بازدید از کشور ژاپن در فصل پاییز

بازدید از کشور ژاپن در فصل پاییز – در فصل پاییز، مناظر ژاپن با هزاران رنگ غنی در طول این مدت کوتاه از گرمای تابستان رنگ می‌شود. برگ های زیبای پاییزی و هوای خنک، آگوست و سپتامبر را به زمان محبوبی برای بازدید از ژاپن تبدیل کرده است.

مسافران می توانند در پارک ها و جنگل ها قدم بزنند و رنگ های غنی افرای ژاپنی معروف به مومیجی را که به معنای واقعی کلمه به عنوان برگ های قرمز ترجمه می شود، تحسین کنند. چه با قطار کوتاهی از شهر بروید و چه برای یک سفر شبانه، مناظر پاییزی ژاپن را نباید از دست داد.

برای کسانی که از شهرها دیدن می‌کنند، کافه‌ها، رستوران‌ها و تفریحات شبانه در این زمان به شدت جریان دارند. آب و هوای خنک تر، گردش به معابد یا ریو کان ( مسافرخانه های سنتی) در حومه شهر را نیز تشویق می کرد.

ما تصمیم گرفتیم در این مقاله شما را با آب و هوا و بهترین مناطق گردشگری در فصل پاییز آشنا سازیم ،اگر شما تور ژاپن پاییز  را درفهرست برنامه های  خود قرار داده اید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

پاییز در ژاپن شامل ماه های سپتامبر، اکتبر و نوامبر است

در سپتامبر ، دمای هوا در بعد از ظهر بین ۲۳ تا ۲۸ درجه سانتیگراد (۷۳ درجه فارنهایت تا ۸۲ درجه فارنهایت) و در صبح و شب به حدود ۱۸ تا ۲۱ درجه سانتیگراد (۶۴ درجه فارنهایت تا ۷۰ درجه فارنهایت) کاهش می یابد

در ماه اکتبر ، دمای بعد از ظهر از ۱۹ درجه سانتیگراد تا ۲۳ درجه سانتیگراد (۶۶ درجه فارنهایت تا ۷۳ درجه فارنهایت) متغیر است و دمای صبحگاهی حدود ۱۴ درجه سانتیگراد تا ۱۸ درجه سانتیگراد (۵۷ درجه فارنهایت تا ۶۴ درجه فارنهایت) است.

در نوامبر ، دمای بعد از ظهر حدود ۱۴ تا ۱۸ درجه سانتیگراد (۵۷ درجه فارنهایت تا ۶۴ درجه فارنهایت) است در حالی که دمای صبح و عصر بین ۷ تا ۱۲ درجه سانتیگراد (۴۵ درجه فارنهایت تا ۵۴ درجه فارنهایت) است.

بازدید از کشور ژاپن در فصل پاییز

سه نقطه برتر برای بازدید درفصل پاییز

نیکو، توچیگی – به خاطر رنگ‌هایاغوا کننده پاییزی و، دریاچه‌ها، آبشارها و چشمه‌های آب گرم معروف است

دره ناروکو، میاگی – یکی از محبوب‌ترین و زیباترین نقاط رنگی پاییزی منطقه توهوکو.

چیچیبو، سایتاما – یک منظره دیدنی برای مشاهده برگهای پاییزی

بهترین مکانها برای بازدید از ژاپن در فصل پاییز

  • کیوتو

کیوتو با معابد چند صد ساله، زیارتگاه‌های رنگارنگ، بازارهای شلوغ و غذاهای عالی، برای بازدید از ژاپن در پاییز ضروری است. در حالی که مکان‌های زیبای زیادی برای دیدن برگ‌های پاییزی در کیوتو وجود دارد، بازدید از اینجا بدون توقف در نمادین‌ترین مکان‌های دیدنی کیوتوکامل نمی‌شود .

  • نیکو

نیکو مقصدی فوق العاده برای شاخ و برگ های پاییزی است زیرا فصل شاخ و برگ در اینجا بسیار بیشتر از جاهای دیگر ژاپن طول می کشد. این به دلیل دامنه کامل ارتفاع بین شهر نیکو و اطراف کوهستانی آن است. اگر در اوایل تا اواسط اکتبر اینجا هستید، می‌خواهید به بلندترین قله‌ها بروید، به مکان‌هایی مانند آبشار یوداکی یا آبشار ریوزوبروید

و اگر در اوایل تا اواسط نوامبر وارد شوید، بهتر است به خود شهر نیکو بچسبید. شاید لازم باشد در اینجا کمی سخت‌تر جستجو کنید، زیرا بسیاری از درختان شهر و اطراف آن همیشه سبز هستند. اگرچه هنوز زیبا هستند، اما چیز زیادی برای شاخ و برگ های پاییزی فراهم نمی کنند.

مثلاً در مورد مسیر زائر جنگلی که به زیارتگاه تاکینو-و منتهی می شود، این موضوع صدق می کند. با این حال، هنوز ارزش دارد که این مسیر زیبای پنج کیلومتری را طی کنید، که به نوعی نسخه مینیاتوری پیاده روی معروف Kumano Kodo است .اگر می‌خواهید برای بازدید و گردشگری در این فصل به ژاپن سفر کنید، حتماً باید برای اخذ ویزای ژاپن اقدام کنید.

اما برای رنگ‌های روشن پاییزی، بهترین گزینه در داخل شهر، باغ Shoyoen در محوطه معبد Rinnoji است. در اینجا تعداد زیادی برگ افرا وجود دارد و معمولاً در نیمه اول نوامبر قرمز می شوند. معبد توشو-گو در همان نزدیکی نیز دارای چند درخت رنگارنگ در محوطه خود است و مقصدی است که در هر زمان از سال باید از آن دیدن کرد.

