بازدید از کشور ژاپن در ماه جولای

بازدید از کشور ژاپن در ماه جولای – جولای در ژاپن تابستان است و در حالی که دما به اندازه ماه اوت نیست، اما بسیار گرم است. با رطوبت شدید و شرایط می تواند بسیار ناراحت کننده باشد.

اما، شرایط در سراسر کشور یکسان نیست هوکایدو معتدل‌تر است و سواحل اوکیناوا در این زمان از سال مکان مناسبی برای استراحت هستند. اگر در ماه جولای خود را در شهرهای بزرگ ژاپن یافتید، می توانید از بسیاری از جشنواره های سنتی تابستانی نیز لذت ببرید.

ما تصمیم گرفتیم در این مقاله شما را با آب و هوای ماه جولای  و بهترین مقاصد گردشگری در این ماه آشنا سازیم اگر شما تور ژاپن جولای را در فهرست برنامه های خود قرا داده اید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بازدید از کشور ژاپن در ماه جولای

بازدید از کشور ژاپن در ماه جولای- آب و هوا در ماه جولای 

ژاپن در ماه جولای به طور یکنواخت گرم است، اما شرایط از شمال به جنوب متفاوت است. .اما خبر خوب این است که فصل بارانی معمولاً تا اواسط جولای به پایان می رسد. بنابراین، در حالی که رطوبت در اکثر نقاط کشور بالا و کاملاً ناراحت کننده است، در اواخر ماه ژوئیه باران زیادی را تجربه نخواهید کرد.

 

  آفتاب   ته نشینی    حداکثر     حداقل  
۱۶۴٫۹ ساعت

 

۸۱ میلی متر

 ۳٫۲ ینچ

 

۲۴٫۹ درجه سانتی گراد

۷۶٫۸ درجه فارنهایت

 

۱۷٫۳ درجه سانتی گراد

۶۳٫۱ درجه فارنهایت

 

ساپورو

 

 

۱۴۶٫۴ساعت ۱۵۳٫۵ میلی متر

 ۶٫۰ اینچ

۲۹٫۲درجه سانتی گراد

۸۴٫۶ درجه فارنهایت

 

۲۱٫۸ درجه سانتیگراد

۷۱٫۲درجه فارنهایت

 

توکیو
۲۳۸٫۸ ساعت ۱۴۱٫۴میلی متر

۵٫۶ ینچ

۳۱٫۸درجه سانتی گراد

۸۹٫۲ درجه فارنهایت

 

۲۶٫۸ درجه سانتی گراد

۸۰٫۲درجه سانتی گراد

 

 

اوکیناوا(ناها)

ازدحام و هزینه ها در ماه جولای 

شرایط نسبتاً ناخوشایند ماه جولای را برای مسافران بین‌المللی در بیشتر نقاط ژاپن، به استثنای هوکایدو و اوکیناوا، فصل کم می‌کند.

گردشگران ژاپنی (و همچنین بین المللی) یا برای فرار از گرما (هوکایدو)، یا برای در آغوش گرفتن آن و شنا در دریا (اوکیناوا) به این مکان ها می روند.

هنگام رزرو سفر و اقامت در هوکایدو و اوکیناوا برای ماه ژوئیه، تا حد امکان از قبل رزرو کنید و منتظر قیمت های فصل بالا باشید.اگر می‌خواهید برای بازدید و گردشگری به ژاپن سفر کنید، حتماً بایدبرای اخذ ویژای ژاپن اقدام کنید.

از اواخر جولای، مدارس ژاپن برای چند هفته در تعطیلات هستند، بنابراین انتظار افزایش جمعیت در پارک های تفریحی، سواحل، و هر جایی که ممکن است برای جوانان و خانواده ها جذاب باشد، افزایش یابد.

بهترین مکان ها برای بازدیداز ژاپن در ماه جولای

در حالی که بیشتر ژاپن در ماه ژوئیه پر آب می شود، لازم نیست برای یافتن مقاصد ساحلی، کوهستانی یا شمالی تر که راحت تر هستند، سخت به دنبال آن باشید.هوکایدو به عنوان یک مقصد تابستانی محبوب است .

بخش شمالی جزیره هونشو، توهوکو ، نیز خنک‌تر از بخش‌های جنوبی جزیره است و به دلیل اینکه جمعیت آن کمتر است، جاذبه‌های بیرونی زیادی برای لذت بردن وجود دارد. جزایر ماتسوشیما ، درست در شمال شرقی سندای ، برجسته است.

