توکیو سولاماچی

توکیو سولاماچی- مجتمع خرید در پایه Skytree،توکیو سولاماچی (به زبان انگلیسی Tokyo Sky Town) مجتمع بزرگ خرید، غذاخوری و سرگرمی در پایه Tokyo Skytree است . دارای بیش از 300 فروشگاه و رستوران اصلی و معتبر است و حتی بدون بلندترین برج ژاپن در بالای آن، ارزش دیدن را دارد.

توکیو سولاماچی

Solamachi طیف گسترده ای از مغازه ها را ارائه می دهد که شامل بسیاری از موسسات منحصر به فرد متخصص در کالاهایی مانند نمک از سراسر ژاپن و جهان، نمونه های غذا و صنایع دستی سنتی توکیو می شود.

. یک طبقه کامل با فروشگاه های سوغاتی که کالاهای شخصیتی، طراحی داخلی و تنقلات را ارائه می دهند، می تواند مورد توجه گردشگران خارجی باشد. البته فروشگاه های رسمی Tokyo Skytree نیز وجود دارد.

این مجموعه همچنین دارای یک بازار بزرگ غذا، فودکورت و چهار طبقه مملو از رستوران‌های جالب است، از جمله دو طبقه بالای ساختمان Skytree East که از مناظر زیبای Skytree لذت می‌برند. زمان بیشتری را می‌توان در آکواریوم جذاب سومیدا ، افلاک‌نمای تنکو (بدون ارائه انگلیسی) و در فضاهای سبز کوچک و تراس‌های موجود در سراسر مجموعه صرف کرد.

یکی دیگر از جاذبه‌های دیدنی، موزه پست در طبقه نهم سولاماچی شرقی با مجموعه وسیعی از تمبرها از سراسر جهان، و همچنین نمایش‌ها و نمایشگاه‌های تعاملی است که تاریخچه خدمات پستی در ژاپن را نشان می‌دهد.

در اینجا برخی از کارهایی است که می توانید در توکیو سولاماچی انجام دهید:

خرید : توکیو سولاماچی با بیش از 300 مغازه و رستوران، بهشت ​​خریداران است. می توانید همه چیز را از بوتیک های مد گرفته تا فروشگاه های سوغاتی و از غذاهای سنتی ژاپنی تا رستوران های بین المللی پیدا کنید.

Tokyo Skytree : این مجموعه در اطراف Tokyo Skytree، بلندترین برج جهان با ارتفاع 634 متر، واقع شده است. می توانید با آسانسور به عرشه های رصد در ارتفاع 350 متری یا 450 متری بروید تا مناظر خیره کننده شهر را ببینید.

Solamachi Nakamise : این خیابان خرید سنتی ژاپنی است که فضایی نوستالژیک و انواع تنقلات و سوغاتی های سنتی را ارائه می دهد.

آکواریوم سومیدا : این آکواریوم در طبقات 5 و 6 توکیو سولاماچی قرار دارد و دارای یک مخزن بزرگ با بیش از 10000 ماهی و همچنین نمایشگاه های پنگوئن و فوک است.

TeamLab Borderless : این یک موزه هنر دیجیتال است که تجربه ای همه جانبه و تعاملی با تصاویری خیره کننده و نمایشگاه های تعاملی ارائه می دهد.

جاذبه های دیگر : توکیو سولاماچی همچنین دارای یک افلاک نما، تجربه واقعیت مجازی، و رویدادها و نمایشگاه های مختلف در طول سال است.

به طور کلی، توکیو سولاماچی یک مقصد ضروری برای سفر به توکیو است که ترکیبی منحصر به فرد از فرهنگ سنتی و مدرن ژاپنی، سرگرمی و خرید را ارائه می دهد که به مقصدی محبوب برای خریداران تور ژاپن مبدل گردیده است .

شهر اسکای تری توکیو

توکیو سولاماچی منطقه بین ایستگاه توکیو اسکای تری در خط توبو ایسساکی (همچنین با نام مستعار خط اسکای تری توکیو) و ایستگاه اوشیاژ در خط مترو آساکوسا، خط مترو هانزومون و خط کیسی اوشیاژ است. از طرف دیگر، 20 دقیقه پیاده روی از طریق رودخانه سومیدا از Asakusa فاصله دارد .

همچنین می توانید با اتوبوس های مستقیم از ایستگاه Ueno (30 دقیقه، 230 ین، هر 30-60 دقیقه)، توکیو Disney Resort (45-55 دقیقه، 800 ین، هر 60 دقیقه) و فرودگاه Haneda (50-70 دقیقه) به اسکای تری رسید. ، 1000 ین، هر 1-3 ساعت).

ساعت و کارمزد

توکیو سولاماچی

ساعت ها

فروشگاه ها: 10:00 تا 21:00

رستوران ها: 11:00 تا 23:00

بسته شد:تعداد کمی از روزهای تعطیلی نامنظم

سیاره نما تنکو

ساعت ها

از ساعت 10:30 تا 21:00 (از ساعت 09:30 در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات ملی )

بسته شد:روزهای تعطیلی وجود ندارد

پذیرش:1600 ین

موزه پست

ساعت ها

10:00 الی 17:30 (ورودی تا 17:00)

بسته شد:بسته شدن نادر برای تعمیر و نگهداری

پذیرش:300 ین

منبع :https://www.japan-guide.com/e/e3064_solamachi.html

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.