اوکیناوا

برای گلف، دوچرخه سواری و غواصی در میان صخره های مرجانی به جزیره ای آرام در زیر نور خورشید فرار کنید

جزیره میاکو به دور از خیابان‌های خرید شلوغ و تفریحات شبانه نئونی، مکانی آرام است که در آن ساحل، تفریح ​​شماره یک است.

انتظار داشته باشید که بازدید شما پر از آفتاب گرفتن و خیره شدن به دریا باشد، زیرا فشارهای زندگی روزمره اینجا از بین می رود. پیاده یا با دوچرخه اینجا را بگردید و در جزیره میاکو آرامش خاطر پیدا کنید.

این موارد را از دست ندهید

• سواحل درخشان و دریای زمرد

• فانوس دریایی در هیگاشی-هنازاکی

• باغ گیاه شناسی که بیش از 1600 نوع گیاه و درخت را در خود جای داده است

چگونه به آنجا برویم

تنها راه رسیدن به جزیره میاکو هواپیما است.

فرودگاه میاکو دارای پروازهای مستقیم از فرودگاه هاندا توکیو، فرودگاه کانسای اوزاکا، فرودگاه بین‌المللی ناگویا سنترایر، فرودگاه ناها در جزیره اصلی اوکیناوا، ایشیگاکی و تاراما است.

برای رفت و آمد در جزیره، برخی از هتل ها اتوبوس های شاتل را برای مهمانان خود ترتیب می دهند، اما دسترسی به خدمات اتوبوس محلی آسان نیست. بهترین راه برای رفت و آمد با ماشین یا تاکسی اجاره ای است. طی سه تا چهار ساعت می‌توان کل جزیره را با ماشین طی کرد. شما همچنین می توانید دوچرخه و اسکوتر برای اجاره پیدا کنید.

حقایق فوری

• 9 جزیره مسکونی وجود دارد که جزایر میاکو را تشکیل می دهند

• جزیره میاکو، بزرگترین جزیره، تقریباً به همان اندازه که به خود اوکیناوا نزدیک است به تایوان نزدیک است

سواحل ماسه سفید و صخره های مرجانی

جزیره میاکو چهارمین جزیره بزرگ اوکیناوا است. بیشتر جمعیت جزیره در شهر ساحلی شمالی هیرارا هستند.

این جزیره توسط صخره های مرجانی و دریای زمرد احاطه شده است. ساحل جنوبی عمدتاً از صخره ها تشکیل شده است، اما سواحل شنی سفید زیادی را در شمال، شرق و غرب خواهید دید.

چهار جزیره از طریق پل به جزیره میاکو متصل هستند – جزیره ایرابو در غرب و جزایر شیموجی، کوریما و ایکما در شمال. هر کدام کیلومترها سواحل شنی سفید و آب های آبی و شفاف دارند.

کاوش در داخل جزیره میاکو

سواحل غرق آفتاب مطمئناً اصلی ترین جاذبه برای بازدیدکنندگان جزیره میاکو هستند، اما اگر برای گشت و گذار وقت بگذارید، چیزهای بیشتری برای جلب توجه خود خواهید یافت.

هیگاشی-هنازاکی جنوب شرقی ترین نقطه جزیره میاکو است. در نوک شبه جزیره به طول دو کیلومتر، یک فانوس دریایی زیبا و سفید قرار دارد. از اینجا، منظره ای باشکوه از اقیانوس آرام زمردی دارید.

در مرکز هیرارا در نزدیکی بندر، قبر تویومیا را خواهید دید. أنجا زیارتگاه ناکاسونه تویومیا، حاکم میاکو در قرن شانزدهم است.

یک بنای تاریخی مالیاتی

یک باغ گیاه شناسی گرمسیری در هیرارا با بیش از 1600 گونه گیاهی و درختی وجود دارد. این یک مکان عالی برای گذراندن یک ساعت آرامش و لذت بردن از نوشیدنی های ارائه شده است.

همچنین مراقب نینتوزی ایشی، سنگ مالیات باشید. ارتفاع آن 1.4 متر است و در قدیم توسط باجگیران استفاده می شده است. اگر از سنگ بلندتر بودی، آنقدر پیر بودی که مالیات بپردازی.

کارهایی که باید در جزیره میاکو انجام دهید

علاوه بر سواحل زرق و برق دار، فعالیت های زیادی برای لذت بردن وجود دارد. غواصی در صخره های مرجانی بسیار محبوب است. در سال‌های اخیر، شنا با لاک‌پشت‌های دریایی در حین غواصی مورد توجه قرار گرفته است.

فعالیت هایی که می توانید در اینجا از آن لذت ببرید شامل گلف، دوچرخه سواری و ماهیگیری است. ماهیگیری به دلیل تنوع و کمیت ماهی‌هایی که می‌توانید صید کنید، محبوب است.

غذاهای دریایی جزیره میاکو از جمله ساشیمی آن بسیار معروف است. سنت جزیره خوردن ساشیمی با “فلفل شیما” تند در سس سویا است.

 

 

منبع منبع
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.