شیمونوسکی،یاماگوچی

شیمونوسکی،یاماگوچی- شیمونوسکی  شهری در استان یاماگوچی در غربی ترین نقطه بزرگترین جزیره ژاپن، هونشو است. که برای سفر به آن نیاز به خرید تور ژاپن داریم .

شیمونوسکی به‌عنوان دروازه‌ای به کیوشو، مدت‌هاست که یک مرکز اصلی حمل‌ونقل بوده است، اگرچه ساخت پل‌ها و تونل‌ها در سراسر این تنگه موقعیت شهر را تا حدودی کاهش داده است.

شیمونوسکی که از سه طرف توسط آب احاطه شده است، به طور طبیعی به خاطر غذاهای دریایی اش شناخته شده است. معروف ترین ماهی بادکنکی یا همان فوکو که در محلی شناخته می شود، است. تعداد زیادی ماهی بادکنکی روزانه از بازارهای ماهی محلی عبور می‌کنند و رستوران‌های سراسر شهر از آن‌ها لذت می‌برند.

شهری بندری با تاریخ رنگارنگ و موقعیت استراتژیک در تنگه کانمون

شیمونوسکی محل پل تسونوشیما است که یکی از چشمگیرترین نقاط استان یاماگوچی است. آب های کم عمق زیر پل طولانی در تابستان آبی روشن است و یک مکان عکاسی محبوب است.

پل کانمون نیز به همان اندازه چشمگیر است که بر باریک ترین نقطه تنگه کانمون که بین هونشو و کیوشو جریان دارد می گذرد. از بازار پر جنب و جوش ماهی در Karato Ichiba به این شاهکار مهندسی چشمگیر نگاه کنید.

این موارد را از دست ندهید

• معبد Akama-jingu، واقع در نزدیکی Karato Ichiba

• پارک هینویاما، مشرف به تنگه کانمون

• پل چشمگیر تسونوشیما

چگونه به آنجا برویم

شیمونوسکی در کمتر از نیم ساعت از شهر یاماگوچی قابل دسترسی است.

از ایستگاه Shin-Yamaguchi، از Sanyo Shinkansen به ایستگاه Shin-Shimonoseki بروید. از آنجا مسیر خود را تغییر دهید و با قطار Sanyo Line به ایستگاه Shimonoseki بروید.

برای یک مسیر آرام تر، می توانید با قطار محلی از ایستگاه هیگاشی هاگی به ایستگاه شیمونوسکی بروید که سه ساعت طول می کشد. در ایستگاه JR Higashi Hagi وارد خط اصلی Sanin شوید، در ایستگاه ناگاتوشی مسیر خود را به خط معدن تغییر دهید و در ایستگاه Asa آن را به خط اصلی Sanyo تغییر دهید.

شیمونوسکی،یاماگوچی

شیمونوسکی،یاماگوچی:تاریخ و درگیری

تاریخ شیمونوسکی مملو از نبردهایی است که در تنگه های باریک کانمون رخ داده است. یک نبرد در سال ۱۱۸۵ تسلط قبیله میناموتو در ژاپن را تعیین کرد و ۷۰۰ سال حکومت سامورایی را آغاز کرد. Akama Jingu به امپراتور کودکی که در این نبرد جان باخت تقدیم شده است.

یک نبرد دیگر در سال ۱۸۶۳ یک حادثه بین المللی ایجاد کرد که لرد جنگجو حوزه چوشو (استان یاماگوچی سابق) برای مدت کوتاهی تنگه ها را برای کشتی های خارجی مسدود کرد. موری ها در سال ۱۸۶۴ شکست خوردند.

امروزه تنگه ها مسیر حمل و نقل شلوغی هستند. قایق هایی که از طریق تنگه ها از پارک هینویاما حرکت می کنند را تماشا کنید.

کنسولگری سابق بریتانیا در شیمونوسکی گواهی بر اهمیت استراتژیک این تنگه است.

تازه ترین ماهی های محلی را در Karato Ichiba امتحان کنید

اینجا تنها در فاصله ۱۰ دقیقه پیاده از معبد Akama-jingu بازار کاراتو قرار دارد. در بازار بزرگ ماهی کاراتو ایچیبا از انتخاب خود غافلگیر می شوید. سوشی وسوسه انگیز و سایر غذاهای لذیذ نمایش داده شده را انتخاب کنید.

شیمونوسکی بزرگترین نگهدارنده فوگو (باد ماهی) در ژاپن است. مطمئن باشید، این ماهی با خیال راحت به سبک سنتی یاماگوچی، با ادویه جات ترشی جات و پاشیدن سخاوتمندانه پیاز بهار خرد شده تهیه می شود. این بازار لذت بخش که همیشه محبوب و اغلب شلوغ است، طعم واقعی فرهنگ یاماگوچی را با قیمت های مناسب ارائه می دهد.

پل تسونوشیما و فانوس دریایی تسونوشیما

در یک روز تابستانی آفتابی، هیچ چیز با آب های نیلگون تسونوشیما برابری نمی کند. پل سونوشیما به لطف آب های زلال طبیعی که این مناظر شگفت انگیز را کامل می کند، محبوب شده است.

فانوس دریایی در جزیره یک عکس ایده آل و موقعیت رمانتیک ایجاد می کند. اگر انرژی دارید، از پله های باریک و مارپیچ داخل فانوس دریایی تسونوشیما بالا بروید تا دید خوبی داشته باشید.

اگر قصد ندارید یک شب را در شیمونوسکی بگذرانید، اگر امیدوارید از همه مناظر دیدن کنید، ویزای توریستی ژاپن را دریافت کنید و برای یک روز شلوغ آماده شوید. برای یک برنامه سفر کوتاه‌تر، سفر از طریق پل را در اولویت قرار دهید، کشتی‌ها را در جریان آب ببینید، سپس به منطقه اصلی برگردید تا از غذاهای لذیذ محلی لذت ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.