بهترین پارک های ملی کشور ژاپن

بهترین پارک های ملی کشور ژاپن-کشور ژاپن سرزمین پارک‌های زیبا و انواع زیستگاه‌های جانوری است. که سرشار از جذابیت های طبیعی هستند که این زیباییی ها را در هیچ جای دنیا پیدا نمی کنید که کوله گردان زیادی به هوای این پارک ها بارو بندیل سفر می بندند

هنگامی که به این کشور دوست داشتنی فکر می کنید که دارای مجموعه ای از چیزهای شگفت انگیز برای دیدن و انجام است، ممکن است درختان شکوفه های گیلاس نیز نمایان شوند.

در هر صورت، پارک های ملی ژاپن در مقایسه با جاذبه های متنوعی که به نمایش گذاشته می شود، اغلب تا حدودی زیر نظر بازدیدکنندگان سواحل آن قرار می گیرند. با این حال، شگفتی های طبیعی فراوان است و مناظر باورنکردنی فراوان شما را از زیبایی منظره جلوی چشمانتان شگفت زده می کند.

ما تصمیم گرفتیم در این مقاله شما را با بهترین پارک های ملی ژاپن آشنا سازیم ،اگر شما تور ژاپن را  درفهرست برنامه های  خود قرار داده اید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین پارک های ملی کشور ژاپن

پارک ملی جزایر کراما

جزایر بونین که در طول جنگ جهانی دوم به شدت مورد مناقشه قرار گرفتند، مجمع الجزایری را تشکیل می دهند که پارک ملی اوگاساوارا را تشکیل می دهند. فقط با قایق قابل دسترسی است، سفرهای طولانی با قایق به این پارک دورافتاده قطعاً ارزش آن را دارد، زیرا زیبایی باورنکردنی در نمایش است.

نزدیک شدن به خلیج‌های خیره‌کننده و سواحل منزوی که در سواحل آن پراکنده‌اند، تجربه‌ای شگفت‌انگیز و با طراوت را پس از سفر طولانی ایجاد می‌کند. اوگاساوارا که از نظر میراث تکاملی منحصربه‌فرد است، گاهی اوقات «گالاپاگوس شرق» نامیده می‌شود و به همین دلیل کاوش در آن جذاب است.

پارک ملی یوشینو کومانو

ظاهر منحصربه‌فرد صخره‌هایی که به طرز چشمگیری در امتداد خط ساحلی این پارک ملی قرار دارند، تنها یکی از شگفتی‌های طبیعی خیره‌کننده است که می‌توانید در یوشینو-کومانو پیدا کنید.این شگفتی‌های زمین‌شناسی جذاب که در دریا بیرون می‌آیند، مانند مناظر مختلف که ترکیب و ادغام می‌شوند و مجموعه‌ای زیبا از صحنه‌های باورنکردنی را ایجاد می‌کنند، جذاب هستند.

رودخانه‌های آرام از میان دره‌های شیب‌دار می‌پیچند که جلوی چشمان شما به کوه تبدیل می‌شوند، تپه‌ها و دره‌ها را جنگل‌ها پوشانده‌اند و در بین این همه زیارتگاه و آبشار می‌توانید پیدا کنید.

کوه مقدس Omine که پوشیده از جانوران و گیاهان سرسبز است و در مه پوشیده شده است برای بازدید لذت بخش است، همانطور که کوه یوشینو چشم اندازهای زیبایی از منطقه اطراف را از قله خود به نمایش می گذارد.

مسیرهای سنگ فرش قدیمی راه خود را در میان جنگل های اسرارآمیز می بافند و دنبال کردن این مسیرها تجربه ای به یاد ماندنی را برای شما رقم می زند.

 

بهترین پارک های ملی کشور ژاپن- پارک ملی نیکو

اگر می‌خواهید برای بازدید و گردشگری به ژاپن سفر کنید،  بایدایتدا ویزای ژاپن را دریافت کنید.نیکو که معبد خیره کننده توشوگو را در خود جای داده است، یکی از زیباترین پارک های ملی کشور است و به همین دلیل قطعا ارزش دیدن دارد. تاریخ در این پارک فراوان است و زیارتگاه فوق‌الذکر مانند معبد بودایی ریننوجی، ضروری است.

مناظر خیره‌کننده در نیکو رایج است و بازدیدکنندگان تضمین می‌کنند که تمام مناظر شگفت‌انگیز موجود در آن را تحسین می‌کنند.به عنوان مثال، آب های آبشار Kegon به طرز لذت بخشی در استخرهای زیر فرو می رود و در میان جنگل های انبوه در دو طرف آن به طرز چشمگیری قابل مشاهده است.

درست در پشت آبشارها دریاچه عظیم چوزنجی قرار دارد که به زیبایی بین کوه ها و تپه های اطراف آن قرار گرفته است. از میان آنها، کوه نانتای چشمگیرترین است و به طرز مسحورکننده ای بر فراز دریاچه، زیبا در شکوه و عظمت خود به نظر می رسد.

کوه Nikko-Shirane یکی دیگر از ویژگی های شگفت انگیز پارک است و قله پوشیده از برف آن متمایز و سلطنتی است که در برابر آسمان آبی روشن خودنمایی می کند. عجایب بی پایان در پارک ملی نیکو به نمایش گذاشته شده است.

