برنامه سفر به کشو رژاپن

برنامه سفر به کشور ژاپن – برای سفر به کشور ژاپن نیاز به تور ژاپن داریم  ، ژانویه  یکی از سردترین ماه های ژاپن، بسیاری از مسافران از خارج از کشور در تعطیلات سال نو به این کشور سفر می کنند.

جاذبه‌های زمستانی مختلفی در ژاپن در ژانویه وجود دارد که از آن جمله می‌توان به نورپردازی، غذاهای داغ و اسکی اشاره کرد. بسیاری از فروشگاه‌ها تخفیف‌های ویژه سال نو را ارائه می‌دهند در حالی که اکثر آنها در تعطیلات سال نو، به ویژه در ۱ ژانویه بسته هستند.

برای تجربه‌ها و مناظر شگفت‌انگیز باید بررسی کنید که در این فصل کجا بروید. میانگین دما در ماه ژانویه در توکیو از ۴ درجه سانتیگراد (۳۹٫۲ درجه فارنهایت) تا ۷ درجه سانتیگراد (۴۴٫۶ درجه فارنهایت) متغیر است.

ادامه مطلب

برنامه سفر به کشو رژاپن- بازدید از ژاپن درماه فوریه

فوریه دومین ماه سرد ژاپن است . در مقایسه با ژانویه که مسافران بیشتری با استفاده از تعطیلات سال نو به کشور سفر می کنند، فصل کندتر با گردشگران خارجی کمتر است.

ممکن است در ماه فوریه شاهد برف باشید و جشنواره های برفی در مناطق سردتر مانند هوکایدو و منطقه توهوکو برگزار می شود. علاوه بر این، می توانید یک رویداد سنتی ژاپنی Setsubun و روز ولنتاین معروف در سطح جهانی را تجربه کنید.

برخی از مردم برای شکوفه های آلو یا شکوفه های گیلاس زود شکوفه و جشنواره شکوفه های گیلاس کاوازو به این کشور سفر می کنند. میانگین دمای روزانه در ماه فوریه در توکیو ۵-۹ درجه سانتیگراد است. توصیه می شود برای هر موردی شرایط سردتر را شبیه سازی کنید، به خصوص اگر از مناطق کوهستانی یا مناطق شمالی بازدید می کنید.

ادامه مطلب

بازدید از ژاپن در ماه مارس

مارس یک ماه عالی برای سفر به ژاپن است زیرا می توانید دو فصل مختلف را تجربه کنید: زمستان و بهار. در ابتدای ماه، هنوز هم می توان از فعالیت های زمستانی مانند اسکی و اسنوبورد و رویدادهای برفی لذت برد.

با افزایش دما، زمستان سرد به تدریج در اواسط ماه مارس به بهار تبدیل می شود و زمان استقبال از بهار باشکوه ژاپن فرا رسیده است.اگر می‌خواهید برای بازدید و گردشگری در این فصل به ژاپن سفر کنید، حتماً باید ویزای توریستی ژاپن را تهیه کنید.

فصل شکوفه های گیلاس قطعا بهترین زمان برای سفر به ژاپن است. درختان گیلاس شروع به شکوفایی می کنند و کل کشور را به سرزمین عجایب صورتی تبدیل می کنند.

ادامه مطلب

بازدید از ژاپن در ماه اپریل

پس از یک زمستان طولانی (دسامبر-مارس)، آوریل آغاز بهار نسبتا کوتاه ژاپن (آوریل-مه) است. دما معمولاً بسیار گرمتر از زمستان است، اما به اندازه تابستان خفه کننده نیست و آوریل را به ماه خوبی برای سفر به ژاپن تبدیل می کند.

به طور کلی، هر چه در ژاپن به سمت شمال بروید، دما سردتر می شود. بخش‌های شمالی ژاپن ( هوکایدو، توهوکو ) همچنان در ماه آوریل سرد خواهد بود. در ساپورو ، پایتخت هوکایدو، میانگین حداکثر دمای ۵۲ درجه فارنهایت (۱۱ درجه سانتیگراد) و کمینه ۳۷ درجه فارنهایت (۳ درجه سانتیگراد) را انتظار دارید.

