پیست‌های اسکی نیسکو و اطراف آن

پیست‌های اسکی نیسکو و اطراف آن

برف پودری عالی اسکی بازان را از سراسر جهان به خود جذب می کند هوکایدو به طور کلی به خاطر برف هایش معروف است، اما منطقه نیسکو در جنوب غربی ساپورو، معروف ترین منطقه اسکی در ژاپن است. به دلیل برف پودری و نگرش خوشامد گویی که دارد بین بازدیدکنندگان خارج از کشور بسیار محبوب است. خارج از فصل برف، مسیرهای پیاده‌روی و ورزش‌هایی از قایق سواری تا گلف وجود دارد.

توکیو

این موارد را از دست ندهید

• در یکی از چشمه های آب گرم محلی غوطه ور شوید

• از کوه نمادین یوتی، آتشفشانی بلند که شبیه کوه فوجی است عکس بگیرید.

• از اسکی در مناطق بیابانی بکر لذت ببرید

چگونه به آنجا برویم

نیسکو از ساپورو یا فرودگاه بین‌المللی نیو چیتوز با ماشین، قطار یا اتوبوس قابل دسترسی است.

رانندگی از ساپورو یا فرودگاه حدود سه ساعت طول می کشد. اتوبوس از هر دو نقطه و قطار از طریق Otaru به ایستگاه Niseko وجود دارد. تاکسی‌های محلی اغلب برای راحتی به قفسه‌های اسکی مجهز هستند.

اسکی و اسنوبورد

نیسکو پایتخت برف پودری هوکایدو است. به عنوان بزرگترین استراحتگاه در جزیره، انواع وسیعی از زمین ها و امکانات مناسب برای همه سطوح در دسترس است. Niseko United بزرگترین منطقه است که شامل چهار استراحتگاه است. تجهیزات اجاره ای از فروشگاه های محلی برای کسانی که بدون وسایل سفر می کنند در دسترس است. استراحتگاه های کوچکتر مانند Mt. Moiwa فرصتی برای لذت بردن از تازه ترین برف و به دور از جمعیت را فراهم می کند.

مناطق بکر و کت اسکی

برای اسکی‌بازان ماجراجو و اسنوبورد سوارانی که می‌خواهند از مسیر پرتحرک خارج شوند، نیسکو دارای تورهای راهنما و گزینه‌های کت اسکی مانند Chisenupuri، Weiss و Shimamaki است. حرفه ای ها تجهیزات ایمنی لازم را به شما می دهند و قوانین ایمنی کوهستانی را آموزش می دهند. با افزودن حس ناهمواری از ماجراجویی به تجربه نیسکو خود، سعی کنید کوه باشکوه Yotei را فتح کنید.

سایر فعالیت های زمستانی

برای تپش قلبتان، سوار بر اتومبیل برفی شوید، یا از جذابیت‌های قدیمی کفش‌های برفی استفاده کنید. فعالیت های زیادی برای کسانی که به دنبال تنوع هستند وجود دارد.

در پایان روز، هیچ چیز بهتر از غوطه ور شدن در یکی از چشمه های آب گرم طبیعی متعدد نیست.

تابستان در نیسکو

اسنوبرد خود را با دوچرخه کوهستان تعویض کنید تا در تابستان از کوهستان لذت ببرید یا به یکی از زمین های گلف محلی بروید. قایق سواری و پارو زدن ایستاده راهی عالی برای دیدن آبراه ها یا دور زدن یک نقطه ماهیگیری هستند. برای محصولات تابستانی و ژلاتوی محلی در ایستگاه جاده میچی-نو-اکی حرکت کنید.

بخورید، بیاشامید و شاد باشید

دهکده های اسکی دارای رستوران ها و بارهایی هستند که با هر سلیقه ای مطابقت دارند. هیرافو – بزرگترین روستا – خانه اکثر مؤسسات است. احساس بین‌المللی این منطقه باعث می‌شود اسکی یک امر ضروری باشد.

برای صرف غذا، می‌توانید از رستوران‌های ستاره‌دار میشلین و غذاهای باکلاس ژاپنی گرفته تا غذاهای راحت لذت ببرید. سیب زمینی محلی، پنیر مخصوص، سوبا و غذاهای دریایی هوکایدو را امتحان کنید.

جایی برای ماندن

از مسافرخانه‌ها و صبحانه‌های «ریوکان» ژاپنی به سبک سنتی گرفته تا هتل‌های درخشان و آپارتمان‌های مدرن، طیف گسترده‌ای از گزینه‌های اقامتی متناسب با هر بودجه‌ای در نیسکو وجود دارد. چه شلوغی هتل باربری را ترجیح می‌دهید یا اتاق هتل خصوصی خود را، تا زمانی که اتاق‌ها در دسترس هستند، سریع وارد آن شوید.

 

 

منبع منبع
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.