نکاتی برای سفرهای اقتصادی

نکاتی برای سفرهای اقتصادی ، پول نقد تعطیلات خود را با نکات هوشمند ما برای مخارج افزایش دهید.همچنین برای سفر به ژاپن نیاز به تور ژاپن داریم.

با صرفه جویی در هزینه حمل و نقل، اقامت، غذا خوردن، فعالیت های فرهنگی و خرید در ژاپن هوشمندانه سفر کنید.

نکاتی برای سفرهای اقتصادی

نکاتی برای سفرهای اقتصادی:حمل و نقل

طیف گسترده ای از مسیرهای قطار، اتوبوس و کشتی برای ارتباط شما با هر گوشه از کشور در دسترس است.

اگر قصد دارید در سراسر ژاپن سفرهای گسترده ای انجام دهید، گذرنامه راه آهن JR را خریداری کنید، اما اگر می خواهید در محل بمانید، گذرنامه های منطقه ای ممکن است ارزش بیشتری داشته باشند. گذرگاه بزرگ توکیو گزینه خوبی برای سفر نامحدود با قطار و اتوبوس در مسیرهای تعیین شده است.

افزایش اخیر در تعداد خطوط هوایی مقرون به صرفه به این معنی است که شما می توانید با قیمت های بسیار ارزان تر به بسیاری از فرودگاه های کشور پرواز کنید. در مورد پروازها با هلو ایر، وانیل ایر یا Skymark تحقیق کنید.

دو شرکت هواپیمایی اصلی ژاپن پروازهای ارزان‌تری را برای بازدیدکنندگان به این کشور ارائه می‌کنند – به کرایه های ANA Experience Japan و JAL Oneworld Visit Japan Fare و Welcome to Japan Fare توجه کنید.

یکی دیگر از گزینه های صرفه جویی در هزینه برای سفرهای طولانی، اتوبوس یک شبه است که همراه با مزیت اضافی صرفه جویی در هزینه یک شب اقامت می باشد.

اگر در منطقه توکیو مستقر هستید، می توانید با اتوبوس شبانه به طیف وسیعی از مکان ها از جمله اوزاکا، کیوتو، هیروشیما و شمال به آکیتا و آئوموری بروید. قطب های اصلی اتوبوس، ترمینال اتوبوس بزرگراه شینجوکو و پایانه هوایی شهر یوکوهاما هستند.

 

محل اقامت

اگر برای بازدید و گردشگری به ژاپن سفر میکنید حتما باید برای اخذ ویزای ژاپن اقدام کنید .طیف گسترده‌ای از هتل‌های تجاری ارزان‌تر در سرتاسر کشور وجود دارد، و هتل‌های کپسولی نمادین یک اقامت شبانه ارزان – هرچند اندکی تنگ – به شما ارائه دهند. موج جدیدی از هاستل های بوتیک در حال ظهور هستند و ویژگی های یک هتل بوتیک را با قیمت هاستل به شما ارائه می دهند.

ریوکان‌های سنتی می‌توانند از نظر قیمت بسیار متفاوت باشند، اما می‌توان برخی از آن‌ها را با قیما ارزان‌تر در مکان‌هایی که کمی دورتر از مسیر هستند، پیدا کرد.

توجه داشته باشید که حتی اگر رزرو اتاق بدون وعده‌های غذایی ممکن است گزینه‌ای کم‌هزینه به نظر برسد، اما این امکان وجود دارد که مکان دیگری برای غذا خوردن در این منطقه وجود نداشته باشد. تحقیقات برای یافتن بهترین محل اقامت متناسب با سلیقه و بودجه شما توصیه می شود.

بیرون غذا خوردن

بسیاری از رستوران‌ها غذاهای ویژه در زمان ناهار ارائه می‌دهند، بنابراین برای صرفه‌جویی در هزینه، غذای بزرگ را در هنگام ناهار در نظر بگیرید. اگر شب‌ها بیرون می‌روید، مکان‌هایی را پیدا کنید که همه چیز را می‌توانید بخورید یا بنوشید.

رستوران‌های زیادی در سراسر کشور پراکنده هستند. اگر مکانی که در آن اقامت دارید آشپزخانه دارد، آشپزی در خانه راهی عالی برای صرفه جویی در هزینه است. بسیاری از سوپرمارکت‌های محلی محصولات با کیفیت خوب را ارائه می‌دهند که اغلب به صورت محلی رشد می‌کنند.

بازارهای کشاورزان – اغلب در روزهای شنبه و یکشنبه – نیز مکان خوبی برای چیدن محصولات تازه است.

فرهنگ

فقط به این دلیل که شما در سفری اقتصادی هستید، به این معنی نیست که نیاز دارید هر گونه لذت فرهنگی را از دست بدهید.

بسیاری از معابد، زیارتگاه ها و پارک ها رایگان هستند – یا اگر هزینه ای لازم باشد، معمولاً چند صد ین است. اگر در منطقه توکیو مستقر هستید، یک پاس Grutt بخرید که به شما امکان ورود با تخفیف به بسیاری از جاذبه‌ها و موزه‌های توکیو را می‌دهد.

برای کنسرت ها، بلیط های ژاپن را از فروشگاه های رفاهی بخرید و کمی در قیمت بلیط صرفه جویی کنید.

خريد كردن

از خرید بدون مالیات در ژاپن برای صرفه جویی در مالیات مصرف در طیف گسترده ای از محصولات استفاده کنید. مراقب برچسب ها و پیشخوان های خرید بدون مالیات در فروشگاه های خرده فروشی باشید. پاسپورت خود را حتما همراه داشته باشید.

قفسه‌های فروشگاه‌های معروف ژاپن با قیمت ۱۰۰ ین مملو از طیف گسترده‌ای از محصولات با کیفیت مناسب، از لوازم التحریر گرفته تا ظروف آشپزخانه است،

و می‌توانید بلیط‌های ارزان‌تری برای سفر با قطار، جاذبه‌هایی مانند دیزنی‌لند توکیو و یونیورسال استودیو، یا برندهای دست دوم تهیه کنید. اجناس در فروشگاه‌های تخفیف‌دار – ساختمان‌هایی با رنگ‌های روشن معمولاً نزدیک به ایستگاه‌ها قرار دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.