ادامه مطلب

بازدید از ژاپن در ماه می

ماه می در ژاپن پایان بهار و ورودی تابستان است که جاذبه های گردشگری مختلفی را در سراسر کشور ارائه می دهد. می توانید شکوفه های گیلاس را در مناطق سردتر و همچنین گل های فصلی دیگر مانند ویستریا و نموفیلا را مشاهده کنید..

لطفا توجه داشته باشید که برخی از مکان ها برای هفته طلایی، مجموعه ای از تعطیلات ملی در اوایل ماه مه، شلوغ تر از حد معمول هستند. فصل بارانی بسته به سال از اواخر ماه مه آغاز می شود. میانگین دمای توکیو در ماه مه بین ۱۶ درجه سانتیگراد (۶۰٫۸ درجه فارنهایت) و ۲۰ درجه سانتیگراد (۶۸ درجه فارنهایت) است.

برنامه سفر به کشو رژاپن

ادامه مطلب

بازدید از ژاپن در ماه ژوئن

ژوئن آغاز تابستان در ژاپن و همچنین فصل بارانی است که معمولاً از اواسط ژوئن تا اوایل جولای در سراسر کشور شروع می شود. دما معتدل است، با این حال سطح رطوبت بسیار بالاست و چندین روز باران می بارد.

بنابراین، بسیاری از مسافران ممکن است از بازدید از ژاپن اجتناب کنند، با این حال، زمان بسیار خوبی از سال برای سفر به ژاپن بدون شلوغی است، و ژوئن در واقع به اندازه بقیه ماه‌های ژاپن لذت‌بخش است.

ادامه مطلب

بازدید از ژاپن در ماه جولای

در ماه ژوئن همه مناطق ژاپن بجزهوکایدو در فصل بارانی فرو می رود در حالی که دما به اندازه ماه اوت نیست، اما بسیار گرم است. رطوبت شدید را به مخلوط اضافه کنید، و شرایط می تواند بسیار ناراحت کننده باشد.

اما، شرایط در سراسر کشور یکسان نیست: هوکایدو معتدل‌تر است و سواحل اوکیناوا در این زمان از سال مکان مناسبی برای استراحت هستند. اگر در ماه جولای خود را در شهرهای بزرگ ژاپن یافتید، می توانید از بسیاری از جشنواره های سنتی تابستانی نیز لذت ببرید.

ادامه مطلب

بازدید از ژاپن در ماه آگوست

مرداد ماه گرم و مرطوب است . بازدید کنندگان اغلب از گرمای ژاپن شکفت زده می شوند روزهایی که بیش از ۳۵ درجه سانتی گراد هستند در توکیو نسبتا معمول است . اوزاکا و کیوتو حتی گرم تر هستند .

گرمای ماه مرداد در سراسر ژاپن شدت گرفته است .زندگی شبانه شلوغ است و هر هفته مملو از آتش بازی ،جشنواره ها ، کنسرت ها و رویداد های دیگر است .

فصل طوفان اوج خود را در مرداد آغاز می کند .مناطق جنوبی ژاپن مانند اوکیناوا ، کیوشو ، و شیکوکو بیشتر در معرض طوفان های قوی هستند.

ادامه مطلب

بازدید از ژاپن در ماه سپتامبر

سپتامبرمعمولا هوای تابستانی دلپذیری را ارئه می دهد که با دوره های طولانی باران ناشی از طوفان ها قطع می شود سپتامبر بارانی ترین و تاریک ترین ماه سال در توکیو است.

ادامه مطلب

بازدید از ژاپن در ماه اکتبر

اکتبر اوایل پاییز است یکی از بهترین ماه ها برای سفر راحت به کشور است. با هوای گرم و بارانی آغاز می شود میانگین دما در ماه اکتبر در توکیو ۱۶-۲۰ درجه سانتیگراد (۶۰٫۸-۶۸ درجه فارنهایت) است در حالی که در اوایل صبح و شب کمی سرد است.

در بخش‌های شمالی ژاپن مانند هوکایدو و منطقه توهوکو سردتر و در بخش‌های جنوبی مانند اوکیناوا و منطقه کیوشو نسبت به توکیو گرم‌تر است. این کشور جزیره ای تنوعی از رویدادهای فصلی را ارائه می دهد و کارهای دیگری که فقط در پاییز می توانید انجام دهید.

