برنامه های مفید

برنامه های مفید، مجموعه ای از برنامه ها را دانلود کنید تا سفر خود به ژاپن را راحت تر کنید. از لیستی از برنامه های همه جانبه، ناوبری، گشت و گذار و اقامت را انتخاب کنید.

برنامه های مفید

اطلاعات سفر

• برنامه رسمی JNTO

برنامه رسمی JNTO آخرین اطلاعات گردشگری از جمله محتوای راهنمای سفر، جستجوی مسیر، اطلاعات نقاط توریستی و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد! با مقالات غنی از محتوای آن، از شهرهای بزرگ تا شهرهای کوچک، می‌توانید ژاپن را در سطح عمیق‌تری از درک کاوش کنید. اطلاعات اولیه مفید نیز گنجانده شده است.

 

• مسیریابی متروی توکیو برای گردشگران

این برنامه می تواند به شما کمک کند مانند یکی از افراد محلی در شهر بچرخید. به جای نگاه کردن به یک نقشه گیج کننده، روی نام ایستگاه ها ضربه بزنید تا ساده ترین مسیر به مقصد خود را پیدا کنید. نیازی به نگرانی در مورد داشتن وای فای نیست زیرا برنامه را می توان به صورت آفلاین نیز استفاده کرد. همچنین نام ایستگاه‌ها را بر اساس نقاط توریستی بزرگ اطراف جستجو کنید.

 

• راهنمای رایگان سفر به ژاپن DiGJAPAN!

این برنامه می تواند به شما در برنامه ریزی و لذت بیشتر از سفر کمک کند. با انتخاب دقیق اطلاعات سفر، مکان های دیدنی، رستوران ها، رویدادها و موارد دیگر را مرور کنید. با استفاده از این برنامه، شما قادر خواهید بود همه مشکلی را پشت سر بگذارید، زیرا اطلاعات مفیدی در مورد حمل و نقل عمومی وجود دارد.

 

• راهنمای سفر به ژاپن برای گردشگران

این برنامه تمام اطلاعاتی را که به عنوان یک گردشگرتور ژاپن برای کاوش واقعی ژاپن نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد. اطلاعات خاصی را که نیاز دارید بیابید و از طریق بررسی برای مسافران دیگر توصیه هایی ارائه دهید. علاوه بر این، شما می توانید برنامه سفر خود را ایجاد کنید.

 

• Japan2Go!

به دنبال جاذبه های گردشگری مناسب در ژاپن هستید؟ با Japan2Go! می‌توانید زیبایی‌های فصلی ژاپن مانند یخ رانش در شمال، صخره‌های مرجانی در جنوب و بسیاری موارد دیگر را کشف کنید. این برنامه همچنین دارای ویژگی است که به شما امکان می دهد نزدیک ترین مکان های گردشگری و بهترین راه برای رسیدن به آنجا را پیدا کنید.

 

• TABIDO

برنامه TABIDO نه تنها اطلاعاتی در مورد فرهنگ و آداب و رسوم ژاپنی ارائه می دهد، بلکه به شما نگاه عمیق تری به ژاپن و معنای سفر به آنجا می دهد. نویسندگان آگاه اطلاعاتی در مورد مکان‌های توریستی ارائه می‌کنند که جذابیت‌های اصلی مکان را توضیح می‌دهد و به شما امکان می‌دهد فرهنگ ژاپنی را از نزدیک تجربه کنید.

 

• کاتالوگ جیبی

برنامه کاتالوگ جیبی بروشورهای آموزنده در مورد نقاط مختلف گردشگری را در یک مکان به ارمغان می آورد. با استفاده از این برنامه با دسترسی آسان، می توانید به سرعت معاملات عالی و اطلاعاتی در مورد مقاصد کمتر شناخته شده پیدا کنید. اطلاعاتی را که در فیس بوک، توییتر یا LINE پیدا می کنید به اشتراک بگذارید!

 

محل اقامت

 

• Hotels.com

نمی دانید کجا در ژاپن اقامت کنید؟ با برنامه Hotels.com، می‌توانید هتل مناسبی را برای برآورده کردن نیازهای سفر، بودجه و مشخصات خود پیدا کنید. با تأیید خودکار، سریع و آسان رزرو کنید.

 

• Agoda

بهترین مکان برای اقامت را که نیازها و بودجه شما را برآورده می کند، کشف کنید! Agoda لیست های زیادی با اطلاعات دقیق، تصاویر و معاملات ویژه دارد. می‌توانید با قیمت‌های کمتر نسبت به وب‌سایت، بیشتر پس‌انداز کنید.

