بازدید از کشور ژاپن در ماه نوامبر

بازدید از کشور ژاپن در ماه نوامبر – در ماه نوامبر کشور ژاپن وارد حالت پاییز شده است. و فصل طوفان ها به پایان می رسد. در اواخر ماه، برگ‌های درختان در بخش‌های مرکزی و جنوبی کشور قرمز و طلایی می‌شوند.

و مهمانی‌های برگ‌نگری پس از مهمانی‌های گل‌بینی ژاپنی‌ها در رتبه دوم قرار دارند. دما در بسیاری از نقاط معتدل است و بارندگی کم است، بنابراین نوامبر زمان خوبی برای سفر به ژاپن است.

ما تصمیم گرفتیم در این مقاله شما را با آب و هوای ماه نوامبر و بهترین مقاصد گردشگری در این ماه آشنا سازیم اگر شما تور ژاپن نوامبر را در فهرست برنامه های خود قرا داده اید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بازدید از کشور ژاپن در ماه نوامبر- آب و هوا در ماه نوامبر

پاییز آب و هوای خنک و به طور کلی خنک را برای بسیاری از نقاط جزایر اصلی ژاپن به ارمغان می آورد. بارندگی در سراسر کشور در ماه نوامبر کم است و میانگین ساعات آفتابی زیاد است. با این حال، هوکایدو در ماه نوامبر مقداری برف می‌بارد.

 

  آفتاب   ته نشینی    حداکثر     حداقل  
۱۰۰  ساعت

 

۱۰۴٫۱ میلی متر

 ۴٫۱  ینچ

 

۸٫۵ درجه سانتی گراد

۴۷٫۳ درجه فارنهایت

 

۱٫۳درجه سانتی گراد

۳۴٫۳ درجه فارنهایت

 

ساپورو

 

 

۱۴۷٫۹ ساعت ۹۲٫۵  میلی متر

 ۳٫۶ اینچ

۱۶٫۳ درجه سانتی گراد

۶۱٫۳  درجه فارنهایت

 

۸٫۳  درجه سانتیگراد

۴۶٫۹ درجه فارنهایت

 

توکیو

۱۲۳ ساعت ۱۱۰٫۲  میلی متر

۴٫۳  اینچ

۲۴٫۶ درجه سانتی گراد

۷۶٫۳  درجه فارنهایت

 

۱۹٫۹  درجه سانتی گراد

۶۷٫۸  رجه سانتی گراد

 

 

اوکیناوا(ناها)

ازدحام و هزینه ها در ماه نوامبر

در بسیاری از بخش‌های مرکزی-جنوبی کشور (که شامل مکان‌هایی در غرب/جنوب توکیو، و شرق هیروشیما و همچنین جزیره کیوشو می‌شود)، نوامبر فصل اوج گردشگری است.اگر می‌خواهید برای بازدید و گردشگری به ژاپن سفر کنید، حتماً بایدبرای دریافت ویزای ژاپن  اقدام کنید.

بازدیدکنندگان خارجی دوست دارند در این زمان بیایند زیرا شرایط آب و هوایی برای ترکیبی از فعالیت های داخلی و خارجی مناسب است. در حالی که ژاپنی ها هیچ تعطیلات مهمی در ماه نوامبر ندارند، شما افراد زیادی را خواهید دید که از تغییر رنگ برگ ها در پارک ها، باغ ها و معابد لذت می برند.

این یک مناسبت بزرگ در سراسر ژاپن است، زیرا ژاپنی ها معمولاً به اندازه شکوفه های بهاری برگ های پاییزی را دوست دارند.
هنگام برنامه ریزی برای سفر به ژاپن در این زمان، محل اقامت و سفرهای طولانی مدت (مانند قطارهای گلوله ای) را تا حد امکان از قبل، ترجیحاً چند ماه، رزرو کنید.

نوامبر زمان خوب و محبوبی برای سفر به برخی از نمادین ترین مقاصد ژاپن، مانند کیوتو، کوه فوجی ، نارا ، نیکو ، و هیروشیما/ میاجیما است، بنابراین انتظار شلوغی در این مکان ها را داشته باشید.

بهترین مکان ها برای بازدید در ماه نوامبر

نوامبر زمان بسیار خوبی برای سفر به مناطق مرکزی و جنوبی/غربی هونشو، شیکوکو و کیوشو است. اگرچه هوکایدو و منطقه شمالی هونشو توهوکو لزوماً در ماه نوامبر بد نیستند، دمای سردتر و اوایل پاییز (در ماه اکتبر در هوکایدو برگ‌ها می‌چرخند) بسیاری از بازدیدکنندگان را در این زمان دور نگه می‌دارد.

