قلعه اوزاکا و اطراف آن

قلعه اوزاکا و اطراف آندر جنوب رودخانه یودو، قلعه اوزاکا در واحه ای از فضای سبز در مرکز شهر قرار دارد. این قلعه که در ابتدا در قرن شانزدهم ساخته شد، به یکی از شناخته شده ترین قلعه های ژاپن تبدیل شده است. این قلعه در طول تاریخ خود نقش مهمی در منطقه و در کل ژاپن داشته است. امروزه، این بنا به عنوان یادبودی از ژاپن قدیم است و با حضور در چندین برنامه تلویزیونی و حتی یک بار (اما فقط در یک فیلم) توسط گودزیلا تخریب شده است و در فرهنگ عامه گردش کرده است.

چند تاریخ جدی در پایتخت سرگرم کننده غربی ژاپن

قلعه اوزاکا و محوطه‌های پارک دلپذیر اطراف آن، فرار آرامش‌بخشی از شهر را فراهم می‌کند. به بالای برج نگهبانی قلعه صعود کنید تا به محوطه قلعه وسیع و آسمان‌خراش‌های همسایه نگاه کنید. یا از یک پیک نیک در میان بیشه های درختان گیلاس و زردآلو که در بهار شکوفا می شوند لذت ببرید.بطور کلی برای سفر به ژاپن و بازدید از قلعه اوراکا نیاز به تهیه ویزای ژپن داریم.

این موارد را از دست ندهید

• جشن شکوفه های گیلاس در پارک قلعه

• تعداد زیادی نمایشگاه در موزه تاریخ

چگونه به آنجا برویم

از ایستگاه Osaka/Umeda، با خط JR Osaka Loop به ایستگاه Morinomiya بروید. سپس مستقیماً به مجاورت پارک قلعه اوزاکا خواهید رسید.

گذشته ای خونین که در یک دوره طولانی صلح به پایان می رسد

قلعه اولیه بین سال های ۱۵۸۳ تا ۱۵۹۸ توسط تویوتومی هیده یوشی ساخته شد که پس از یک قرن جنگ داخلی در سال ۱۵۹۰ ژاپن را دوباره متحد کرد. رژیم او در سال ۱۶۰۳ توسط توکوگاوا شوگونات واقع در ادو (توکیو) جایگزین شد. آخرین نفر از خط تویوتومی، زمانی که قلعه در سال ۱۶۱۵ با خاک یکسان شد، در اینجا خودکشی کرد.

قلعه فعلی بازسازی شده قلعه ای است که توکوگاوا برای جایگزینی قلعه هیدیوشی ساخته است. قلعه تحت کنترل مستقیم شوگان بود و خندق های عظیم دوتایی و دیوارهای سنگی مانعی دلهره آور برای هر مهاجم احتمالی بود. این تاریخ هنوز جشن گرفته می‌شود و به یاد می‌آید، زیرا سقوط قلعه با شروع دوره ادو مطابقت دارد – دورانی کاملاً صلح آمیز و پر رونق برای ژاپن.

قلعه اوزاکا و اطراف آن

قلعه اوزاکا و اطراف آن- نوستالژی بهاری

در اوایل آوریل و فصل شکوفه‌های گیلاس، بازدیدکنندگان تور ژاپن بهار با روحیه بالا را می‌بیند که ساعت‌های بعدازظهر و عصر را به نوشیدن و مهمانی در زیر سایه‌بان صورتی شکوفه‌ها می‌گذرانند، همچنین قلعه نورانی که عمق تاریخی را به مناظر می‌افزاید بسیار چشم نواز هستند. چنین مهمانی‌هایی همراه فصل و خاطرات وابسته در ادبیات و فیلم، بخش مهمی از فرهنگ ژاپنی هستند.

تاریخچه را از نزدیک در موزه مجاور ببینید

در موزه تاریخ مجاور، درباره تاریخ قلعه و دوره ادو ژاپن بیشتر بدانید. طبقات متعدد و انبوه نمایشگاه ها نگاهی مهیج به چگونگی شکوفایی ژاپن در طول دوره ۲۶۰ ساله صلح و رشد ناگهانی آن به صحنه جهانی ارائه می دهد که با توسعه عظیمی که از اواخر قرن نوزدهم شروع شد، تحریک شد.

اطراف شهر را کاوش کنید

قسمتی از آسمان خراش های قابل مشاهده در شمال قلعه اوزاکا بخشی از یک منطقه تجاری به نام کیوباشی است. یک سفر عصرگاهی در خیابان‌ها داشته باشید تا نسخه‌ای از منطقه تجاری اومدا را پیدا کنید. تعدادی کافه و رستوران برای لذت بردن از یک وعده غذایی در جمع کارکنان یقه سفید وجود دارد که بعد از یک روز کاری طولانی، کراوات‌های خود را شل کرده و آستین‌های خود را بالا زده‌اند.

برنامه ریزی یک سفر

بخشی از چیزی که اوزاکا را بسیار جذاب می کند این است که این شهر در یک منطقه نسبتا کوچک در محدوده JR Osaka Loop Line قرار گرفته است. قلعه اوزاکا از هر دو سمت شمال و جنوب شهر به راحتی قابل دسترسی است، به این معنی که می توانید از یک ساعت تا یک روز کامل از آن بازدید کنید، بدون اینکه نیازی به تنظیم محل اقامت خود داشته باشید یا نگران برنامه قطار باشید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.