شیکوکو

شیکوکو-  شیکوکو که توسط دریای داخلی آرام Seto و اقیانوس آرام پویا احاطه شده است، همه چیزهایی را که یک مسافر می تواند آرزو کند دارد: دریاها، کوه ها، رودخانه ها، غذاهای خوشمزه، فرهنگ سنتی، و تاریخ طولانی و جذاب. ما مطمئن هستیم که در شیکوکو جاذبه های فراوانی خواهید یافت که خاطراتی را برای مادام العمر ایجاد می کند.

فراهم کردن صحنه برای کلاسیک های ادبی، رقص های مهیج، شگفتی های طبیعی و یک مسیر زیارتی باستانی

شیکوکو ممکن است کوچکترین جزیره از چهار جزیره بزرگ ژاپن باشد، اما از نظر طبیعت و فرهنگ بسیار خوب است. این منطقه دارای خط ساحلی زیبا در دریای داخلی پر زرق و برق ستو، نودل های افسانه ای اودون، اونسن الهام بخش از فیلم، اولین قدم در زیارت معبد شیکوکو ۸۸ و صحنه تابستانی برای رقص ژاپن است. همچنین فضای کلاسیک ادبی ژاپنی Natsume Soseke، “Botchan” را فراهم می کند. اگر به دنبال جستجو در ژاپنی سنتی تر هستید، وقت آن رسیده است که شیکوکو پر جنب و جوش را کشف کنید.

این موارد را از دست ندهید

• پاهای خود را با ضربان های جشنواره آوا اودوری حرکت دهید

• نودل های معروف اودون کاگاوا را امتحان کنید

• قلعه کوچی، یکی از ۱۲ قلعه در ژاپن با ساختار اصلی خود است

• اولین قدم های زیارت معبد شیکوکو ۸۸ را در معبد شماره یک، ریوزنجی، در توکوشیما بردارید.

• در آب‌های داغ اونسن Dogo، چشمه‌های آب گرم معروف که الهام‌بخش انیمه‌های قدرتمند استودیو Ghibli هستند، استراحت کنید.

شیکوکو

انبوهی از مقاصد ارائه دهنده هنر، طبیعت، چشمه های آب گرم و موارد دیگر

قسمت اقیانوس آرام جزیره، که شامل قسمتی است که در جنوب رشته کوه شیکوکو قرار دارد، که از شرق به غرب امتداد دارد، بیش از سهم خود از باران می‌بارد، اما آب و هوای کل جزیره نسبتاً گرم است.
تمدید ویزای ژاپن ، سفر به شیکوکو و بازدید از جاذبه های فراوان آن جزو معنوی ترین کارهای ممکن به شمار می آید. مکان‌های طبیعی وحشی، مکان‌های دیدنی و تاریخی و جشنواره‌های سنتی فراوانی وجود دارد.

ناوشیما، مکان ویژه ای است که طبیعت و هنر معاصر در کنار هم هستند. کوه ایشیزوچی، یکی از بلندترین قله های غرب ژاپن، مقصدی محبوب برای کوهنوردان است. می توانید به گرداب های ناروتو، که برخی از بزرگترین گرداب های جهان هستند، خیره شوید.

خانه سنتی کاهگلی معروف به چیوری که در دره ایا قرار دارد به عنوان یکی از سه مکان دورافتاده ژاپن و همچنین مکانی که جنگجویان شکست خورده هایکه در پایان قرن دوازدهم در آن پناه گرفتند، شناخته می شود. این یک کاوش شگفت انگیز از گذشته و حال ارائه می دهد. رودخانه شیمانتو، که آخرین نهر زلال ژاپن نامیده می شود، جایی است که مردم محلی از انواع مختلفی از تفریحات رودخانه لذت می برند.

معبد Kompira خانه خدای دریا است، محافظ کسانی که روی امواج سفر می کنند. چشمه آب گرم دوگو یکی از قدیمی ترین چشمه های آب گرم ژاپن است و چندین هزار سال قدمت دارد. جشنواره تابستانی Awa Odori سالانه ۱٫۳ میلیون نفر و جشنواره تابستانی یوساکوی استان کوچی یک میلیون نفر را جذب می کند.

هر دو دیدنی هستند. یکشنبه بازار روباز کوچی یکی از بزرگترین بازارهای ژاپن و مکانی است که فروشندگان و مردم محلی در آن جمع می شوند. اینها و بسیاری از جاذبه های دیگر چیزی هستند که شیکوکو را تشکیل می دهند.

یکی از قدیمی ترین و معتبرترین مسیرهای زیارتی جهان، شیکوکو هنرو

یکی از تجربیات بسیار توصیه شده برای بازدیدکنندگان تور ژاپن ارزان  از شیکوکو، زیارت معبد شیکوکو ۸۸ (شیکوکو هنرو) است. زیارت معبد شیکوکو ۸۸ از مناظر مقدسی تشکیل شده است که کوبو دایشی (۷۷۴ – ۸۳۵)، یکی از بزرگ‌ترین چهره‌های بودیسم ژاپنی، در آنجا تحصیل و آموزش می‌دهد.

گفته می شود سفر مذهبی به مسافران برکت و شایستگی مذهبی می دهد و همچنین راهی عالی برای لذت بردن از مناظر شیکوکو است. طول سفر در اطراف جزیره به ۸۸ معبد تقریباً ۱۴۵۰ کیلومتر است. به طور معمول، پیاده‌روی در کل زیارت معبد شیکوکو ۸۸ ۴۰ تا ۵۰ روز طول می‌کشد، اما اکنون بسیاری از مردم یک روز را صرف بازدید از چندین معبد می‌کنند و از اتوبوس یا تاکسی استفاده می‌کنند تا سفر را تا حد امکان کارآمد کنند. زائران می توانند از هر روشی که با شرایط فردی آنها سازگار است استفاده کنند.

شیکوکو را براساس استان کاوش کنید:

  • توکوشما

  • کاگاوا

  • اهمه

  • کوچی

نکات برجسته منطقه ای

  • شهر کوچی

  • ماتسویاما

  • شیمانتو

  • ایماباری و اطراف

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.