بسیاری از بازدیدکنندگان ژاپنی که فرصت کافی ندارند به توکیو و کیوتو می‌روند، شاید با بازدیدهای کوتاه از اوزاکا، نیکو، نارا و/یا منطقه فوجی. با وجود شلوغ بودن، نوامبر زمان بسیار خوبی برای بازدید از این مکان‌ها است، زیرا آب و هوای خوب و خنک و برگ‌های رنگارنگ باعث ایجاد فعالیت‌های ملایم در فضای باز، مانند پرسه زدن در محوطه‌های معبد و پارک‌ها می‌شود.

نوامبر زمان خوبی برای بازدید از کوه های آلپ ژاپن است . شهر تاکایاما کمی خنک‌تر از سایر شهرهای بزرگ در مرکز غربی هونشو است و رنگ برگ‌های پاییزی زودتر از ماه‌ها در کوه‌ها تغییر می‌کند.

ماتسوموتو دروازه دیگری به سمت کوه هاست و به لطف قلعه زیبا و موزه هنر شهر ماتسوموتو که یکی از معروف ترین کالاهای صادراتی ماتسوموتو، هنرمند یایو کوساما، را به نمایش می گذارد، به تنهایی مقصدی جذاب است.

بازدید از کشور ژاپن در ماه نوامبر

بهترین کارهایی که می توان در ماه نوامبر انجام داد:

اگر از طرفداران روزهای پر باد پاییزی و شب های دنج با تاریک شدن آسمان هستید، بازدید از ژاپن در ماه نوامبر می تواند برای شما ایده آل باشد. شاید بهترین ماه برای رنگ های قرمز، طلایی و زرد خارق العاده شاخ و برگ های پاییزی ژاپن باشد.

به طور مشابه، اگر مناظر متنوع ژاپنی را دوست دارید، نوامبر برای بیرون رفتن و گردش در فضای باز عالی است، قبل از اینکه در زمستان کمی بیش از حد سرد شود.

وقتی صحبت از زمستان شد، هوا قطعاً در ماه نوامبر خنک‌تر می‌شود و ژاپن با نورپردازی‌های زمستانی تماشایی خود که از این ماه آغاز می‌شود، آماده‌سازی را آغاز کرده است.

همانطور که می توانید بگویید، در سراسر ژاپن در ماه نوامبر چیزهای زیادی برای لذت بردن وجود دارد و زمان بسیار خوبی برای بازدید است، پس چرا یک صندلی (و مجوز JR خود را نگیرید)برای سفر نامحدود قطار) و ما بیشتر به شما خواهیم گفت.

وقتی پاییز کم کم به سمت زمستان پیش می رود، روزها خنک تر و کوتاه تر می شوند و شب ها تاریک تر و دلپذیرتر می شوند.

با این حال نگران نباشید، حتی اگر هوا کمی خنک تر است، آب و هوا در ماه نوامبر به طور کلی برای کاوش عالی است. چرا؟ روزها خشک، آسمان صاف و شفاف و رنگ های پاییزی باشکوه.

ژاپن به خاطر شاخ و برگ‌های با شکوه پاییزی‌اش معروف است که به تدریج از نظر زیبایی و محبوبیت با شکوفه‌های گیلاس معروف این کشور رقابت می‌کنند و می‌توان گفت نوامبر بهترین ماه برای لذت بردن از برگ‌های پاییزی در کنار اکتبر است.

آب و هوای خشک همچنین زمان مناسبی برای گشت و گذار در فضای باز عالی می کند، به خصوص اگر عاشق پیاده روی و پیاده روی در هوای تازه پاییزی هستید.

کیوتو، همانطور که در زیر بررسی خواهیم کرد، در ماه نوامبر نیز زنده می شود و یکی از مکان هایی است که توصیه می شود در این ماه بازدید کنید. سرانجام، همچنین شروع فصل روشنایی زمستانی است (حتی اگر هنوز کاملاً زمستان نشده است). این نمایشگرهای خیره کننده بهترین راه برای استراحت در یک شب تاریک و دنج هستند.

رویدادهای نوامبر

مومیجیگری. تماشای شاخ و برگ های پاییزی در بین ژاپنی ها بسیار محبوب است و اگر در ماه نوامبر در ژاپن باشید، دیدن رنگ های قرمز، طلایی و نارنجی زیبای درختان در پارک ها، باغ ها، محوطه معابد و پارک های ملی سخت است.

در حالی که برگ های هوکایدو در ماه اکتبر می چرخد، برگ های هوکایدو در بیشتر مناطق هونشو، کیوشو و شیکوکو این کار را در طول ماه نوامبر انجام می دهند. تاریخ های دقیق متفاوت است و به ارتفاع و همچنین دمای محلی بستگی دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.