بازدید از کشور ژاپن در ماه آبان

بازدید از کشور ژاپن در ماه آبان – اوایل آبان دما نسبتا گرم و مرطوب است همچنین برگ های پاییزی در ارتفاعات بالاتر ظاهر می شوند اواسط آبان کشور وارد پاییز می شود و برگ های پاییزی در بخش مرکزی و جنوبی قرمز و طلایی می شوند .

دما در بسیاری از نقاط معتدل و بارندگی کم است بنابراین آبان زمان خوبی برای سفر به ژاپن است چون فصل طوفان ها به پایان می رسد.

ما تصمیم گرفتیم در این مقاله شما را با آب و هوای ژاپن در ماه آبان و بهترین مقاصد گردشگری در این ماه آشنا سازیم اگر شما تور ژاپن آبان را در فهرست برنامه های خود قرا داده اید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بازدید از کشور ژاپن در ماه آبان

 

بازدید از کشور ژاپن در ماه آبان- آب و هوا در ماه آبان 

در این ماه هوا خیلی گرم نیست و بارندگی در سراسر کشور بسیار کم است جزایر اصلی ژاپن در فصل پاییز آب و هوای خنکی دارند.

همچنین میانگین ساعات آفتابی زیاد است و با این حال هوکایدو در ماه آبان مقداری برف می بارد . میانگین دما ساپورو حداقل ۴ درجه سانتی گراد و حداکثر ۱۲ درجه سانتی گراد، میانگین دما در توکیو حداقل ۱۱ درجه سانتی گراد و حداکثر ۱۸/۵ درجه سانتی گراد ، میانگین دمای اوکیناوا حداقل ۲۱/۵ درجه سانتی گراد و حداکثر ۲۵/۵ درجه سانتی گراد.

ازدحام و هزینه ها در ماه آبان 

در این ماه گردشگران خارجی به ژاپن سفر میکنند ژاپنی ها در این ماه چندان سفر نمی کنند چون تعطیلات مهمی در این ماه وجود ندارد در بخش های مرکزی و جنوبی کشور ماه آبان اوج گردشگری است.اگر می‌خواهید برای بازدید و گردشگری به ژاپن سفر کنید، حتماً بایدبرای دریافت ویزای ژاپن  اقدام کنید.

بازدیدکنندگان خارجی دوست دارند در این زمان و در این شرایط آب وهوایی به ژاپن سفر کنند شما می توانید از تغییر رنگ برگ ها در باغ ها وپارک ها لذت ببرید و این یک مناسبت بزرگ در سراسر ژاپن است چون ژاپنی ها به اندازه شکوفه های بهاری برگ های پاییزی را دوست دارند آبان زمان خوبی برای سفر به مناطق کیوتو، هیروشیما کوه فوجی نارا و نیکو است.

بهترین کارهایی که در ماه آبان می توان انجام داد

  • کوه تاکائو، هاچیوجی

اگر در ماه ابان  به ژاپن سفر می کنید، باید کوه تاکائو را در برنامه سفر خود قرار دهید. کوه تاکائو با قطار حدود یک ساعت از کلان شهر توکیو فاصله دارد.

همانطور که خط افق شلوغ شهر را ترک می کنید و به منظره تپه ای راه می یابید، با خیره کننده ترین منظره سیرا پوشیده از افرا استقبال می کنید. کوه تاکائو میزبان جشنواره برگ‌های پاییزی کوه تاکائو است.

میزبان رویدادهایی مانند نمایش درام، کارگاه و رژه تایکو است. جاذبه های دیگر عبارتند از مسیرهای پیاده روی باشکوه و تعدادی غذا برای ارضای اشتهای شما.

  • تماشای برگ های پاییزی با پوشیدن کیمونو

وتو یک شهر زیبا و محبوب برای بازدید در فصل پاییز است و یک مکان عالی برای لذت بردی از برگ های پاییزی و قدم زدن در شهر است.

  • مسیرهای دوچرخه سواری ژاپن را در پاییز  کاوش کنید

این زمان از سال زمان خوبی برای دوچرخه سواری است که یک راه عالی برای کاوش در حومه شهر ،لذت بردن از هوای تازه و شاخ و برگهای رنگارنگ پاییزی است.

رویدادهای آبان

مومیجیگری. تماشای شاخ و برگ های پاییزی در بین ژاپنی ها بسیار محبوب است و اگر در ماه آبان در ژاپن باشید، دیدن رنگ های قرمز، طلایی و نارنجی زیبای درختان در پارک ها، باغ ها، محوطه معابد و پارک های ملی سخت است.

در حالی که برگ های هوکایدو در ماه اکتبر می چرخد، برگ های هوکایدو در بیشتر مناطق هونشو، کیوشو و شیکوکو این کار را در طول ماه آبان انجام می دهند. تاریخ های دقیق متفاوت است و به ارتفاع و همچنین دمای محلی بستگی دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.