توکیو اسکای تری

توکیو اسکای تری-برج 634 متری با عرشه دیدبانی، Tokyo Skytree (東京スカイツリー) یک برج پخش تلویزیونی و نقطه دیدنی توکیو است . این مرکز شهر توکیو اسکای تری در بخش شهر سومیدا، نه چندان دور از آساکوسا است . با ارتفاع 634 متر (634 را می توان به عنوان “موساشی”، نام تاریخی منطقه توکیو خواند)، بلندترین سازه در ژاپن است و در زمان تکمیل، دومین سازه بلند در جهان بود. یک مجتمع تجاری بزرگ با یک آکواریوم در پایه آن قرار دارد.

توکیو اسکای تری

شهر اسکای تری توکیو

نقطه برجسته Tokyo Skytree دو عرشه مشاهده آن است که مناظر فوق العاده ای از توکیو ارائه می دهد . این دو عرشه محصور به ترتیب در ارتفاعات 350 و 450 متری قرار گرفته اند که آنها را به بالاترین عرشه رصد در ژاپن تبدیل می کند.

عرشه تمبو ، پایینی از دو عرشه، 350 متر ارتفاع دارد و در سه سطح با چشم‌انداز عالی از تمام طبقات آن قرار دارد. طبقه بالا دارای پنجره های بلند و عریض است که برخی از بهترین مناظر پانوراما 360 درجه از شهر را ارائه می دهد.

طبقه میانی دارای یک فروشگاه سوغاتی و رستوران موساشی اسکای است که غذاهای ترکیبی فرانسوی-ژاپنی را سرو می‌کند، در حالی که پایین‌ترین طبقه دارای یک کافه و چند صفحه شیشه‌ای روی زمین برای نمای عمودی به سمت پایین است.بطور کلی برای سفر به ژاپن و بازدید از این منظره فوق العاده نیاز به ویزای ژاپن داریم که ویزای توریستی الکترونیکی ژاپن روندی جدید در اخذ ویزای توریستی این کشور است .

عرشه مشاهده تمبو

مجموعه دوم آسانسورها عرشه تمبو را به گالری تمبو با ارتفاع 450 متر متصل می کند . تمبو گالریا که «بلندترین راه آسمان جهان» نامیده می‌شود، از یک رمپ مارپیچی شیب‌دار تشکیل شده است که با دور زدن برج، ارتفاع بیشتری پیدا می‌کند. ساخت لوله فولادی و شیشه ای به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد که از ارتفاع گیج کننده برج به پایین نگاه کنند و بر فراز منطقه کانتو بیرون بیایند .

در بالای سطح شیب دار مارپیچ، یک طبقه عرشه دید معمولی با مناطق استراحت و پنجره های بلند وجود دارد که از آن می توان به توکیو نگاه کرد. این طبقه به طور رسمی در ارتفاع 451.2 متری قرار دارد و بلندترین نقطه عرشه های رصد را تشکیل می دهد.

بازدید از Tokyo Skytree از طبقه 4 شروع می شود، جایی که بلیط های اولین عرشه مشاهده (اما نه برای عرشه دوم) فروخته می شود. سواری سریع و روان با آسانسور بازدیدکنندگان تور ژاپن را به طبقه بالای عرشه دیدبانی اول می برد، جایی که می توان بلیط عرشه دید دوم را خریداری کرد. بازدیدکنندگان سپس قبل از پایین آمدن به رصدخانه اول به عرشه دوم دسترسی پیدا می کنند و در آنجا سوار آسانسور می شوند و به خروجی برج در طبقه 5 می رسند.

سطح شیب دار مارپیچی عرشه مشاهده تمبو گالریا

توکیو اسکای تری- رسیدن به آنجا و اطراف

ورودی توکیو اسکای تری در طبقه چهارم شهر توکیو اسکای تری است که منطقه بین ایستگاه اسکای تری توکیو (که قبلا به عنوان ایستگاه ناریهیراباشی شناخته می شد) در خط توبو ایسساکی و ایستگاه اوشیاژ در خط مترو آساکوسا، خط مترو هانزومون و خط کیسی اوشیاژ. از طرف دیگر، 20 دقیقه پیاده روی از طریق رودخانه سومیدا از Asakusa فاصله دارد .

همچنین می توانید با اتوبوس های مستقیم از ایستگاه Ueno (30 دقیقه، 220 ین، هر 30-60 دقیقه)، توکیو Disney Resort (45-55 دقیقه، 800 ین، هر 60 دقیقه) و فرودگاه Haneda (50-70 دقیقه) به اسکای تری رسید. ، 940 ین، هر 1-3 ساعت).

ساعت و کارمزد

ساعت ها

منبع :https://www.japan-guide.com/e/e3064.html

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.