ادامه مطلب

بازدید از ژاپن در ماه نوامبر

پاییز فرا می رسد و فصل طوفان به پایان می رسد نوامبر یکی از بهترین زمان ها برای سفر به ژاپن با هوای تمیز است. میانگین دما در ماه نوامبر در توکیو ۱۲-۱۵ درجه سانتیگراد است. .

روزها با هوای ترو خنک خشک می شوند .بسیاری از پارک ها ،باغ ها و معابد مناظر شهری و جاذبه های طبیعی ژاپن در رنگ های پاییزی خود به بهترین شکل به نظر می رسد

ادامه مطلب

بازدید از ژاپن در ماه دسامبر

در دسامبر، ابتدای زمستان، مردم داخلی و بین المللی از رویدادهای فصلی از جمله بازار کریسمس و مهمانی های شمارش معکوس سال نو در ژاپن و همچنین اسکی و اسنوبورد و چشمه های آب گرم Onsen لذت می برند.

شهرها در ماه دسامبر با نورهای رنگارنگ روشن می شوند. غذاهای قابلمه داغ و دیگر غذاهای لذیذ ژاپنی را خواهید دید که برای زمستان مناسب هستند و همچنین سنت های عجیبی مانند جشن کریسمس با KFC در ژاپن.

میانگین دمای روزانه در ماه دسامبر در توکیو ۶-۱۰ درجه سانتیگراد (۴۲٫۸-۵۰ درجه فارنهایت) است. البته، در مناطق برفی مانند هوکایدو، منطقه توهوکو و آلپ ژاپن سردتر است در حالی که در اوکیناوا و سایر استان های جنوبی گرمتر است.

ادامه مطلب

بازدید از ژاپن در ماه فروردین

فروردین آب و هوای دلپذیر بهاری را در سراسر ژاپن ارائه می دهد . اوایل فروردین ماه اوج شکوفه های گیلاس در اکثر مناطق کشور است .هر جایی که درختان گیلاس شکوفا شوند، مهمانی های خارج از خانه برگزار می شود.

ممکن است تصور کنید که مهمانی های تماشای گل رویدادهای آرام و درون نگر هستند ، اما در عمل می توانند وحشیانه باشند ، در جنوب جزایر اوکیناوان، سواحل در ماه فروردین شروع به باز شدن می کنند.

ادامه مطلب

بازدید از ژاپن در ماه اردیبهشت

اگر از مردم محلی بپرسید ، بسیاری ماه اردیبهشت رابه عنوان بهترین ماه سال از نظر آب و هوا نام می برند . روزهای در تمام مناطق ژاپن گرم و آفتابی است . این ماه با تعطیلات هفته طلایی ،یکی از گران ترین زمان های سال برای سفر در ژاپن شروع می شود .

پس از هفته طلایی ،ماه همچنان مملو از رویدادها و جشنواره ها اسات فصل طوفان در ماه اردیبهشت شروع می شود اما معمولا شروع ضعیفی دارد .طوفان های قوی هنوز در اوایل فصل نسبتا نادر هستند .

در اوکیناوا فصل بارانی در ماه اردیبهشت شروع می شود .تاریخ دقیق بستگی به سال دارد اما معمولا در ابتدای ماه است .

ادامه مطلب

بازدید از ژاپن در ماه خرداد

در ماه خرداد ، به جز هوکایدو در فصل بارانی فرو می روند . فصل بارانی دوره ای از آب و هوای و مرطوب است که به دلیل مواجهه هوای سرد شمالی با هوای گرم جنوب بر فراز ژاپن در حالی که تابستان شروع می شود ،ایجاد می شود .

توکیو با وجود بارش باران همچنان در ماه خرداد پر جنب و جوش است .مردم محلی به باران عادت دارند و به سادگی به یک چتر به راه خود ادامه می دهند . توکیو یکی از پرباران ترین شهرهای بزرگ روی زمین است که بارندگی سالانه آن بیش از دوبرابر لندن است .

