روپونگی و آکاساکا

روپونگی و آکاساکا

پناهگاهی برای مهاجران که خانه برخی از برترین مناطق تفریحی شبانه و فرهنگی توکیو است

مناطق روپونگی و آکاساکا در مورد سرگرمی ها و غذاخوری های لوکس و عجیب هستند. این مناطق محل زندگی شبانه با رتبه برتر و موزه‌های مجلل هستند. مسافران باهوش می توانند در تمام ساعات از اوقات پر جنب و جوش و سرگرم کننده ای در این قسمت از شهر لذت ببرند.

روپونگی و آکاساکا

این موارد را از دست ندهید

• مناظر وسیع شهر از گالری هنری طبقه ۵۳ در بالای برج موری

• بهترین پول سوشی را می توانید در شعبه Roppongi Hills Sukiyabashi Jiro خریداری کنید

• مهمانی آخر شب در نمای وسیع و بلندمرتبه در V2

چگونه به آنجا برویم

Roppongi و Akasaka توسط خطوط مترو Hibiya و Oedo که در ایستگاه Roppongi متوقف می شوند، خدمات رسانی می کنند. خط متروی Chiyoda در ایستگاه نوگیزاکا متوقف می شود. و خط متروی Namboku در ایستگاه Roppongi-Itchome متوقف می شود.

حقایق فوری

• با جامعه بزرگ مهاجران، بسیاری از فضاهای سرگرمی به طور خاص برای مهمانان خارجی ارائه می شود

• رقص بعد از نیمه شب در روپونگی تا همین اواخر غیرقانونی بود

• این منطقه میزبان بزرگترین جشنواره فیلم کشور است

قبل از تجمل؛ کمی تاریخ

نام روپونگی به معنای “شش درخت” است و در دهه 1960 به این منطقه داده شد. گفته می‌شود که روزگاری از شش درخت بسیار قدیمی و بزرگ زلکوا برای علامت‌گذاری منطقه استفاده می‌شده است. یکی دیگر از افسانه های محلی این است که شش لرد که در دوره ادو در نزدیکی این منطقه زندگی می کردند، هر کدام شخصیت کانجی مربوط به درختان را به نام خود داشتند.

اگرچه دز این منطقه همیشه به شدت قاچاق می شد، اما پس از بازسازی میجی در سال 1868 بود که شروع به رونق کرد. در سال 1890، این منطقه شاهد هجوم سربازان ژاپنی و بعداً سربازان آمریکایی در اینجا بود که منجر به زندگی شبانه روزافزون شد، چیزی که روپونگی هنوز به خاطر آن بسیار شناخته شده است.

روپونگی و آکاساکا امروزی ترکیبی جذاب از گردشگران خارج از کشور، مهاجران قدیمی و ساکنان ژاپنی هستند که به این محله حسی پیچیده و بین المللی می دهند که شبیه هیچ جای دیگر توکیو نیست.

پایتخت زندگی شبانه توکیو

روپونگی مسلما محبوب ترین منطقه تفریحات شبانه توکیو است، به ویژه برای بازدیدکنندگان خارج از کشور. از دیسکو در دهه 70 تا EDM امروزی، کلوپ‌های شبانه Roppongi از هر کسی که به دنبال نوشیدن و رقصیدن است، استقبال می‌کند.

برخلاف برخی از مناطق تفریحی دیگر در توکیو، روپونگی مجموعه بزرگی از رستوران‌ها، بارها و کلوب‌ها را دارد که به طور خاص برای جامعه مهاجران سرو می‌شود: بار Geronimo Shot Bar و Shida Bar، به همراه کلوپ‌های شبانه Maharaja، MUSE، V2 و Odeon. اگر نمایش را به رقص ترجیح می دهید، روپونگی همچنین خانه بسیاری از کلوب های کاباره مانند تانترا و برلسک توکیو است.

هر کجا که بروید، خیابان‌های محله مملو از پرسنل نظامی خارج از وظیفه، مشاغل خارجی و جوانانی است که به دنبال مهمانی هستند. مراقب تبلیغات در خیابان ها باشید که سعی می کنند شما را به کلوپ های خود بکشانند – این مکان ها معمولاً هزینه های گزافی برای ورودی دریافت می کنند و از گردشگران سوء استفاده می کنند.

هنر و فرهنگ آرام برای بازیابی

فراتر از صحنه کلوب های شبانه، روپونگی و آکاساکا اغلب به عنوان خانه ای برای چشمگیرترین گالری ها و فضاهای هنری توکیو در نظر گرفته می شوند. این منطقه دارای سه موزه اصلی است که معمولاً «مثلث هنری روپونگی» نامیده می‌شود: مرکز هنر ملی، موزه هنر موری و موزه هنر سانتوری. بلیط های تخفیف دار برای کسانی که می خواهند از هر سه گالری دیدن کنند موجود است.

هر یک از سه نقطه مختلف مثلث هنر چیز متفاوتی را ارائه می دهد. موزه هنر موری، واقع در طبقه 53 برج موری روپونگی هیلز، دارای باورنکردنی ترین مناظر و مجموعه وسیعی از آثار ژاپن و سراسر جهان است. مرکز هنر ملی، که در ساختمانی دیدنی روبروی مرکز شهر توکیو قرار دارد، معمولاً میزبان نمایشگاه‌هایی است که بر اساس یک موضوع متحدکننده خاص، و همچنین مجموعه‌ای چشمگیر از آثار هنرمندان محلی برگزار می‌شود.

در نهایت، داخل مرکر شهر توکیو، موزه هنر سانتوری قرار دارد که به شما نگاهی به فرهنگ و تاریخ ژاپن می‌دهد. این فضای گالری با یافتن زیبایی در زندگی روزمره، مملو از مجموعه‌ای از نقاشی‌های باورنکردنی ژاپنی، ظروف سرامیکی و منسوجات است.

به غیر از مثلث هنر، این منطقه مملو از موزه‌های کوچک‌تر و فضاهای گالری مانند Ota Fine Arts، Zen Foto Gallery و complex665 است.

رویدادها و فعالیت های بی پایان

منطقه روپونگی و آکاساکا به عنوان یک کانون سرگرمی، میزبان طیف گسترده ای از رویدادهای سنتی و معاصر در طول سال است. از نمایش‌های هنری گرفته تا جشنواره‌های سنتی، هیچ‌وقت یک آخر هفته کسل‌کننده وجود ندارد.

جدیدترین رویداد در تقویم روپونگی ، Roppongi Art Night است، رویدادی محبوب که از فستیوال های معروف Nuit Blanche در سراسر جهان الگوبرداری شده است. این جشن هنری تمام شبانه هر سال حدود یک میلیون بازدیدکننده دارد.

در فصل کریسمس، نورپردازی های باورنکردنی کریسمس را از دست ندهید. در پشت تپه‌های روپونگی، هزاران چراغ LED درخشان با دقت طراحی شده‌اند تا یک سرزمین عجایب درخشان و جادویی ایجاد کنند که شبیه هیچ جای دیگری نیست.

 

 

Recent search terms:

  • https://visitjapan ir/roppongi-and-akasaka-area/
  • تفریحات شبانه ژاپن
منبع منبع
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.