 

۲۴٫۴ درجه سانتی گراد

۷۹٫۵  درجه فارنهایت

 

۱۹٫۱ درجه سانتی گراد

۶۶٫۴  درجه فارنهایت

 

ساپورو

 

 

۱۶۹ ساعت ۱۶۸٫۲  میلی متر

 ۶٫۶ اینچ

۳۰٫۸ درجه سانتی گراد

۸۷٫۴  درجه فارنهایت

 

۲۳ درجه سانتیگراد

۷۳٫۴ درجه فارنهایت

 

توکیو
۲۱۵ ساعت ۲۴۰٫۵ میلی متر

۹٫۵  ینچ

۳۱٫۵درجه سانتی گراد

۸۸٫۷ درجه فارنهایت

 

۲۶٫۶ درجه سانتی گراد

۷۹٫۹ رجه سانتی گراد

 

 

اوکیناوا(ناها)

ازدحام و هزینه ها در ماه آگوست 

اگرچه بسیاری از مسافران بین‌المللی در ماه اوت از بسیاری از سفرهای ژاپن دوری می‌کنند، این زمان اوج سفر داخلی است و مدارس در تعطیلات هستند. به علاوه، جشنواره مهم Obon در اواسط آگوست به مدت چند روز برگزار می شود و بسیاری از مردم این زمان را از کار می گیرند.

در ماه آگوست، خانواده‌ها به سواحل، پارک‌ها، پارک‌های تفریحی، اردوگاه‌ها و سایر مکان‌های مورد علاقه کودکان و نوجوانان می‌روند، بنابراین انتظار جمعیت در بسیاری از مکان‌ها را دارید.

هوکایدو یک مقصد تابستانی مخصوصاً محبوب است زیرا خنک‌تر از سایر مکان‌ها است و اوکیناوا به خاطر سواحلش محبوب است. اگر قصد سفر به یکی از این مکان ها را دارید، سفر و محل اقامت را تا حد امکان از قبل رزرو کنید.اگر می‌خواهید برای بازدید و گردشگری به ژاپن سفر کنید، حتماً بایدبرای اخذ ویزای ژاپن اقدام کنید.

 

بهترین مکان ها برای بازدید در ماه آگوست 

بسیاری از مکان‌های ژاپن احتمالاً در ماه اوت شلوغ خواهند بود، بنابراین اجتناب از شلوغی در جاذبه‌های محبوب در سراسر کشور دشوار خواهد بود. اما، اگر می‌خواهید از شلوغ‌ترین جمعیت دوری کنید، منطقه توهوکو در شمال هونشو را بررسی کنید .

نسبت به بخش‌های جنوبی هونشو خنک‌تر است، اما از توکیو راحت‌تر از هوکایدو قابل دسترسی است. جاذبه های طبیعی زیبا و پارک های ملی بسیاری وجود دارد و شهر اصلی سندای ممکن است دست کم گرفته شده ترین شهر بزرگ ژاپن باشد.

اوت فصل اوج در اوکیناوا به دلیل سواحل زیبای آن است، اما بسیار محبوب است و تنها جایی در کشور نیست که سواحل جزیره ای دوست داشتنی را پیدا می کند. جزایر دریای داخلی ستو – بین هونشو، کیوشو و شیکوکو – یا جزایر شمال، غرب و جنوب کیوشو را برای جایگزین‌های آرام‌تر بررسی کنید.

برای فرار از گرما، یا باید به شمال بروید یا به ارتفاعات بروید. ژاپن کشوری با کوه های زیاد است، بنابراین گزینه های زیادی برای دومی وجود دارد. کوه های آلپ ژاپن یک مقصد محبوب برای پیاده روی است که از وسط هونشو می گذرد.

نیکو و پارک ملی نیکو سفری آسان از توکیو هستند و مکان‌های میراث جهانی یونسکو و همچنین آب و هوای خنک‌تر در ارتفاع را ارائه می‌دهند.

لیست جشنواره های ماه اگوست در ژاپن

آگوست ماه محبوبی برای جشنواره ها و رویدادها در ژاپن است و بسیاری از مناطق میزبان جشن های سنتی و رویدادهای فرهنگی هستند. در اینجا برخی از محبوب ترین جشنواره ها و رویدادهایی که در ماه اوت در ژاپن برگزار می شود، آورده شده است:

  • Obon

اوبون یک جشنواره سه روزه است که در سراسر ژاپن برای گرامیداشت ارواح نیاکان برگزار می شود. معمولاً در اواسط آگوست برگزار می شود و شامل رقص های سنتی و ارائه غذا و نوشیدنی به ارواح است.

