اواجیما،اهیمه

اواجیما،اهیمهمروارید، پیاده روی، دره نوردی و  قلعه آن

اواجیما دریاهای زیبایی را به قدری بکر ارائه می دهد که تولید کنندگان اصلی مروارید ژاپن در آن ها زندگی می کنند. در کوه‌ها،دره‌های خیره‌کننده‌ای وجود دارند که مناظر شهری سنتی به زیبایی حفظ شده‌اند. این قلعه را از دست ندهید، یکی از تنها ۱۲ قلعه در ژاپن که ساختاز اصلی خود را حفظ کرده است.

این موارد را از دست ندهید

• تراس های برنج خیره کننده و طبقه ای یوسو میزوگاورا

• برای دیدن دره ها، صخره های مرجانی، و شهرهای جذاب ژاپنی به مناطق دورافتاده بروید

چگونه به آنجا برویم

دسترسی به اواجیما از هر بخشی از جزیره شیکوکو آسان است. اگر قصد دارید از توکیو یا اوزاکا بیایید، این سفر کمی طولانی‌تر است، اواجیما به‌طور ایده‌آل همراه با برخی از مکان‌های دیگر سفر شیکوکو است.

برای دسترسی به اواجیما از توکیو یا اوزاکا، با یک شینکانسن به ایستگاه اوکایاما بروید. از آنجا، از اکسپرس محدود Shiokaze استفاده کنید و به Uwakai محدود در Matsuyama تغییر مسیر دهید. سفر به اواجیما حدود ۸۰ دقیقه طول می کشد. در کل حدود ۴ ساعت از اوکایاما طول می کشد.

اواجیما،اهیمه

واقعی نگه داشتن آن

قلعه اواجیما یکی از تنها ۱۲ قلعه در ژاپن است که ساختمان اصلی خود را حفظ کرده است. این قلعه در دشت مشرف به شهر قرار دارد. این قبیله تحت فرمانروایی قبیله تاریخ بود که تاریخچه آن در اواجیما به ۴۰۰ سال می‌رسد. در داخل چند نمایشگاه از شمشیر و زره وجود دارد.

پس از بازدید از قلعه اواجیما، جایی که این قبیله به مدت ۲۶۰ سال در آن اقامت داشتند، به موزه تاریخ بروید تا مجموعه گسترده ای از دارایی های خانواده را ببینید.

باغی با قلب

در کنار موزه خرما، باغ چشم انداز تنشا-ان قرار دارد که توسط ارباب تاریخ هفتم در سال ۱۸۶۶ ساخته شده است. اینجا مکان آفرینش عشق است – حوض مرکزی به شکل کانجی “کوکورو” به معنای قلب شکل گرفته است. این باغ دلربا با فصول تغییر می کند و زیباترین منظره آن در آوریل است که گیاه ویستریا شکوفا می شود.

بزرگترین دروازه توری سنگی ژاپن

همانطور که به معبد Warei-jinja نزدیک می شوید، دروازه ۱۲ متری توری چشمگیر آن بر فراز شما قرار می گیرد. این بزرگترین دروازه سنگی توری در ژاپن است. این زیارتگاه به یکی از حافظان قبیله تاریخ که امور مالی دامنه را بازسازی کرده است، تقدیم شده است.

شالیزارهایی که به آسمان می رسند

Yusu Mizugaura تنها در ۳۰ دقیقه رانندگی در امتداد خط ساحلی زنده از شهر اواجیما، مجموعه‌ای از تراس‌های برنج است که به‌طور چشمگیری در برابر پس‌زمینه‌ای از دریاهای بسیار آبی قرار دارند. استفاده از فضا گواهی بر نبوغ انسان است. در پایه تراس ها، غذاهای خوشمزه محلی را در رستوران Dandanjaya امتحان کنید.

خورشید و دریا

در جنوب اواجیما، آینان واقع شده است، که دارای بسیاری از پیاده‌گردی‌های خوب و مکان‌های عالی برای شنا، غواصی، کایاک سواری، ماهیگیری یا موج‌سواری است.که در بین گردشگران تور ژاپن ارزان بسیار طرفدار دارد اگر ترجیح می دهید نگاه آرامش بخش تری به زندگی دریایی داشته باشید، از یک قایق کف شیشه ای استفاده کنید. عینان که در مرز استان کوچی واقع شده است، مکان مناسبی برای توقف قبل از حرکت است.

اواجیما،اهیمه:واقعا عالی است

شهر خواب آلود Matsuno در فاصله کوتاهی از اواجیما قرار دارد. در اینجا تنگه خیره کننده Nametoko را خواهید یافت، یک جنگل تقریباً ژوراسیک، جایی که خزه روی زمین فرش می‌کند و غوغای رودخانه سرگردانی شما را بیشتر می‌کند.

میمون‌ها، گوزن‌ها، شاهین‌ها، قورباغه‌ها، مارها و حتی گراز وحشی در این مناطق پرسه می‌زنند. بازدید از Nametoko شما را سرحال، شاداب و با طبیعت یکی می کند. اگر چیز ماجراجویانه‌تری می‌خواهید، دوره‌های دره نوردی هیجان‌انگیز در دسترس هستند.

به گذشته سفر کنید

،شهر اوزو یک شهر جذاب است. رودخانه فیروزه‌ای وسیع، کوه‌های سبز غنی و معماری سنتی آن را به مکانی آرام و نوستالژیک برای پرسه زدن تبدیل کرده است. اوچیکو نیز با اقامتگاه‌های تاریخی، تئاتر کابوکی و خیابان‌های سنگ‌فرش شده آن را به یک شهر زیبای کارت پستالی تبدیل کرده است.

در نزدیکی اوزو، آوشیما یا جزیره گربه‌ها قرار دارد که محل زندگی ۱۰ نفر یا کمتر، اما بیش از ۱۰۰ گربه‌سان است.بطور کلی برای سفر به ژاپن و بازدید از شهر زیبای اوزو ابتدا بایدنسبت به درخواست ویزای ژاپن اقدام کنید.

طعم نانیو

اواجیما و مناطق اطراف آن، همچنین به عنوان نانیو شناخته می شود که غذاهای دریایی فوق العاده ای برای حفاری دارد. نسخه اواجیما از taimeshi، فیله ای از سیب دریایی مخلوط با آبگوشت داشی گرم، تخم مرغ خام و سس سویا است که روی برنج سرو می شود.

Jakoten، یک کیک ماهی سرخ شده که از کل ماهی استفاده می کند، یک میان وعده سبک و شیرین است. در مناطق روستایی، محصولات محلی تازه، از جمله مارماهی آب شیرین، قرقاول وحشی، قارچ شیتاکه و هلوهای آبدار را خواهید دید.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.