 

پارک ملی آکان ماشو

یکی از قدیمی‌ترین پارک‌های ملی کشور، محیط زیست آکان ماشو مدت‌هاست که برای همگان حفاظت و نگهداری می‌شود.

مناظر خیره کننده نمایش، پارک را برای کاوش شگفت انگیز می کند و اکوسیستم های متنوع و طیف گسترده ای از جاذبه های آن تنها به شکوه آن می افزایند.بازدیدکنندگان می توانند هفته ها را در میان تمام شگفتی های طبیعی آکان ماشو بگذرانند و هنوز همه چیز را ندیده باشند.

با دهانه های آتشفشانی باورنکردنی، جنگل های گسترده و دریاچه های شفاف. غوطه ور شدن در محیط بکر شما را مملو از آرامش و حس شگفتی دائمی از زیبایی نفس گیر اطرافتان می کند.

پارک ملی جزایر کراما

پارک ملی جزایر کراما در استان اوکیناوا قرار دارد و شامل جزایر استوایی کراما است که بخاطر آب های زلال و کریستالی اش یکی از بهترین نقاط برای غواصان است اگر میخواهید از اقیانوس های زیبا و صخره های مرجانی لذت ببرید راهی پارک ملی جزایر کراما شوید گردشگران زیادی به سمت پارک ملی می روند تا از جزایر زمامی و جزیره توکاشیکی دیدن کنند

پارک ملی اسو کوجو

مناظر زیبای این پارک ملی که به نام کوه آسو و کوه‌های کوجو نامگذاری شده‌اند، تحت سلطه قله‌های رفیع آن‌ها هستند که به‌طور چشمگیری از زمین‌های هموار اطرافشان بالا می‌آیند. کوه آسو، یک آتشفشان فعال، دهانه ای زیبا دارد که بازدیدکنندگان می توانند در اطراف آن قدم بزنند و در نزدیکی آن تعدادی چشمه آب گرم وجود دارد که حمام کردن در آن لذت بخش است.

پارک ملی شیکوتسو- تویا

این پارک در جنوب غربی هوکایدو قرار دارد در این پارک می توانید از کوهنوردی، صخره نوردی و همینطور تماشای چشم اندازهای زیبایی که توسط فوران آتشفشان ها شکل گرفته لذت ببرید. و شنا در چشمه های آبگرم را تجربه کنید

پارک ملی Shiretoko

مکان دورافتاده و منزوی پارک ملی Shiretoko که درست در نوک شمال شرقی هوکایدو واقع شده است به حفظ مناظر زیبای آن کمک کرده است تا دست نخورده باقی بماند د. جاذبه اصلی پارک، پنج دریاچه هستند که بسیار درخشان هستند. دریاچه ها که در زیبایی خود می درخشند برای سرگردانی جذاب هستند و کوه ها و جنگل های اطراف آنها فقط به شکوه آنها می افزایند.

یک جاذبه لذت بخش در پارک آبشار Kamuiwakka است که ارزش تلاش برای بازدید را دارد. با بالا رفتن از روی صخره‌هایی که روی رودخانه قرار گرفته‌اند، آب به تدریج گرم می‌شود که به منبع چشمه‌های آب گرم نزدیک می‌شوید و حمام کردن در آب‌های گرم آن‌ها تجربه‌ای دوست‌داشتنی را با طبیعت بکر اطرافتان ایجاد می‌کند.

 

پارک ملی فوجی هاکون ایزو

پارک ملی فوجی-هاکون-ایزو که مجموعه وسیعی از شگفتی های طبیعی را شامل می شود، همه چیز را در خود جای داده است و مناظر متضاد آن برای کاوش حیرت انگیز است. جاذبه اصلی کوه نمادین فوجی است که از نظر ظاهری بسیار متمایز است و اگرچه تنها دلیل آن نیست که محبوب ترین پارک ملی ژاپن است، اما مطمئنا کمک کننده است.

این پارک دارای بیش از هزار جزیره آتشفشانی است که در امتداد سواحل آن پراکنده شده اند و آبراه های زیبا به طرز درخشانی راه خود را در میان کوه ها، تپه ها و دره های منطقه نوازش می دهند. دریاچه ها و چشمه های آب گرم مانند درختان شکوفه گیلاس که مناظر آن را مشخص می کنند، تکثیر می شوند.

آبشارها نیز مانند جنگل‌های باستانی که در مزارع گدازه‌ای قدیمی که زمانی از دامنه‌های آتشفشان‌ها می‌سوختند، فراوانند. دوربین خود را بیاورید؛ برای همه مناظر شگفت انگیز ارائه شده به آن نیاز خواهید داشت. دیدن آن به سادگی باورنکردنی است.

پارک ملی یاکوشیما

این پارک در جزیره ای در جنوب استان کاگوشیما واقع شده است. این جزیره نیمه گرمسیری پر جنگل و جنگلی سرشار از حیات است. این مکان زیستگاه گونه‌های آهو و میمون است که در هیچ جای دیگری یافت نمی‌شوند و همچنین درختان سرو با قدمت بیش از ۱۰۰۰ سال. یکی از این درختان، جومونسوگی، ممکن است ۷۲۰۰ سال سن داشته باشد!

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.