  • Awa Odori

Awa Odori یک جشنواره رقص سنتی است که در شهر توکوشیما در جزیره شیکوکو برگزار می شود. از ۱۲ تا ۱۵ آگوست برگزار می شود و هزاران رقصنده با لباس های رنگارنگ در خیابان ها اجرا می کنند.

  • فستیوال های آتش بازی

آگوست زمان محبوبی برای فستیوال های آتش بازی در سراسر ژاپن است که در بسیاری از شهرها و شهرک ها نمایش هایی برگزار می شود. برخی از محبوب ترین رویدادها عبارتند از جشنواره آتش بازی رودخانه سومیدا در توکیو، جشنواره آتش بازی دریاچه بیوا در استان شیگا و مسابقه آتش بازی اوماگاری در استان آکیتا.

  • فستیوال زیارتگاه هوکایدو

جشنواره زیارتگاه هوکایدو در ساپورو در جزیره هوکایدو از ۱۴ ژوئن تا ۱۶ آگوست برگزار می شود. رقص های سنتی و اجرای موسیقی و همچنین راهپیمایی میکوشی (زیارتگاه های قابل حمل) در خیابان ها برگزار می شود.

  • جشنواره کیشیوادا دانجیری

جشنواره کیشیوادا دانجیری از ۱۴ تا ۱۵ آگوست در شهر کیشیوادا در استان اوزاکا برگزار می شود. این شامل گاری‌های چوبی استادانه‌ای است که با فانوس تزئین شده و توسط تیم‌هایی از مردان در خیابان‌ها کشیده شده‌اند.

اینها تنها تعدادی از جشنواره ها و رویدادهای متعددی است که در ماه اوت در ژاپن برگزار می شود. بازدیدکنندگان ژاپن در این زمان می توانند انتظار داشته باشند که فرهنگ و آداب و رسوم سنتی ژاپن را تجربه کنند و همچنین از فضای جشن این رویدادها لذت ببرید

کارهایی که باید در ماه آگوست انجام داد

آگوست زمان پرجنب و جوشی برای بازدید از ژاپن است و تجربیات بی نظیری را ارائه می دهد که در دیگر زمان های سال در دسترس نیستند. در اینجا برخی از بهترین کارهایی که در ماه اوت در ژاپن انجام می شود آورده شده است:

  • در جشنواره Obon شرکت کنید:

همانطور که قبلا ذکر شد، جشنواره Obon یک تعطیلات سنتی ژاپنی است که در ماه آگوست برگزار می شود. در طول این مدت، جشن ها و رویدادهای مختلفی در سراسر کشور برگزار می شود، از جمله جشنواره های فانوس، رقص و آتش بازی.

  • از ساحل دیدن کنید:

ژاپن خط ساحلی خیره کننده ای دارد و آگوست بهترین زمان برای بازدید از سواحل است. برخی از محبوب ترین سواحل عبارتند از ساحل کاماکورا، ساحل شیچیری و ساحل کوجوکوری.

پیاده روی در کوهستان: کوه های ژاپن در تابستان زیبا هستند و پیاده روی در ماه آگوست یک فعالیت محبوب است. برخی از بهترین مسیرهای پیاده روی شامل مسیر Kamikochi، کوه های آلپ شمالی ژاپن و کومانو کودو هستند.

  • از جشنواره‌های تابستانی لذت ببرید:

جشنواره‌های تابستانی در سراسر ژاپن در ماه آگوست برگزار می‌شوند و فرصتی خارق‌العاده برای تجربه فرهنگ ژاپنی ارائه می‌دهند. برخی از بهترین جشنواره ها عبارتند از جشنواره آوا اودوری در توکوشیما، جشنواره نبوتا در آئوموری و جشنواره یوساکوی در کوچی.

  • غوطه ور شدن در چشمه های آب گرم:

ژاپن به خاطر چشمه های آب گرمش معروف است و هیچ زمانی بهتر از ماه آگوست برای لذت بردن از آنها وجود ندارد. برخی از بهترین چشمه های آب گرم عبارتند از کوساتسو اونسن، هاکون اونسن و بپو اونسن.

  • کاوش در شهرها:

در حالی که آگوست ممکن است شلوغ باشد، هنوز زمان خوبی برای کاوش در شهرهای ژاپن است. برخی از بهترین شهرها برای بازدید عبارتند از توکیو ، کیوتو و اوزاکا که می توانید همه چیز را از معابد و زیارتگاه های سنتی گرفته تا خرید و غذاخوری مدرن تجربه کنید.

آیا آگوست زمان مناسبی برای سفر به ژاپن است؟

ژاپن کشوری مسحورکننده است که با زیبایی طبیعی باشکوه، تاریخ فرهنگی گسترده و مراکز شهری پویا، بازدیدکنندگان را مجذوب خود می‌کند.

