تننوجی،اوزاکا

تننوجی،اوزاکاتننوجی مجموعه‌ای از آسمان‌خراش‌ها و فضاهای سبز مناسب برای خانواده است که در معبد شیتن‌نوجی، مجموعه‌ای از ذن متعلق به قرن ششم در باغ‌های آرام، متمرکز شده است. پارک تننوجی شامل یک باغ وحش محبوب و موزه هنرهای زیبای اوزاکا است. شینسکای یک منطقه تفریحی به سبک سبک قدیمی با نور نئون است که در آن جمعیت در اواخر شب به میخانه‌ها و اسنک‌بارها می‌روند. مراکز خرید مدرن ایستگاه تننوجی را احاطه کرده‌اند و برج آبنو هاروکاس در نزدیکی آن سکوی دید دارد.

مرکز شهری قدیمی اوزاکا باز می گردد

تننوجی و منطقه شینسکای اطراف یکی از مناطق دیدنی اوزاکا هستند که شامل مجموعه‌ای از لذت‌های آشپزی، معبدی با شهرت جهانی و غیره است.

این موارد را از دست ندهید

• بازدید از بلندترین ساختمان ژاپن، آبنو هاروکاس

• کوشیکاتسو معروف اوزاکا (سیخ سرخ شده از گوشت و سبزیجات) را در شینسکای امتحان کنید.

• سفر به قدیمی ترین معبد رسمی بودایی در ژاپن، با بتکده پنج طبقه آن

• معبد شیتننوجی در روزهای ۲۱ و ۲۲ هر ماه یک بازار فروش معروف برپا می کند.

تننوجی،اوزاکا

چگونه به آنجا برویم

تننوجی یک مرکز حمل و نقل اصلی است، بنابراین نقاط دسترسی زیادی وجود دارد. از فرودگاه بین المللی کانسای، با قطار سریع السیر در خط JR به ایستگاه تننوجی بروید. از ایستگاه Osaka/Umeda، سوار خط مترو Midosuji یا خط حلقه JR Osaka شوید.

تننوجی،اوزاکا- به معنای عمیق

اوساكایی ها از واژه انگلیسی مشتق شده “دیپ” برای توصیف محیط منطقه استفاده می كنند و به طبیعت كمتر تصفیه شده و سنگی تر خیابان ها و موسسات اشاره دارد.

اگرچه خیابان‌های اطراف ایستگاه تننوجی اخیراً در اطراف Abeno Harukas بازسازی شده‌اند، اما به کوچه‌های دست‌نخورده بروید تا ببینید که ژاپنی‌ها چگونه «عمیق» می‌شوند.

بر فراز ابرها در بالای بلندترین آسمان خراش ژاپن پرواز کنید

در ارتفاع ۳۰۰ متری، آبنو هاروکاس نمایی جامع از کل منطقه شهری را ارائه می دهد. یک بلیط بخرید و تمام مسیر را تا بالای قله پرواز کنید تا نگاهی به شهر وسیع زیر پا بیاندازید. این ساختمان همچنین به خریداران پاسخ می دهد و کالاهای مصرفی گران قیمت، ۱۲ طبقه اول را اشغال می کنند. رستوران ها، کافه ها، موزه هنر و یک هتل در محل قرار دارند.

ببینید اوزاکا ۱۰۰ سال پیش در شینسکای چگونه بوده است

شینسکای که در اوایل دهه ۱۹۰۰ ساخته شد، نگاهی اجمالی به ژاپن از نسل های گذشته ارائه می دهد. این کشور در دهه ۱۸۶۰ مدرن شدن را آغاز کرد و طراحی به سبک غربی و فرهنگ عامه را وارد جامعه روزمره کرد. ادغام با حساسیت های خود ژاپن، چیزی بود که نتیجه آن زرق و برق دار و جسورانه است. نگاهی دست اول به این هیبریداسیون بین فرهنگی در شینسکای بیندازید، همگی در حین نوشیدن آبجو سرد و خوردن مقدار زیادی غذای سرخ شده هستند.

در اطراف پارک تننوجی استراحت کنید

در پارک تننوجی که اخیراً بازسازی شده است، استراحت کنید. آخر هفته‌ها، چمن‌زارها پر از خانواده‌های جوان شادی می‌شوند که در پارکی که برج عظیم هاروکاس همسایه آن را تحت الشعاع قرار می‌دهد، پیک نیک می‌کنند و بازی می‌کنند. اینجا مکان ایده آلی است تا قبل از اینکه برای ماجراجویی بعدی آن را ترک کنید، جغرافیای اطراف را درک کنید.

بطور کلي براي سفر به ژاپن و بازديد ازاوزاکا همینطور پارک تننوجی نياز به ويزاي اين کشور داريم در حال حاضر انواع مختلفي از ويزاي ژاپن براي ورود به اين کشور وجود داردمثلا که به قصد کار يا ملاقات ‌هاي تجاري به ژاپن سفر مي‌کنيد، ويزاي تجاري ژاپن اين امکان را مي دهد تا فرد براي اقامت ۹۰ روزه (اگر دو سفر در بازه زماني ۶ ماه باشد) به صورت ویزای يکبار ورود به ژاپن و يا چند بار ورود اقدام کند.

از معبد Shitenno-ji دیدن کنید و ریشه های بودیسم را در ژاپن کشف کنید

جدا از اینکه قدیمی ترین معبد رسمی در ژاپن است، معبد شیتننوجی دارای یک بتکده پنج طبقه، معماری منحصر به فرد و بسیاری از جشن های فصلی است. این معبد فقط یک مقصد گردشگری نیست، بلکه بین مردم محلی که به ویژه در تعطیلات آبون پاییزی در اینجا جمع می‌شوند،که در بین گردشگران تور ژاپن پاییز محبوب است.

آنها همچنین در جشنواره دویا دویا شرکت می کنند، زمانی که مردان جوان – نیمه برهنه – در آب سرد خیس می شوند. زمین های عظیم معبد از شهر متراکم اطراف پناه می گیرد.

از فرهنگ غذا و نوشیدنی کلاسیک اوزاکا لذت ببرید

به میله های باریکی که ایستاده اند و اطراف آن پر از ژاپنی های میانسال و مسن است توجه کنید. اینها تاچینومی (میله‌های ایستاده) نامیده می‌شوند و ویژگی مشترک منطقه تننوجی و شینسکای هستند. در کنار ترکیبی از مشتریان یقه آبی و سفید که برای فضای بی تکلف و گفتگوی پر جنب و جوش در تاچینومی جمع می شوند، نوشیدنی بخورید.

علاوه بر تاچینومی، به شینسکای بروید تا کوشیکاتسو معروف اوزاکا (سیخ های سرخ شده) را امتحان کنید. از برش های نازک مختلف گوشت، ماهی و سبزیجات که سرخ شده و به شکل ترد لذیذی سرخ شده اند، لذت ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.