توکیو

توکیو

توکیو شهری مرتفع، پر سرعت، با نورپردازی های نئونی، و به همان اندازه که تاریخی است آینده‌نگر می باشد

توکیو به عنوان پایتخت ژاپن و پرجمعیت ترین کلان شهر جهان، سنت و نوآوری و فرصت های نامحدودی برای خوردن، خرید و کاوش ارائه می دهد.

توکیو در خلیج توکیو در منطقه کانتو هونشو، بزرگترین جزیره ژاپن واقع شده است. نزدیک ترین فرودگاه ها هاندا می باشد که به طور رسمی با نام فرودگاه بین المللی توکیو شناخته می شود و فرودگاه ناریتا، بزرگترین فرودگاه بین المللی ژاپن است. توکیو به‌خاطر مد و خریدش، از مناطق خرید شیک هاراجوکو و شیبویا گرفته تا پرچم‌داران لوکس گینزا، شهرت دارد.

توکیو

شینجوکو منطقه تجاری پر رونقی است. ترکیبی از آسمان‌خراش‌های درخشان و خیابان‌های پشتی جوی با میله‌های کوچک. آساکوسا قلب مرکز شهر توکیو با معابد باستانی و فروشگاه‌های سنتی است. توکیو یک بهشت ​​برای غذاخوری است که بیش از هر شهر دیگری در جهان رستوران های ستاره دار میشلین، همراه با صدها فروشگاه ارزان و خوشمزه رامن دارد

آب و هوای توکیو

توکیو آب و هوای بهاری معتدل دارد و به دنبال آن تابستان‌های گرم و مرطوب همراه با طوفان وجود دارد. پاییز در توکیو خنک و با طراوت است و به دنبال آن زمستان های سرد و خشک است. برف نادر است، اما مشخص است که در چند ماه اول سال می بارد. پیش بینی یک هفته ای توکیو راهنمای دقیقی برای آب و هوای هفته آینده است.

چگونه به آنجا برویم

توکیو توسط دو فرودگاه بین المللی هاندا و ناریتا خدمات رسانی می کند. از آنجا می‌توانید با اتوبوس‌های معمولی یا لیموزین به مرکز توکیو برسید یا از مونوریل (فقط Haneda) یا قطار استفاده کنید. ناریتا اکسپرس (N’EX) و Keisei Skyliner قطارهای JR و خصوصی هستند که توکیو و فرودگاه بین‌المللی ناریتا را به هم متصل می‌کنند.

این موارد را از دست ندهید

• کاوش در مجموعه‌ای از رستوران‌ها و غذاخوری‌های سرگیجه‌آور توکیو، از کافه‌های موضوعی گرفته تا غذاهای تند

• بررسی جدیدترین لوازم الکترونیکی، بازی‌ها و ابزارها در Akihabara، خانه فناوری و فرهنگ انیمیشن

• تجربه فرهنگ پر جنب و جوش جوانان در هاراجوکو و شیبویا، پایتخت های ترند توکیو

• بازدید از معروف ترین معبد توکیو، سنسوجی، قبل از عبور از رودخانه سومیدا و یادگیری نقش آبراه های شهر در توکیو دوران ادو

 

 

منبع منبع
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.