تاکاماتسو

تاکاماتسو

تاکاماتسو – دروازه ورودی به دریای داخلی ستو پایتخت استان کاگاوا، شهر بندری پر جنب و جوش تاکاماتسو در شمال شیکوکو به عنوان دروازه ورود به بسیاری از جزایر زیبا در دریای داخلی ستو عمل می کند. این شهر که یک پایگاه مناسب برای گردشگری در این منطقه است، دارای جاذبه های فراوانی است.

این موارد را از دست ندهید

• باغ ریتسورین، یکی از بهترین باغ های چشم انداز ژاپن، و مکانی با منظره های خاص است

• به جزیره پرش در اطراف دریای داخلی ستو بروید

• غذای خوشمزه Sanuki udon، که غذای محلی نماینده استان است را میل کنید

چگونه به آنجا برویم

با قطار یا هواپیما می توان به تاکاماتسو رسید. فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر حدود 40 دقیقه است. خطوط هوایی داخلی از فرودگاه های ناریتا، هاندا و ناها به تاکاماتسو خدمات رسانی می کنند.

ایستگاه JR Takamatsu حدود یک ساعت با قطار سریع از ایستگاه Okayama، ایستگاه اصلی شینکانسن بین اوزاکا و هیروشیما فاصله دارد.

برای سفری متفاوت، از قطار سریع السیر تخت خواب دار سانرایز ستو استفاده کنید که توکیو را به تاکاماتسو متصل می کند. این قطار ویژه که یکی از آخرین قطارهای تخت خواب دار در ژاپن است، کابین های خصوصی یا محفظه های بزرگتر را ارائه می دهد و مجهز به دوش و ماشین های خودکار است.

پیاده روی در پارک

تاکاماتسو محل پارک Ritsurin Koen، یکی از زیباترین باغ های ژاپن است. اینجا پر از زیبایی های فصلی در تمام طول سال است. این پناهگاه طبیعی به ویژه در بهار برای تماشای شکوفه های گیلاس، یا در پاییز برای دیدن رنگ های پر جنب و جوش پاییزی دیدنی است.

این مکان برای کسانی که می خواهند یک باغ سنتی ژاپنی را تجربه کنند، با یک قایق سنتی سفر کنند و به تفسیر خلبان گوش دهند یا از ماچا در اتاق چای سنتی لذت ببرند، ضروری است.

جزیره پرش و سفر یک روزه

تنها با یک پیاده روی کوتاه از ایستگاه قطار تاکاماتسو، بندر کشتی را خواهید دید، و قایق های معمولی که به بسیاری از جزایر اطراف سفر می کنند در دسترس هستند.

بهترین سفرهای یک روزه شامل بازدید از جزیره هنری، ناوشیما است که تعدادی موزه و تاسیسات هنر مدرن را در خود جای داده است. شودوشیما با کشتی نیز قابل دسترسی است. در اینجا با وجود سواحل طلایی و یک پارک بزرگ زیتون، تقریباً می توانید محیط اطراف خود را با دریای مدیترانه اشتباه بگیرید. گزینه دیگری که تنها 20 دقیقه با تاکاماتسو فاصله دارد، جزیره مگیجیما است که یکی از برترین مکان‌های دیدنی شکوفه‌های گیلاس استان است.

 

زیبایی معنوی و طبیعی

فلات Goshikidai منطقه ای زیبا است که در آن می توانید از چشم اندازهای دیدنی و جذابیت معابد تاریخی لذت ببرید. این زنجیره از پنج کوه، مناظر خیره کننده ای از پارک ملی Seto Inland Sea در امتداد مسیر بزرگراه 281 ارائه می دهد.

سه معبد از 88 معبد مقدس شیکوکو هنرو، یا زیارت معبد 88، از جمله معبد شیرومینجی، در اینجا قرار دارند. شیرومینجی که به عنوان یک معبد مهم در مسیر زیارت به شمار می رود، مقبره امپراتور ژاپنی سوتوکو (1119-1164) را در خود جای داده است که با کناره گیری و تبعید از کیوتو، سلطنت او به پایان رسید. معابد دیگری که می توانید در این فلات بازدید کنید معبد نگوروجی و معبد کوکوبونجی هستند.

 

 

منبع منبع
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.