  • دره میتاکه شوسنکیو

دره Mitake Shosenkyo شناخته شده ترین تنگه است و دلیل خوبی دارد. دسترسی به آن آسان است، و یک آبشار خیره‌کننده در پایان آن وجود دارد!

دره در انتهای شمالی شهر کوفو قرار دارد و ۳۰ دقیقه با اتوبوس از کوفو فاصله دارد. اتوبوس در پل ناگاتورو توقف می کند و از آنجا به ۴ کیلومتر مسیرهای پرپیچ و خم زیبایی که از صخره های غیرمعمول و درختانی با شاخ و برگ های قرمز، نارنجی و زرد پر جنب و جوش می گذرد می پیوندید.
در انتهای مسیر، آبشار شیب دار سنگاتاکی قرار دارد که ۳۰ متر در یک استخر سبز عمیق فرو می رود. این یک کیلومتر پایانی (از ایستگاه اتوبوس گرین لاین) به ویژه در اواسط نوامبر بسیار دیدنی است. بالای آبشار یک مجتمع غذایی و ابتدای طناب‌راه شوسنکیو قرار دارد.

  • کانازاوا

کانازاوا که یکی از معروف ترین باغ های ژاپن را در خود جای داده است، مکانی زیبا برای بازدید در ژاپن در فصل پاییز است. این شهر در شمال شرقی کیوتو قرار دارد و دارای یکی از بهترین مناطق حفظ شده دوران ادو در کشور، قلعه ای تاریخی و فرهنگ هنری پر رونق است.

بیشتر بازدیدکنندگان مستقیماً به سمت Kenroku-en، باغ ۲۰۰ ساله کانازاوا می روند، جایی که می توانید از فضاهای منزوی، نهرهای کوچک و برکه های پر از ماهی کپور کوی لذت ببرید. باغ‌ها در تمام طول سال زیبا هستند، اما در پاییز زمانی که برگ‌ها سایه‌های زرد، نارنجی و قرمز آتشین می‌گیرند، با شورش رنگی منفجر می‌شوند.

  • کوه باندای (فوکوشیما)

اگر کوه فوجی در شمال، با “دریاچه آینه ای بهشتی” برای وسوسه شما کافی نیست، در نظر داشته باشید که تغییرات بزرگ ارتفاع در اطراف اورابندای (ارتفاعات باندای) به این معنی است که می توانید برگ های پاییزی را برای کل ماه اکتبر ببینید.

  • دریاچه دایگنتا (نیگاتا)

برگ های پاییزی را که در سطح براق دریاچه دایگنتا، نزدیک به پارک اسکی یوزاوا منعکس شده اند، ببینید. دور دریاچه روی پل معلق اطراف بچرخید. همچنین می توانید با قایق پارویی از نزدیک و شخصی باشید و گزینه های زیادی برای پیاده روی وجود دارد

  • کوروبه (تویاما)

قبل از اینکه دسترسی به مسیر آلپاین Tateyama بسته شود (در پایان نوامبر) به آنجا بروید تا مناظر گیج‌کننده یکی از عمیق‌ترین دره‌های ژاپن با رنگ‌های آتشین رنگارنگ باشد. شما می‌توانید همه چیز را با طناب‌راه، قطار روباز، اتوبوس واگن برقی و موارد دیگر وارد کنید.

بازدید از کشور ژاپن در فصل پاییز- سایر رویدادهای پاییزی در ژاپن

  • باغ های ژاپنی

وقتی صحبت از برگ های پاییزی به میان می آید، باغ های سنتی ژاپنی یکی از بهترین مکان ها برای لذت بردن از رنگ های رنگارنگ پاییزی هستند. از ترکیب چشمگیر رنگ های پاییزی و باغ های ذن ژاپنی فقط در این فصل می توان لذت برد. علاوه بر این، در بسیاری از باغ ها، رویدادهای روشنایی در عصر وجود دارد. فقط در این موقع از سال است که باغ ها تا دیروقت باز هستند.

  • مسابقات بزرگ سومو

فصل پاییز نه تنها یک، بلکه دو مورد از شش تورنمنت بزرگ سومو را می بیند . مسابقات سپتامبر در کوکوگیکان توکیو و مسابقات نوامبر در فوکوکا (کیوشو) برگزار می شود. شرکت در مسابقات سومو یکی از خاص ترین و خارق العاده ترین تجربیاتی است که می توانید در ژاپن از آن لذت ببرید. توصیه می کنیم بلیط های خود را از قبل رزرو کنید، همیشه می توانید برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

  • نورپردازی های زمستانی

هنگامی که روزها کوتاه تر و شب ها طولانی تر می شوند، نورهای باشکوه در همه جای ژاپن ظاهر می شوند. آنها یکی از جاذبه های اصلی در طول زمستان در ژاپن هستند. اما حتی اگر در ماه نوامبر بیایید، می توانید بسیاری از آنها را بگیرید.

رویدادهای روشنایی از دسامبر شلوغ می شوند، بنابراین اگر بتوانید کمی زودتر آنها را ببینید حتی بهتر است. شهرهایی مانند توکیو و کیوتو مناطق زیادی دارند که در آن نورپردازی های گسترده ای را به نمایش می گذارند. برخی از مناطق به طور کامل به رویدادهای روشنایی مانند توکیو مگا ایلومی یا پارک گل نابانا نو ساتو در نزدیکی ناگویا اختصاص داده شده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.