ژاپن کشوری با کوه های زیاد است و در ارتفاعات کمی بالاتر ممکن است دمای خنک تری پیدا کنید. کوه‌های آلپ ژاپن یک مقصد محبوب برای پیاده‌گردی است و در ماه جولای نسبت به سایر نقاط هونشو خنک‌تر است.

برای فرار سریع از توکیو، شهر زیبا و از نظر فرهنگی مهم نیککو باید در اولویت باشد، زیرا در ارتفاع ۴۲۵۸ فوتی (۱۲۹۸ متری) قرار دارد. اگر بیشتر به دریاچه چوزنجی سفر کنید ، حتی ممکن است احساس خنکی کنید.

برای لذت بردن از زمان ساحلی، یا به جزایر نیمه گرمسیری و گرمسیری اوکیناوا بروید یا جزایر دیگری را در سواحل جزایر اصلی پیدا کنید. جزیره ایکی ، که از فوکوکا قابل دسترسی است، دارای سواحل باشکوه است و بیشتر گردشگران ژاپنی هستند.

دریای داخلی ستو ، بین سه جزیره اصلی هونشو، کیوشو و شیکوکو ، همچنین دارای بسیاری از جزایر کوچک زیبا مانند ناوشیما است .

چه کوهنورد هستید یا نه، مستقیماً به کوه فوجی بروید تا از زیبایی طبیعی آن شگفت زده شوید. کوه فوجی یکی از سه کوه مقدس ژاپن است و همچنین ارتفاع آن ۳۷۷۶ متر از سطح دریا است. مسیرهای پیاده روی در اینجا بیشتر مورد توجه است. این یک شگفتی طبیعی است و در هیچ نقطه ای از زمان در سفر به ژاپن نباید آن را از دست داد.

اگر توکیو شما را به یاد یک کلان شهر شلوغ و تنگ می اندازد، دوباره فکر کنید! این شهر به همان اندازه به خاطر چندین جزیره دورافتاده و در عین حال محبوبش شناخته شده است، البته در فاصله ۳۰۰ کیلومتری. گروهی متشکل از ۹ جزیره، که در میان آنها جزیره Hachijojima برجسته است، آن را به مکانی خیره کننده برای بازدید از ژاپن در ماه جولای تبدیل می کند.

بهترین کارهایی که در ماه جولای می توان انجام داد

  • Gion Matsuri را جشن بگیرید

این فستیوال که به طور مفصل در کیوتو جشن گرفته می‌شود، در ژاپن به‌مدت یک ماه ولخرجی است. نکته برجسته این ماتسوری رژه شناور است. این شناور با وزنی در حدود ۱۲۰۰۰ کیلوگرم یک لذت برای تماشا است. بازدیدکنندگان ژاپنی در ماه جولای باید شرکت در این رژه و رقص رنگارنگ و موزون را مشخص کنند.

  • پیاده روی کنید

علاقه مندان به پیاده روی در ماه جولای نمی توانند مکانی بهتر از ژاپن برای اهداف پیاده روی پیدا کنند. زمین‌های کوهستانی آن را به مکانی خوش‌آمد برای پوشیدن کفش‌های پیاده‌روی و بیرون رفتن در مسیرهای طولانی یا کوتاه برای احساس ترشح آدرنالین تبدیل می‌کند.

یکی از بهترین مکان‌های پیاده‌روی در ژاپن، کامیکوچی در کوه‌های آلپ شمالی ژاپن در استان ناگانو است که ارزش کاوش در اواسط تابستان را دارد.

  • شاهد کشتی سومو باشید

ژاپن مترادف با کشتی سومو است. جشنواره‌های سومو تابستانی در منطقه ناگویا ژاپن برگزار می‌شود که هزاران بازدیدکننده در آن جمع می‌شوند. ناگویا از این عجله استقبال می کند که مردم برای تماشای مسابقات سومو که در طول ۲ هفته پخش می شود، جمع می شوند.

در اینجا شانس شما برای دیدن آنچه که فقط در فیلم یا تلویزیون دیده اید است! هیچ راهی برای لذت بردن از زمان خود در تعطیلات در ژاپن وجود ندارد.

  • آتش بازی Sumidagawa را تماشا کنید

آتش بازی Sumidagawa یک جشنواره آتش بازی سالیانه است که در آخرین شنبه ماه جولای برگزار می شود. این مسابقه در منطقه تاریخی آساکوسا توکیو انجام می شود و همچنین به عنوان سنت ژاپنی برای رقابت بین گروه های آتش نشانی رقیب انجام می شود.

