تنکاوا

تنکاوا

یک پناهگاه معنوی و نقطه قدرت، همراه با اونسن و پیاده روی روستای تنکاوا به عنوان پیوندی از قدرت معنوی در نظر گرفته می شود. مذهب کوهستانی معروف به شوگندو در اینجا شروع و شکوفا شد و کوه اومینه مرکز اصلی اعمال زاهدانه بود. معبد Tenkawa Daibenzaiten یکی دیگر از مراکز عبادت است که الهه آب را در دهکده ای تحت سیطره رودخانه کوچک آن گرامی می دارد.

منطقه تنکاوا نیز قلمرو اصلی کوهنوردی است. پس از یک پیاده روی طولانی در یک چشمه آب گرم شفابخش در یک محیط کوهستانی منزوی استراحت کنید و شب را در یکی از مسافرخانه های متعدد این منطقه بمانید.

این موارد را از دست ندهید

• اجرای سالانه Noh در معبد Tenkawa Daibenzaiten

• کاوش در اطراف کوه اومینه

• سر خوردن به داخل آبهای خروشان دوروگاوا اونسن

چگونه به آنجا برویم

می توانید با ماشین یا اتوبوس از ایستگاه نارا به تنکاوا برسید.

تنکاوا حدود یک ساعت با اتوبوس به یوشینویاما در مرکز نارا، در پای کوه اومینه می‌رود.

 

کوه اومینه

رودخانه بهشت، و نقطه قدرت مقدس

نام هر دو روستا و رودخانه، تنکاوا، به معنای واقعی کلمه به عنوان “رودخانه بهشت” ترجمه می شود. رودخانه درست از میان روستا می گذرد و در اینجا زیارتگاهی برای بنزایتن، الهه آب وجود دارد. معبد Tenkawa Daibenzaiten، ساخته شده در قرن هفتم، یکی از سه زیارتگاه بزرگ ژاپن برای الهه است و مورد توجه علاقه مندان عصر جدید است.

این زیارتگاه علیرغم موقعیت خلوت خود، مرتباً افراد ثروتمند و مشهور را به خود جذب می کند، که به خودی خود سر و صدای زیادی ایجاد می کند. از آنجایی که بنزایتن اغلب به عنوان الهه هنرهای نمایشی نیز پرستش می شود، این زیارتگاه سالانه فستیوال مجلل Noh را برگزار می کند.

 

کوه ها و ارواح

تنکاوا، مرکز مذهب کوهستانی ژاپن باستان که به نام شوگندو شناخته می‌شود، مدت‌های مدیدی محل برگزاری آیین‌های مذهبی زاهدانه بوده است. اگر می خواهید خود را از نظر جسمی و روحی به چالش بکشید، می توانید مراحل مرتاضان را دنبال کنید و با شروع از معبد Ryusen-ji به کوه Omine صعود کنید. یک هشدار بزرگ: این عمل محدود به مردان است. نشانگرهای سنگی بزرگ هشدار می دهند که زنان به طور سنتی اجازه ورود به کوه را ندارند.

خوشبختانه، Dorogawa Onsen که در نزدیکی آن قرار دارد، جایگزین مناسبی برای شرکت در یک صعود طاقت فرسا است. این آب ها راهی عالی برای آرام کردن عضلات دردناک شما پس از یک روز طولانی کاوش در منطقه هستند.

پیاده روی را در تنکاوا شروع کنید

تنکاوا نقطه پرش خوبی برای پیاده روی است و مسیرهای زیارتی باستانی از شهرک بیرون می آیند. در طول مسیر مکان‌های استراحت، فروشگاه‌های زیادی وجود دارد. دره میتارای آبشارهای شگفت انگیز و پل معلق و پیاده روی در کنار رودخانه را ارائه می دهد.

 

 

منبع منبع
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.