ادامه مطلب

بازدید از ژاپن در ماه تیر

در بیشتر مناطق ژاپن فصل بارانی تا ۲۰ تیر یا زودتر به پایان میرسد این تقریبا همزمان با شروع تعطیلات مدارس است .تقریبا درهمان زمان سواحل باز می شوند و فصل جشنواره تابستانی آغاز می شود .با از بین رفتن اثرات فصل بارانی ،هوا گرم و مرطوب می شود

ادامه مطلب

بازدیداز ژاپن در ماه مرداد

مرداد ماه گرم و مرطوب است . بازدید کنندگان اغلب از گرمای ژاپن شکفت زده می شوند روزهایی که بیش از ۳۵ درجه سانتی گراد هستند در توکیو نسبتا معمول است .

اوزاکا و کیوتو حتی گرم تر هستند . گرمای ماه مرداد در سراسر ژاپن شدت گرفته است .زندگی شبانه شلوغ است و هر هفته مملو از آتش بازی ،جشنواره ها ، کنسرت ها و رویداد های دیگر است .

فصل طوفان اوج خود را در مرداد آغاز می کند .مناطق جنوبی ژاپن مانند اوکیناوا ، کیوشو ، و شیکوکو بیشتر در معرض طوفان های قوی هستند .

ادامه مطلب

بازدید از ژاپن در ماه شهریور

شهریورمعمولا هوای تابستانی دلپذیری را ارئه می دهد که با دوره های طولانی باران ناشی از طوفان ها قطع می شود شهریور بارانی ترین و تاریک ترین ماه سال در توکیو است .

ادامه مطلب

بازدید از ژاپن در ماه مهر

مهر با هوای گرم بارانی شروع می شود و تا پایان ماه به هوای خشک تر و خنک تر می رسد در هالووین معمولا شبیه پاییز است .

ادامه مطلب

بازدید از ژاپن در ماه آبان

در ماه آبان پاییز فرا می رسد و فصل طوفان به پایان می رسد .روزها با هوای ترو خنک خشک می شوند .بسیاری از پارک ها ،باغ ها و معابد مناظر شهری و جاذبه های طبیعی ژاپن در رنگ های پاییزی خود به بهترین شکل به نظر می رسد .

ادامه مطلب

بازدید از ژاپن در ماه آذر

آذر آغاز زمستان و سومین ماه سرد در ژاپن است . با وجو د سرما هوا مطبوع، خشک و آفتابی است شهرهای ژاپن با نورپردازی های کریسمس روشن می شوند و مردم از جشن ها لذت می برند فصل اسکی ساپورو آغاز می شود .

ادامه مطلب

بازدید از ژاپن در ماه دی

دی سردترین ماه سال است مناطق شمالی ژاپن تا ژانویه زیر پوشش ضخیمی از برف هستند تا علاقه مندان به ورزش های زمستانی خوشحال شوند بخش میانی کشور از جمله توکیو ،اوزاکا ،هیروشیما ،ناگویا،و کیوتو گاهی اوقات برف می بارد که معمولا ملایم است ،اگر چه روزها کوتاه هستند ،اما به دلیل بارش باران یا برف نسبتا کم ،آفتابی ترین ماه سال در توکیو است.

ادامه مطلب

بازدید از ژاپن در ماه بهمن

بهمن دومین ماه سرد سال در سراسر ژاپن است .اولین نشانه های بهار به شکل شکوفه های آلو در شهرهایی مانند توکیو وکیوتو ظاهر می شود .بهمن زمان اوج جشنواره های زمستانی از جمله جشنواره بزرگ برف ساپورو است.

ادامه مطلب

بازدید از ژاپن در ماه اسفند

ماه اسفند با پتانسیل روزهای گرم گهگاهی است .فصل اسنوبرد همچنان ادامه دارد ،اگرچه در بیشتر مکان ها از اوج خود گذشته است . در توکیو آب و هوا در تمام ماه بهبود می یابد و روزهای بهاری ظاهر می شوند .

در بیشتر نقاط کشور شکوفه های گیلاس برای اولین بار در پایان ماه ظاهر می شوند . در اوکیناوا ، دریا به سرعت در حال گرم شدن است ، اما آب هنوز برای موج سواری بدون لباس مرطوب کمی سرد است .

ادامه مطلب

 

Recent search terms:

  • https://visitjapan ir/travel-plan-to-japan/
  • برنامه سفر به ژاپن
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.