سوا،ناگانو

سوا،ناگانو لذت‌های اونسن، دوچرخه‌سواری در اطراف دریاچه سووا، کرال آبجوسازی، و خطرناک‌ترین جشنواره ژاپن

منطقه سووا در ناگانو که در فاصله کمی بیش از دو ساعت در شمال توکیو قرار دارد، چشمه‌های آب گرم، محیط طبیعی زیبا، جشنواره‌های غیرمعمول و ارتباط قدرتمندی با فرهنگ شینتو دارد که قدمت آن حداقل به ۱۲۰۰ سال می‌رسد.

کوه‌های Yatsugatake در تمام فصول، از پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری گرفته تا اسکی و کفش‌های برفی، لذت‌های فراوانی را در فضای باز به شما ارائه می‌کنند که بازدید کنندگان تور ژاپن را در سراسر جهان به خود جذب کزده است . کوهپایه‌ها هنر، صنایع دستی، و موزه‌هایی را ارائه می‌کنند تا لذت‌های فضای باز و اونسن را تکمیل کنند.

این موارد را از دست ندهید

• در معبد Suwa-Taisha از معنویت محلی لذت ببرید

• از حمام طولانی و داغ در یکی از اونسن های متعدد منطقه لذت ببرید

• رشته کوه آتشفشانی Yatsugatake را کاوش کنید

چگونه به آنجا برویم

سووا هم از توکیو و هم از ناحیه بزرگ ناگانو با قطار به راحتی قابل دسترسی است.

ایستگاه Kami-Suwa مرکزی ترین ایستگاه است و به بسیاری از مقاصد اصلی منطقه متصل می شود. اگر از شهر همسایه ماتسوموتو سفر می کنید، از ایستگاه ماتسوموتو با خط JR Chuo (JR East) استفاده کنید که کمی بیش از ۳۰ دقیقه فاصله دارد.

برای رسیدن به ایستگاه سووا از توکیو، قطار JR Azusa را در قطار سریع السیر Chuo Line Limited از ایستگاه Shinjuku به سمت ماتسوموتو بگیرید و در ایستگاه Kami-Suwa پیاده شوید. این مسیر کمی بیش از دو ساعت و نیم طول خواهد کشید.

اگر قصد سفر از اوزاکا و کیوتو را دارید، باید دو سفر را در ایستگاه ناگویا و دوباره در ایستگاه شیوجیری انجام دهید.

 

حقایق فوری

• دریاچه سووا بزرگترین دریاچه استان ناگانو کوهستانی است

• Onbashira، جشنواره بدنام چوب سواری، هر شش سال یکبار برگزار می شود

سوا،ناگانو

قدم به گذشته اسطوره ای سووا بگذارید

زیارتگاه Suwa-Taisha قلب معنوی سووا است. اینجا یکی از قدیمی ترین زیارتگاه های ژاپن و منبع نام تجاری شینتو خود سووا است و تصور می شود که در قرن ششم تاسیس شده است.

بازدید از Suwa-Taisha مانند ورود به مه های گذشته عمیق ژاپن است – وجود آن در دومین کتاب قدیمی این کشور، نیهون شوکی، اشاره شده است. زیارتگاه Suwa Taisha از چهار زیارتگاه مجزا تشکیل شده است که هر کدام فضای منحصر به فرد خود را دارند.

سوار دوچرخه شوید و دریاچه سووا را کشف کنید

دریاچه سووا در مرکز منطقه سووا قرار دارد و در سواحل آن کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. یک پیست دوچرخه سواری/دویدن بیش از ۱۶ کیلومتری اطراف دریاچه را طی می کند. دوچرخه‌های اجاره‌ای در خارج از ایستگاه‌های منطقه سووا و همچنین در کنار دریاچه، نزدیک هتل بنیا در دسترس هستند. همچنین می‌توانید از کنار دریاچه مسیرهای انحرافی داشته باشید تا از برخی قسمت ها یا همه معبد سووا تایشا دیدن کنید.

سوا،ناگانو :غرق در جشن ژاپن شوید

سووا با جشنواره ها و رویدادها در طول سال زنده می شود. بسیاری از آن‌ها فصلی هستند، مانند جشنواره شکوفه‌های گیلاس در پارک قلعه تاکاشیما، جشنواره تایکو در اوکایا، و جشنواره نومیاروکی Sake Drink and Walk که هر دو سال یکبار برگزار می‌شود.

روشن شدن دریاچه سووا را تماشا کنید

آتش بازی دریاچه سووا در ماه آگوست یکی از مجلل ترین نمایشگاه های ژاپن است. برگزارکنندگان یک رویداد را یک ماه بعد برگزار می کنند تا اجرای جدیدی از مواد آتشین را به نمایش بگذارند. در راستای جشن ها، کامی-سووا تقریباً هر شب از اواسط ژوئیه تا سپتامبر، آتش بازی در کنار دریاچه برگزار می کند.

خطرناک ترین جشنواره در ناگانو

جشنواره اونباشیرا در سووا هر شش سال یکبار در بهار برگزار می‌شود و رویداد بعدی در سال ۲۰۲۲ برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگان ستون‌های ماموت را از کوه‌ها به سمت زیارتگاه‌های سووا-تایشا در نزدیکی حمل می‌کنند. طرفداران جشنواره اونباشیرا به دلیل سوار شدن بر ستون ها در تمام مسیر پایین دامنه کوه شهرت دارند.

به چشمه آب گرم سووا برگردید

Shimo-Suwa دارای یک ردیف از حمام ها در امتداد مسیر قدیمی Nakasendo بین معبد Akimiya و Harumiya Shrine است. از هارومیا به یک کیلومتری بالای تپه بروید و به Dokuzawa Onsen، حمامی خیره‌کننده با آب‌های معدنی زنگ‌زده می‌رسید.

 

کوهپایه ها را کاوش کنید، از قله ها بالا بروید

کوه های Yatsugatake خط الراس یک آتشفشان خاموش طولانی را تشکیل می دهند. افسانه ای می‌گوید این محدوده مغرور خشم کونوهاناساکویا هیمه، الهه کوه فوجی را برانگیخت، که آن را به اندازه فعلی‌اش پایین آورد. اینجا منطقه محبوبی برای پیاده‌روی و پیاده‌گردی است که تنها کوه‌های آلپ ناگانو با آن رقابت می‌کنند.

بسیاری از کوهنوردان نیز در زمستان برای اسکی از این کوه ها دیدن می کنند. اگر می خواهید در این منطقه بمانید، بیش از ۳۰ اقامتگاه کوهستانی را در دسترس است.اگر برای بازدید و گردشگری به ژاپن سفر کنید حتما باید برای اخذ ویزای ژاپن اقدام کنید.

کوهپایه‌های Yatsugatake – سرزمین عجایب اونسن و پر از هنر

جوامع اطراف کوهپایه‌های Yatsugatake چشمه‌های آب گرم، رستوران‌ها و کافه‌ها، مغازه‌های صنعت‌گران محلی و نمایشگاه‌های صنایع دستی را گاه به گاه ارائه می‌کنند. موزه هنر Yatsugatake مجموعه ای چرخشی از آثار صنعتگران محلی را به نمایش می گذارد. موزه باستان شناسی توگاریشی جومون آثار با ارزشی را در خود جای داده است که قدمت آنها به اولین ساکنان سووا برمی گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.