از مناظر عالی خیره شوید و خاطرات کودکی خود را از یک دیوالی عالی دوباره زنده کنید. نورها، درخشش و صدا واقعا شما را مسحور و شگفت زده خواهند کرد

  •  در جشنواره شینجوکو ایسا شرکت کنید

Shinjuku Eis یک رویداد محبوب در اواسط تابستان است که در اواخر ماه جولای در ژاپن برگزار می شود. هم ساکنان و هم گردشگران شهر با موسیقی تپنده‌ای که از منطقه اوکیناوا ژاپن سرچشمه می‌گیرد، می‌چرخند.

این یک راه عالی برای ورود به فرهنگ ژاپن و یادگیری در مورد روش های مردم است. یک تجربه رضایت بخش برای شما که با سرگرمی و لذت فراوان به ذهن شما وارد می شود.

چرا باید در ماه جولای از ژاپن دیدن کنید؟

برف ها آب می شوند و درختان در ماه جولای شکوفا خواهند شد. طبیعت در ماه جولای در ژاپن در بهترین حالت خود قرار دارد. این ماه اواسط تابستان همچنین نوید یک تور در فضای باز عالی را با تداخل کمی از آب و هوای بد می دهد.

این شاید یکی از دلایل مهمی باشد که ژاپن در ماه ژوئیه ارزش کاوش را دارد و به همان اندازه زمان خوبی برای تور است.

در اینجا دلایل قابل توجهی وجود دارد که چرا ماه جولای بسیار مهم و ارزش کاوش در ژاپن است:

زمان ایده آل برای بازدید از سواحل و شادی در سواحل طلایی درخشان.

بهترین مکان برای غواصی با دید دیدنی در میان کوسه ها، لاک پشت ها و صخره های مرجانی باشکوه.

ورزش های تابستانی تپنده با ورزشکاران و ژیمناست های کلاس جهانی، محرک های عالی برای بازدید از ژاپن در ماه جولای هستند.

ژاپن سرزمین جشنواره های متعدد است. فصل تابستان شاهد برخی از بزرگترین و بهترین جشنواره های این کشور بود. به طور محلی به عنوان “matsuri” شناخته می شود، معمولاً یک جشنواره معمولی در ژاپن توسط یک معبد یا جامعه محلی حمایت می شود.

گیون ماتسوری یک جشنواره یک ماهه در کیوتو است، که برجسته ترین آن، راهپیمایی بزرگ شناورها است. Tenjin Matsuri یک جشنواره محبوب در توکیو است که در ۲۴ و ۲۵ ژوئیه برگزار می شود و با یک آتش بازی بزرگ به اوج خود می رسد.

زمان بسیار خوبی برای کشف مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری در ژاپن است. هوا صاف با آفتاب است، گردشگران در ماه جولای به ژاپن می‌روند و در مناطق کوهستانی پیاده‌روی طولانی می‌کنند.

جدای از اینها، چندین فستیوال محلی که تزئینات رنگارنگ و موکب های تپنده ای را به نمایش می گذارند، گردشگران را از سراسر جهان جذب می کنند. یکی دیگر از عواملی که گردشگران سراسر جهان را در این ماه به ژاپن می کشاند، در دسترس بودن بلیط هواپیما و اقامتگاه ارزان به دلیل خارج از فصل گردشگری در شرایط خاص است.

رویدادهای جولای

نمایش های آتش بازی در طول ماه جولای و آگوست، بسیاری از شهرهای سراسر ژاپن نمایش های آتش بازی تابستانی برگزار می کنند. در شهرهای بزرگتر، مانند توکیو، این رویدادها می توانند کاملاً تماشایی باشند. یک پتو را به پارک یا ساحل یک رودخانه ببرید و منتظر جمعیتی با مدیریت خوب و آتش بازی باشید که همچنان ادامه دارد و… و ادامه دارد.
ناتسو ماتسوری . فستیوال های تابستانی ژاپنی یا natsu matsuri در بسیاری از ، شهرها، محله ها و حتی خیابان های محلی کوچک در سراسر کشور در تمام طول تابستان برگزار می شود. اینها معمولاً شامل رقص سنتی، موسیقی و لباس‌ها، زیارتگاه‌های قابل حمل، جمعیت زیاد و غذا و نوشیدنی فراوان است.

هر جشنواره دارای ویژگی های منحصر به فرد و متمایز است. فهرست کردن تمام فستیوال‌هایی که در ماه جولای برگزار می‌شوند و ارزش دیدن را دارند غیرممکن است، اما هر جا که به آن سفر می‌کنید خیلی از جشنواره‌ای که می‌توان در برنامه سفرتان گنجانده شده بود، دور نخواهد بود. از متخصص محلی خود بپرسید که آیا این چیزی است که شما علاقه مند به تجربه آن هستید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.