ریوگوکو

ریوگوکو

این مکان سومو به دلیل جذابیت یکپارچه سازی با سیستم عامل خود نیز مشهور است

در حالی که این محله توکیو به دلیل ارتباطش با ورزش ملی سومو ژاپن مشهور است، ریوگوکو محل چندین موزه، باغ و خیابان های سنتی خرید نیز هست.

ریوگوکو

این موارد را از دست ندهید

• شانس تماشای مسابقات سومو، یا حداقل نگاهی اجمالی به یک کشتی گیر

• موزه های مدرن در میان خانه های سنتی

• نماز خواندن در حرم خدای علما

چگونه به آنجا برویم

ایستگاه ریوگوکو در خط Toei Oedo و JR Sobu Line قرار دارد و از بسیاری از نقاط پایتخت به راحتی قابل دسترسی است.

از ایستگاه توکیو 13 دقیقه (شامل تغییر در آکیهابارا) و 22 دقیقه تا ایستگاه Shinjuku-Nishiguchi طول می کشد.

در سبک زندگی سومو غرق شوید

ریوگوکو مترادف سومو است. استادیوم سومو با ابهت Ryogoku Kokugikan بر مناظر مسلط است و محله مملو از اصطبل‌های سومو و رستوران‌هایی است که chanko nabe را سرو می‌کنند، خورش خوشمزه، سیرکننده، شگفت‌آور و سالمی که بخش بزرگی از رژیم غذایی کشتی‌گیران است.

همانطور که کاوش می کنید، مراقب ورزشکاران بزرگی باشید. ممکن است آنها را ببینید که با لباس کیمونو و موهایی که به سبک سنتی آرایش کرده اند راه می روند.

سه بار در سال – ژانویه، می و سپتامبر – کوکوگیکان میزبان مسابقات ملی است که هزاران طرفدار را به خود جذب می کند و کل محله را با هیجان و انتظار روشن می کند. بلیط‌ها اغلب سریع فروش می‌روند، بنابراین اگر قصد سفر دارید، به وب‌سایت رسمی نگاهی بیندازید.

این استادیوم شامل یک موزه سومو است که ورود به آن در روزهای غیر مسابقات رایگان است و دارای مجموعه گسترده ای از آیتم های مربوط به سومو است که شش بار در سال تغییر می کند.

فرهنگ ژاپنی، از ادو تا فرامدرن

موزه ادو توکیو در فاصله کوتاهی از استادیوم، مکانی عالی برای آشنایی با گذشته پایتخت ژاپن است. دیوراماهای فوق‌العاده دقیق، ساختمان‌های بازسازی‌شده و هنر عامه‌پسند واقعاً به شما این حس را می‌دهد که زندگی روزمره برای شهروندان ادو چگونه بوده است.

در همان نزدیکی، موزه سومیدا هوکوسای را خواهید دید که به زندگی و هنر مشهورترین هنرمند چاپ چوب Ukiyo-e ژاپن اختصاص دارد.

موزه هنرهای معاصر توکیو با مجموعه وسیعی از آثار خلق شده توسط هنرمندان ژاپنی و بین المللی از سال 1945 تا به امروز، پس از ایجاد حسی از هنر و فرهنگ سنتی، یک پاک کننده کامل ذائقه است.

زیبایی فصلی در ریوگوکو

زیارتگاه Kameido Tenjin که به خدای علما تقدیم شده است، به ویژه در فصل شکوفه‌های آلو و ویستریا در فوریه-مارس و آوریل-مه چشمگیر است. برای تحسین پل قرمز زیبا توقف کنید و زمانی که آنجا هستید کمی برای کسب خرد و دانش دعا کنید.

ویستریا معلق در Kameido Tenjin

ریوگوکو دارای دو باغ ژاپنی دوست‌داشتنی قرن نوزدهمی است که هر دو مکانی دلپذیر برای نشستن و استراحت در حین گشت‌وگذار هستند. باغ‌های کیوسومی مملو از صخره‌های زمین‌آرایی‌شده و نسخه‌ای مینیاتوری از کوه فوجی است، در حالی که باغ کیو یاسودا تین به‌خاطر حوض غیرمعمولش معروف است.

 

 

منبع منبع
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.