اوئنو و آکیهابارا

اوئنو و آکیهابارا – پارک‌ها و باغ‌وحش‌های شاخص، هنر و فرهنگ با نیروی فرهنگ پاپ مدرن روبرو می‌شوند

اوئنو و آکیهابارا نواحی همسایه در توکیو هستند، اما از نظر سبک، محتوا و فضا نمی‌توانند متفاوت باشند. اوئنو دارای باغ وحشی است که نام خود را دارد و همچنین بسیاری از موزه‌های ملی، گالری‌های هنری، پارک‌ها و مکان‌های هنرهای نمایشی دارد.که بازدیدکنندگان از سراسر دنیا برای خرید تور ژاپن اقدام می کنند.

آکیهابارا بهشت ​​افراد علاقمند به تکنولوژی است، سرزمین عجایب الکترونیکی که در سرتاسر جهان به‌خاطر عناصر خرده‌فرهنگ فناوری و پاپ مانند مانگا و انیمه شهرت دارد،

این موارد را از دست ندهید

• قدم زدن در پارک اوئنو، به خصوص زمانی که درختان گیلاس شکوفا هستند

• کافه های مانگا و خدمتکاران عجیب و غریب آکیهابارا

• خیابان خرید شلوغ آمیوکو در اوئنو، با قیمت‌های متنون

چگونه به آنجا برویم

ایستگاه اوئنو و ایستگاه آکیهابارا بهترین مکان ها برای شروع کاوش در این منطقه هستند. هر دو ایستگاه اصلی در خط JR Yamanote هستند. آکیهابارا دو ایستگاه از ایستگاه توکیو فاصله دارد و پس از آن ایستگاه های اوکاچیماچی و اوئنو قرار دارند.

اوئنو، آکیهابارا، YanesenYanesen، Hongo و Kanda Myojin همگی در چند قدمی یکدیگر قرار دارند.

اوئنو و آکیهابارا

 

جایی که طبیعت، هنر، فرهنگ و تاریخ تلاقی می کنند

اوئنو محله‌ای است که به‌خاطر باغ‌وحش همنام، قدیمی‌ترین باغ وحش ژاپن، و پانداهای غول‌پیکرش شناخته می‌شود. این باغ وحش همچنین دارای «بیشه های گوریلا» و «جنگل‌های ببر» است، جایی که آنها تلاش می‌کنند گونه‌های در معرض انقراض را پرورش دهند.

معبد باشکوه Toshogu در اوئنو اولین شوگون توکوگاوا به نام Ieyasu را در خود جای داده است و به دلیل نمایش گل صد تومانی و گل محمدی در باغ بوتان شهرت دارد.

پارک اوئنو دارای دریاچه ای است که می توانید در آن به گشت و گذار بپردازید، همچنن جنگل، موزه و گالری هنری دارد . پارک اوئنو از زمان پیدایش خود به عنوان محوطه خصوصی معبد Kaneiji، از طریق جنگ های سامورایی، مالکیت امپراتوری، و امروزه به عنوان یک پارک عمومی، به عنوان یک مرکز تجمع در توکیو باقی مانده است.

پیاده روی از اوئنو به آکیهابارا

آمیا یوکوچو، یا همان طور که معمولاً آمیوکو نامیده می شود، رویای یک فرد علاقمند به خرید است. می‌توانید تنقلات، پوشاک، لوازم آرایشی، جواهرات و موارد دیگر را در این منطقه خرید پرجنب‌وجوش اوئنو بیابید که اغلب با تخفیف‌های بسیار زیاد ارائه می شوند.

همانطور که خط قطار را دنبال می کنید، با ۲k540 مواجه می شوید که از فضای زیر ریل قطار استفاده نوآورانه ای می کند و محصولات صنعتگر و کافه های مد روز را به نمایش می گذارد.

بهشت و محل تجمع خرده فرهنگ های توکیو

در آکیهابارا، شما توسط انیمه، مانگا، گوشی‌های هوشمند، بازی‌ها، افراد محبوب، تکنولوژی یا اوتاکو احاطه شده‌اید. اینجا همچنین مرکز بلامنازع الکترونیک و فناوری توکیو است، اما اینها نمادهای فرهنگ پاپ هستند که بر منظره بصری تسلط دارند. هنرمندان جی پاپ برای ملاقات با طرفداران و دیده شدن در این منطقه رفت و آمد می کنند.

اوئنو و آکیهابارا:زیارتگاه با طلسم انیمه

زیارتگاه کاندا-جینجا در نزدیکی، که عموماً با نام کاندا میوجین شناخته می‌شود، عناصر سنت و فرهنگ پاپ را در هم می‌آمیزد. به دلیل نزدیکی آن به آکیهابارا، بسیاری از جوانان و هنرمندان مانگا برای خوشبختی در کاندا میوجین دعا می کنند. شما می توانید هنر آنها را بر روی پلاک های چوبی آرزوها به نام “ایما” که در حرم آویزان شده است، مشاهده کنید.

 

ادو با سبک شیک ترکیب می شود

هونگو و منطقه معروف به یانسن – متشکل از یاناکا، نزو و سندگی – محله مسکونی تپه ای را تشکیل می دهند که در توکیو غیرمعمول است. اینجا بخش نادری از توکیو است که از قبل جنگ جهانی دوم تا حد زیادی دست نخورده باقی مانده است و به نام شیتاماچی، مرکز شهر قدیمی شهر شناخته می شود.

بسیاری از ساختمان‌های قدیمی بازسازی شده‌اند و نسخه‌ای شیک از معماری قدیمی مرکز شهر را ارائه می‌دهند که زمانی بر شهر تسلط داشتند.

نسل جدیدی از جوانان یانسن را کشف کرده اند و عاشق تعادل منحصر به فرد قدیمی و جدید آن هستند. ترکیبی از مسافرخانه‌های کوچک، چای‌خانه‌های مدرن، شیرینی‌فروشی‌های واگاشی و فضاهای کاری گالری هنری، یانسن را بدون از بین بردن جذابیت سنتی آن متحول می‌کند.

دانشگاه توکیو، مؤسسه ای غول پیکر با منشأ امپراتوری، به دلیل نقشی که در پس زمینه این دگرگونی دارد، قابل توجه است. دانشجویان و اساتید تودای احیای یانسن را پذیرفته اند.

برای جستجو وقت بگذارید

چه از طرفداران قدیمی و چه جدید باشید، می توانید سمت دیگری از ژاپن را به دور از امکانات گردشگری براق در اینجا ببینید. نحوه زندگی مردم محلی را می بینید، در خیابان‌های فرعی پر پیچ و خم می شوید، از صحنه‌هایی که در بالا و پایین رخ می‌دهند شگفت زده می شوید و به مکان‌هایی قدم می‌زنید که علاقه شما را برمی انگیزد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.