اگرچه ممکن است در هر زمانی از سال یک تعطیلات عالی داشته باشید، بسیاری از گردشگران کنجکاو هستند که آیا آگوست بهترین ماه برای سفر به ژاپن است یا خیر. آگوست آخرین ماه تابستان در ژاپن است و به همین دلیل، تجربه ای را ارائه می دهد که شبیه هیچ ماه دیگری از سال نیست. این به این دلیل است که آگوست اوج تابستان است.

در ماه آگوست، ژاپن جشنواره Obon را جشن می گیرد، که یک رویداد سنتی است که به اجداد احترام می گذارد و خانواده ها را دور هم جمع می کند.

این جشنواره یکی از نکات جالب سفر به ژاپن در این دوران است. در این زمان از سال، بسیاری از مردم برای ادای احترام بر مزار اجداد خود به خانه های دوران کودکی خود سفر می کنند و همچنین جشن ها و فعالیت های زیادی در سراسر کشور برگزار می شود.

همچنین زمانی از سال است که اکثر مردم ژاپن به تعطیلات تابستانی می‌روند، به این معنی که سواحل، کوه‌ها و سایر مقاصد گردشگری معروف می‌توانند نسبتاً شلوغ شوند.

دمای هوا در ژاپن در ماه آگوست در حدود ۳۰ درجه سانتیگراد (۸۶ درجه فارنهایت) با سطح رطوبت بالا است. از سوی دیگر، این همچنین نشان می دهد که زمان ایده آل برای لذت بردن از فعالیت هایی است که در خارج از خانه انجام می شود، مانند پیاده روی، شنا یا بازدید از ساحل.

جشنواره‌ها و رویدادهای متعددی که در سراسر کشور برگزار می‌شوند، هر کدام فرصتی منحصر به فرد برای آشنا شدن مستقیم با آداب و رسوم و فرهنگ ژاپن فراهم می‌کنند.

اگرچه آگوست یکی از شلوغ ترین ماه های ژاپن است، اما فرصتی عالی برای کشف گنجینه ها و جاذبه های پنهان این کشور است که چندان شناخته شده نیستند. امکانات فراوانی برای خارج شدن از جاده‌های شکست خورده و لذت بردن از زیبایی طبیعی ژاپن وجود دارد. برخی از آنها شامل پیاده روی در کوه یا استراحت در چشمه های آب گرم است.

به طور کلی، آگوست بهترین فصل برای سفر به ژاپن برای افرادی که هوادار دمای پایین تر و جمعیت کمتر هستند، نیست. اما، زمان بسیار خوبی برای بازدید از ژاپن برای کسانی است که می خواهند از فرهنگ و جشنواره های تابستانی متمایز این کشور لذت ببرند.

رویدادهای اگوست

نمایش آتش بازی . در ماه جولای و آگوست، بسیاری از شهرها و شهرک‌ها آتش بازی تابستانی برگزار می‌کنند. در شهرهای بزرگتر، مانند توکیو، اینها می توانند دیدنی باشند.

یک پتو به یک پارک یا سواحل یک رودخانه ببرید و انتظار داشته باشید که ازدحام به خوبی مدیریت شود و آتش بازی‌ها ادامه داشته باشند. زنان جوان اغلب لباس یوکاتا، کیمونوی تابستانی می پوشند. حتی شهرهای کوچکتر نیز تمایل دارند که نمایشگرهای خاص خود را داشته باشند.

ناتسو ماتسوری . فستیوال های تابستانی ژاپنی یا natsu matsuri در بسیاری از ، شهرها، محله ها و حتی خیابان های محلی کوچک در سراسر کشور در تمام طول تابستان برگزار می شود. اینها معمولاً شامل رقص سنتی، موسیقی و لباس‌ها، زیارتگاه‌های قابل حمل، جمعیت زیاد و غذا و نوشیدنی فراوان است. هر جشنواره دارای ویژگی های منحصر به فرد و متمایز است.

فستیوال های تابستانی زیادی در ماه آگوست برگزار می شود، بنابراین به هر کجا که به آن سفر می کنید، خیلی از جشنواره ای که می تواند در برنامه سفر شما گنجانده شده باشد، دور نباشید.

از متخصص محلی خود بپرسید که آیا این چیزی است که شما علاقه مند به تجربه آن هستید.اوبون. یک جشنواره سه روزه است که در اواسط ماه اوت برای گرامیداشت مردگان برگزار می شود.

قبرها مرتب می شوند و مردم عزیزان درگذشته خود را با نذری شمع یاد می کنند. این یکی از مهم ترین تعطیلات ژاپن است و بسیاری از مردم در این زمان به تعطیلات می روند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.