گنبد توکیو و اطراف آن

گنبد توکیو و اطراف آنگنبدو جاذبه های اطراف آن که توسط ایستگاهای کوراکون سویدباشی احاطه شده اند ، جویندگان هیجان وستارگان ورزش ،دانش آموزان و طرفداران موسیقی است. یک پارک موضوعی محبوب با سواری های هیجان انگیزبرای همه سنین با باغ و جاذبه های شهر توکیو در اطراف ک مجموعه آبگرم گسترده ، هتل ها محبوب و مغاه ها و رستوران هایی که متناسب با همه بودجه ها هستند.

نقطه بیسبال، کنسرت و سرگرمی با باغی زیبا متعلق به قرن هفدهم در نزدیکی آن

کوراکوئن که در مرکز توکیو قرار دارد، با وجود اندازه کوچکش، مملو از جاذبه‌های دیدنی است. کوراکوئن محل توکیو دوم است، حاوی یک استادیوم چند منظوره که میزبان بازی‌های بیسبال و همچنین کنسرت است. در کنار آن یک شهربازی و مجموعه خرید قرار دارد که هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان سرگرمی ارائه می کند. دانشگاه توکیو با ساختمان‌ها و مناظرش حدود یک کیلومتر دورتر است.

جاهای دیدنی اطراف آیداباشی، از جمله منطقه شیک خرید و رستوران کاگورازاکا و باغ تاریخی کویشیکاوا کوراکوئن را نباید از دست داد.

چگونه به آنجا برویم

نزدیکترین ایستگاه به Tokyo Dome، ایستگاه کوراکوئن در خط Namboku مترو توکیو است. بسیاری از نقاط دیدنی این منطقه نیز از ایستگاه Iidabashi قابل دسترسی هستند. خط JR Chuo، Chuo-Sobu Line، Tokyo Metro Namboku Line، Yurakucho Line، Toei Oedo Line و Tozai Line همگی در Iidabashi توقف دارند.

گنبد توکیو و اطراف آن

کارهایی که باید در منطقه گنبد توکیو انجام دهید

هیچ چیز مثل تماشای زنده بازی بیسبال نیست. به دیگر طرفداران بیسبال بپیوندید و از دست اول این اقدام را در Tokyo Dome، استادیوم خانگی غول های Yomiuri مشاهده کنید. Tokyo Dome با گنجایش ۵۵۰۰۰ صندلی، مکان مورد علاقه نوازندگان نیز برای اجرای موسیقی است. هنرمند یا گروه مورد علاقه خود را به صورت زنده بشنوید و با دیگر طرفداران جشن بگیرید.

در مجاورت مرکز تفریحی چند منظوره Tokyo Dome، شهر Tokyo Dome City قرار دارد، یک پارک تفریحی که هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان طراحی شده است. از جاذبه های آن Thunder Dolphin است، یک ترن هوایی که از یک ساختمان عبور می کند.

گنبد توکیو و اطراف آن- خود را در LaQua غرق کنید

LaQua بخشی از مجموعه تفریحی Tokyo Dome است، یک مرکز استراحت و آرامش که تجربه‌های بی‌نظیر خرید و غذاخوری و همچنین یک مرکز تفریحی مجلل با چشمه‌های آب گرم طبیعی را ارائه می‌دهد.تمدید وزای ژاپن ، سفر به توکیو ، بازدید از این گنبد و لذت بردن از چشمه های آب گرم طبیعی آن جزو معنوی ترین کارهای ممکن به شمار می آید.

با آثار هنرمندان پیشرو ژاپنی آشنا شوید

Tokyo Wonder Site Hongo با گالری‌ها و نمایشگاه‌هایی که سه طبقه ساختمان را تشکیل می‌دهند، هدفش تبلیغ هنرمندان نوظهور کشور است.

در باغ Koishikawa Korakuen قدم بزنید

Koishikawa Korakuen باغی ژاپنی با عناصر طراحی چینی است که به زمان سلطنت طایفه توکوگاوا برمی گردد.که بازدیدکنندگان تور ژاپن پاییز برای تحسن شاخ و برگ های پاییزی در پارک گرد هم می آیند.

برای طرفداران الماس

تالار مشاهیر ژاپن را ببینید و یادگاری‌های بی‌نظیر بیسبال را در تالار مشاهیر و موزه بیسبال تماشا کنید—که برای طرفداران بیسبال ضروری است.

برای قبولی در امتحانات یک نماد شانس بخرید

زیارتگاه یوشیما که به عنوان زیارتگاه علما نیز شناخته می شود، به یک مقام دولتی قرن نهم (سوگاوارا میچیزن) اختصاص دارد که پس از مرگش خدایی شد. او به استعداد فکری اش معروف بود و حرم در نهایت به محلی تبدیل شد که دانشجویان امیدوار برای قبولی در امتحانات ورودی دانشگاه دعا می کنند. آرزوی خود را روی یک ema (پلاک چوبی) بنویسید یا یک omamori (طلسم خوش شانسی) بخرید. شما هرگز نمی دانید، ممکن است آرزوی شما برآورده شود!

در کاگورازاکای مد روز خرید کنید و غذا بخورید

کاگورازاکا یک منطقه خرید تاریخی است که زمانی در خارج از قلعه ادو قرار داشت. امروزه، این منطقه یک مرکز خرید و غذاخوری شیک با کافه‌ها و رستوران‌های مجلل است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.