جاذبه های گردشگری کشور ژاپن

جاذبه های گردشگری کشور ژاپن -شگفت انگیز، شاید تنها کلمه‌ای باشد که بتوان در وصف مکان‌های دیدنی ژاپن بکار برد و حتی همین کلمه نیز نمی‌تواند حق مطلب را درباره این کشور زیبا ادا کند.

بسیاری از افرادی که برای اولین بار در تور ژاپن  سفر شرکت کرده و راهی سرزمین آفتاب تابان می‌شوند، از تماشای دیدنی‌های ژاپن حیرت می‌کنند زیرا ژاپن بیشتر به عنوان یک کشور مدرن و پیشرفته شناخته می‌شود.

ژاپن با دهکده‌های جذاب، معابد و قلعه‌های بودایی زیبا، موزه‌های روباز، و بلند مرتبه‌های دیدنی، فهرست بی‌پایانی از جاذبه‌ها دارد. قبل از بازدید، در مورد 11 بهترین جاذبه گردشگری که نمی توانید از دست بدهید، بخوانید!

کوه فوجی

یکی از کوه های مقدس ژاپن، کوه فوجی است که دارای قله 3776 متری است. برای مشاهده واضح ترین مناظر کوه فوجی بین دسامبر و ژانویه از ژاپن دیدن کنید.

اگرچه ابرها اغلب قله را پنهان می کنند، اما شما باید بتوانید آن را در صبح ببینید. مکان‌های زیر برخی از بهترین مناظر کوه فوجی را ارائه می‌دهند: کویو دای، بتکده چوریتو، مسیر 134، طناب‌راه پانوراما کوه فوجی، و پارک پانوراما ایزونوکونی.

روستای شیراکاواگو

دهکده شیراکاواگو یک میراث جهانی یونسکو است که در ناحیه اونو (استان گیفو) واقع شده است. این مکان جذاب پر از خانه های سنتی گاشو-زوکوری است که قدمت آن به سال 1800 باز می گردد.

اگر به دنبال گذراندن یک روز در طبیعت هستید، این مکان را به شدت توصیه می کنیم. اطراف آن را شالیزارهای برنج، کوه ها و درختان بلند احاطه کرده اند.مکان: ناحیه اونو، استان گیفو، ژاپن

پارک یادبود صلح هیروشیما

یادبود صلح هیروشیما یا گنباکو تنها ساختمانی بود که پس از انفجار بمب اتمی در سال 1945 باقی مانده بود. زمانی از آن به عنوان فضای نمایشگاهی برای محصولات محلی استفاده می شد.

در قلب هیروشیما، پارکی در اطراف گنبد گنباکو برای گرامیداشت قربانیان حمله اتمی ساخته شده است. ورود رایگان است. اگر می‌خواهید درباره این رویداد تاریخی بیشتر بدانید، از موزه یادبود صلح هیروشیما دیدن کنید.

پارک اوهوری

پارک اوهوری به خاطر زیبایی طبیعی چشم گیرش شناخته شده است. دارای باغ‌های سنتی ژاپنی، مسیری در اطراف دریاچه، پل‌ها و درختان شکوفه‌های گیلاس است. مکانی عالی برای پیاده روی و دویدن در مرکز فوکوکا.مکان: Chūō-ku، فوکوئوکا، ژاپن

قلعه اوزاکا

قلعه اوزاکا یکی از پربازدیدترین جاذبه های ژاپن است. این قلعه در سال 1586 توسط جنگجوی معروف ژاپنی تویوتومی هیدیوشی ساخته شد. این قلعه نقش مهمی در اتحاد ژاپن در دوره آزوچی-مومویاما ایفا کرد. ساختار به خودی خود فوق العاده چشمگیر است.

همچنین ویزای ژاپن به‌علت تکنولوژی پیشرفته، رفاه، جاذبه‌های گردشگری و فرصت‌های شغلی فراوانی که در این کشور وجود دارد، بسیار ارزشمند است.

غرفه طلایی

کینکاکو جی (غرفه طلایی) کیوتو یک معبد بودایی نمادین است. این ساختمان زیبا دارای دو سطح است که با ورق طلا پوشانده شده است و سبک های معماری شیندن و بوکه را در خود جای داده است.

لازم به ذکر است که مهمانان اجازه ورود به معبد را ندارند. شما می توانید در باغ ها پرسه بزنید و از نمای بیرونی معبد دیدن کنید. به علاوه، یک باغ چای دوست‌داشتنی و یک فروشگاه هدیه وجود دارد.

کاخ امپراتوری توکیو

این کاخ زیبا محل سکونت خانواده امپراتوری توکیو است. این منطقه توسط دیوارهای سنگی، پل ها و یک پارک بزرگ احاطه شده است. بازدیدکنندگان معمولاً نمی توانند خارج از 2 ژانویه و 23 فوریه وارد محوطه داخلی شوند.

این تاریخ ها تبریک سال نو و تولد امپراتور را نشان می دهند. برای استفاده بهینه از بازدیدتان، یک گشت ساعتی با راهنما در اطراف پارک داشته باشید.

قصر تاریخی شیروساگی

قصر تاریخ یشیروساگی در غرب کوبه و در شرق اوساکا یکی از زیباتری و معروف ترین دیدنی های ژاپن است که در فهرست میراث جهانی یونسکو کشور ژاپن قرار دارد همچنین این قلعه در چند فیلم برجسته به نام های شما تنها دو بار زندگی می‌کنیدوآخرین سامورایی با بازی تام کروز نمایش داده شده است.

باغ ملی شینجوکو گیون، توکیو

منطقه شینجوکو که به خاطر رستوران های مد روز ، هتل های مجلل و زیبا تفریحات شبانه یکی از مناطق معروف در توکیو است که در قلب این منطقه یکی از زیباترین جاذبه های توکیو وجود دارد.

پارک شینجو یک منطقه بکر و زیبا که در داخل پارک فضاهای سبز گسترده و مسیرهای پیاده روی حوض ها درختچه های مملو از گل صورتی وجود دارد که این مکان را به یک مکان گردشگری زیبا تبدیل کرده است.

 

قلعه فوکوکا و فستیوال‌ های باستانی شهر

قلعه فوکوما هر ساله محل فستیوال ها و رویداد های متعددی است که هتل ها و رستوران های زیادی درآن وجود دارد و به خاطر موقعیتش که روبه رودخانه نارا قرار دارد همه را تحت تاثیر قرار داده است همچنین جشن هاکاتا گیون یاماکاسا ، یک جشن ۷۰۰ ساله است که هر سال به مدت ۲ هفته برگزار می‌شود. که میلیون ها نفر را در سراسر ژاپن را به خود جذب می کند.

معبد آتسوتا در ناگویا

معبد آتسوتا یکیی از مهم ترین مکان های مذهبی که محل نگهداری شمشیر افسانه ای یکی از سه گنجینه های مقدس ژاپن است معروف است زیارتگاهها اصلی آن از مهم ترین جاذبه های آن محسوب می شود همچنین این معبد محل نگهداری نقاشی های قدیم و جدید، جواهرات ، آثار سرامیکی و ماسک های سنتی است.

 

Recent search terms:

  • https://visitjapan ir/tourist-attractions-in-japan/
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.