جزایر ستوچی

جزایر ستوچی

جزایر فانتزی اختصاص داده شده به عشق، هنر و زیتون در دریای داخلی ستو

جزایر ستوچی مجموعه ای از هزاران جزیره با اندازه های مختلف هستند که در دریای داخلی ستو قرار دارند. آب و هوای معتدل، سواحل تمیز و آب‌های درخشان آبی از ویژگی‌های مشترک این جزایر است که آن‌ها را برای یک فرار کوتاه از شهرهای اطراف اوکایاما، تاکاماتسو، هیروشیما و کوبه عالی می‌کند. برای دوستداران هنر، این جزایر محل برگزاری یکی از مشهورترین جشنواره های هنری منطقه است.

جزایر ستوچی

این موارد را از دست ندهید

• آثار هنری مدرن را در محیط سرسبز جزیره تحسین کنید

• از نوار شنی مرموز جاده فرشته دیدن کنید

• محصولات زیتون محلی Shodoshima را امتحان کنید

چگونه به آنجا برویم

قطب اصلی حمل و نقل جزایر ستوچی اوکایاما، هیروشیما و کوبه در جزیره اصلی هونشو ژاپن و تاکاماتسو و ماتسویاما در شیکوکو هستند.

ناوشیما، تشیما، شدوشیما و سایر جزایر هنری مهم ستوشی به آسانی از بندر کشتی در تاکاماتسو، و فقط با یک پیاده روی کوتاه از ایستگاه تاکاماتسو، قابل دسترسی هستند. قطارهای سریع السیر از اوکایاما به تاکاماتسو حرکت می کنند و یک خط قطار اصلی بین اوزاکا و هیروشیما وجود دارد. خطوط هوایی داخلی تاکاماتسو را از ناریتا، هاندا و ناها ارائه می دهند.

بازدید از جزایر ستوچی به برنامه ریزی، به ویژه برای اتصالات حمل و نقل بین جزایر نیاز دارد. خدمات ممکن است در خارج از فصل نامنظم باشد و بسته به برنامه سفر شما، زمان توقف می تواند طولانی باشد.

 

سفری عالی برای هنردوستان

جزایر ستوچی به‌ویژه برای صحنه‌های هنری پر رونق محلی‌شان شناخته می‌شوند. یکی از مواردی که باید طرفداران هنر معاصر ببینند، جشنواره هنری خاص و جامعه محور است که آثار هنرمندان ژاپنی و بین المللی را به نمایش می گذارد. اگر در زمان‌های دیگر سال از آن بازدید می‌کنید، برخی از آثار جزایر دائمی هستند.

 

در جاده فرشته خوش شانس باشید

هر سال زوج‌ها به جزیره شدوشیما می‌روند تا در جاده فرشته قدم بزنند و امیدوارند رویاهای عاشقانه خود را برآورده کنند. جاده فرشته یک نوار شنی است که فقط دو بار در روز در هنگام جزر ظاهر می شود و ساحل را به جزیره کوچک یوشیما و جزایر دیگر متصل می کند. مردم بر این باورند که اگر با عزیزتان از این مسیر عبور کنید، عشق ابدی متعلق به شماست.

از قبل جدول زمانی جزر و مد را بررسی کنید، سپس از جاده فرشته به سمت یوشیما پیاده روی کنید تا نذری چوبی شخصی شده را روی درخت آویزان کنید. برای تقویت بیشتر عشق خود، از ساحل به عرشه تماشای «تپه وعده‌ها» بروید و زنگ را به صدا درآورید.

استراحت در باغ های زیتون

جزیره شدوشیما همچنین اولین جایی بود که در ژاپن زیتون کشت شد. با قدم زدن در پارک زیتون، به راحتی می توان این منطقه را با یک شهر کوچک ایتالیایی اشتباه گرفت.

باغ های زیتون جاذبه اصلی این پارک هستند، اما سوغاتی ها و محصولات مرتبط با زیتون مانند لوازم آرایشی و بستنی نیز ارزش دیدن دارند. با رایحه زیتون و گیاهان معطر در هوا، Sun Olive، یک حمام عمومی که توسط چشمه های آب گرم طبیعی گرم می شود، برای استراحت پس از کاوش در نخلستان ها ایده آل است.

 

 

منبع منبع
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.