 

• Booking.com

با برنامه Booking.com، می‌توانید مکان مناسبی را برای اقامت جستجو کنید، چه هتل‌ها و چه مکان‌های اجاره‌ای، Booking.com همه اینها را دارد. می‌توانید بر اساس شهر، جاذبه‌ها و موارد دیگر جستجو کنید تا مطمئن شوید دقیقاً همان جایی که می‌خواهید بمانید و نیازهای سفر خود را برآورده کنید. برنامه Booking.com با داشتن انواع مکان‌های اقامت مطابق با بودجه‌تان، به شما کمک می‌کند تا سفرهای خود به ژاپن را بدون مشکل برنامه‌ریزی کنید.

 

• Expedia

برنامه Expedia.com همه چیزهایی را که برای برنامه ریزی سفر خود به ژاپن نیاز دارید فراهم می کند. از پروازها گرفته تا هتل ها، بسته های تور، اجاره خودرو و موارد دیگر، Expedia.com همه اینها را دارد. تخفیف در پروازها و هتل‌ها، اجاره خودرو در کمتر از ۳۰ دقیقه و تا ۳۰ درصد صرفه‌جویی با معاملات منحصر به فرد، برنامه را دانلود کنید تا بهترین تخفیف‌ها را برای سفر خود دریافت کنید.

 

غذا و نوشیدنی

 

• راهنمای رستوران ژاپن

این برنامه به شما کمک می کند تا زمانی که در سفر هستید، غذاهای خوشمزه و رستوران های اطراف را پیدا کنید. از رامن گرفته تا سوشی، اجازه دهید این برنامه راهنمای شما برای غذاهای لذیذ ژاپن باشد.

 

• Yelp

سایت معروف بررسی مبتنی بر کاربر، Yelp، اکنون به ژاپن آمده است! در سفر به ژاپن به دنبال وعده غذایی بعدی خود هستید؟ به Yelp نگاهی بیندازید. می‌توانید از طریق تلفن خود، رزرو کنید، سفارش دهید یا تحویل بگیرید. برای تصمیم گیری آگاهانه، مشاغل اطراف مانند سالن ها را جستجو کنید و نظرات را بخوانید.

 

• دنیای sakefan

اگر از طرفداران ساکه هستید، این برنامه این امکان را می‌دهد که با اسکن برچسب‌ها یا کپی روی بطری‌ها، به جستجوی ساکه بپردازید، اطلاعاتی در مورد منشأ ساک‌های مختلف یاد بگیرید و به شما این امکان را می‌دهد که بفهمید قبلاً کدام طعم را نوشیده‌اید.

 

برنامه های مفید

 

• نکات ایمنی

در ژاپن ایمن بمانید! با این برنامه آخرین اطلاعات بلایای طبیعی از جمله EEW، هشدارهای سونامی، فعالیت های آتشفشانی و آب و هوای شدید در کشور را بیابید.

 

• VoiceTra

نگران موانع زبانی در ژاپن هستید؟ VoiceTra یک برنامه ترجمه گفتار است که به تفسیر گفتار شما کمک می کند. با پشتیبانی از بیش از ۳۱ زبان، سفر شما به ژاپن، به‌ویژه در مکان‌هایی مانند حمل‌ونقل عمومی، خرید، هتل‌ها یا مکان‌های دیدنی، بدون مشکل انجام می‌شود.

 

•سفر به ژاپن Wi-Fi

دسترسی به Wi-Fi در ژاپن کمی دشوار است. با برنامه سفر به ژاپن Wi-Fi، می‌توانید وقتی در خارج از کشور هستید Wi-Fi رایگان پیدا کنید. در حین سفر، به طور خودکار شما را به نقاط اتصال Wi-Fi متصل می کند، بنابراین هرگز از حلقه خارج نمی شوید.

 

• Wi-Fi رایگان متصل ژاپن

در این برنامه، با بیش از ۱۷۰۰۰۰ نقطه، گردشگران می توانند به راحتی به Wi-Fi رایگان در سراسر ژاپن دسترسی داشته باشند. به سادگی و راحتی، می‌توانید پس از ثبت‌نام یک‌باره و با زدن یک دکمه به آن متصل شوید. همچنین می توانید نقاط اتصال وای فای را جستجو کنید. این برنامه دارای پشتیبانی چند زبانه است.

 

• Wi-Fi رایگان KANSAI

اگر به کانسای سفر می کنیدو ابتدا باید ویزای ژاپن را دریافت کنید ، فراموش نکنید که با برنامه Wi-Fi رایگان KANSAI در ارتباط باشید. با یک بار ثبت نام، می توانید بدون نیاز به ثبت نام در هر مکان، به بسیاری از مکان های Wi-Fi متصل شوید. این برنامه را می توان در استان های شیگا، کیوتو، اوزاکا، هیوگو، نارا و واکایاما استفاده کرد.

 

• آب و هوای ژاپن

آب و هوا در ژاپن می تواند به سرعت تغییر کند. با این برنامه، با آخرین اطلاعات در مورد آب و هوا در مکان خود، پیش بینی دقیق تا ۴۸ ساعت آینده از جمله شرایط آب و هوا و دما همراه باشید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.