شهر نیگاتا

شهر نیگاتااستان نیگاتا  در امتداد ساحل دریای ژاپن در منطقه چوبو واقع شده است . این شهر به دلیل برنج باکیفیت ، مناظر زیبای ساحلی و کوهستانی، نمایش های آتش بازی تماشایی در تابستان، اسکی در زمستان و حمام کردن بهار آب گرم در طول سال مشهور است. مرکز استان نیگاتا سیتی است.

شهری در کنار دریا و سرزمینی از برنج و ساکه با کیفیت

نیگاتا شهری زیباست که شمال غربی آن رو به دریای ژاپن است. نیگاتا به عنوان یکی از شهرهای پیشرو کشاورزی ژاپن دارای چشم انداز زیبایی از مزارع برنج است. شهر بندری یک مرکز اصلی حمل و نقل است که به راحتی از طریق هوا، دریا و راه آهن قابل دسترسی است.

شهر نیگاتا

این موارد را از دست ندهید

• در رستوران های نیگاتا و ایزاکایا نوشیدنی با کیفیت بالا را به دلخواه بنوشید

• مشاهده شکوفه های گیلاس در پارک هاکوسان

• آشنایی با حیات دریایی دریای ژاپن در آکواریوم Marinepia Nihonkai

• سوار شدن با کشتی به جزیره سادو

چگونه به آنجا برویم

در شمال توکیو، نیگاتا به راحتی با قطار تندرو قابل دسترسی است.

از ایستگاه توکیو، با Joetsu Shinkansen به ایستگاه Niigata بروید. سواری حدود دو ساعت طول می کشد. همچنین می توانید با اتوبوس سریع السیر از Ikebukuro یا Shinjuku در توکیو به آنجا بروید. سفر حدود چهار پنج ساعت طول می کشد. همچنین پروازها و اتوبوس هایی به نیگاتا از دیگر شهرهای بزرگ وجود دارد.

شهر نیگاتا- مرکز قدیم و جدید

رودخانه شینانو از مرکز نیگاتا می گذرد. پل شش طاق باندای، نماد شهر و یک سرمایه فرهنگی ملی تعیین شده، در مرکز شهر قرار دارد.

در نزدیکی پل باندای برج رنگین کمان شهر باندای قرار دارد که یک سکوی رصد در ۱۰۰ متری آن قرار دارد. علاقه مندان به غذا می توانند از منظره رستوران گردان در همان طبقه دیدن کنند.

پل باندای و برج رنگین کمان بخشی از شهر باندای را تشکیل می‌دهند، بخش جدید شهر نیگاتا که مجموعه‌ای از سرگرمی‌ها را فراهم می‌کند. در شهر باندای، فروشگاه‌ها، سینماها و رستوران‌ها را خواهید دید که در کنار هم قرار گرفته‌اند.

نیگاتا و دریا

زندگی در شهر نیگاتا ارتباط نزدیکی با موقعیت ساحلی آن در دریای ژاپن دارد. در شمال شهر نیگاتا، ساساگاوانگاره قرار دارد، بخش خط ساحلی که عاشقان ساحل در تابستان در آن جمع می شوند.

برای دیدن زندگی دریایی محلی از نزدیک، به آکواریوم Marinepia Nihonkai بروید. این آکواریوم خانه بیش از ۳۰۰۰۰ موجود دریایی از ۶۰۰ نوع است. نمایش دلفین ها یک جاذبه محبوب است.بطور کلی برای سفر به ژاپن و بازدید از شهر زیبای نیگاتا نیاز به ویزای ژاپن داریم که ویزای توریستی الکترونیکی ژاپن روندی جدید در اخذ ویزای توریستی این کشور است.

برنج ستاره محلی است

نیگاتا به تنوع غنی از غذاهای فوق العاده، به ویژه غذاهای دریایی و برنج افتخار می کند. در داخل ایستگاه نیگاتا، پونشوکان قرار دارد، یک پارک موضوعی که در آن می‌توانید ۱۱۰ برند مختلف دم‌نوش را از دستگاه‌های فروش کوچک خود امتحان کنید.

از تغییر فصل لذت ببرید

اگرچه این منطقه به دلیل برف مشهور است، اما فصل بهار به ویژه در شهر نیگاتا زیبا است که بازدیدکنندگان تور ژاپن بهار را ازسراسر جهان شگفت زده می کند. همینطور محبوب ترین مکان برای دیدن شکوفه های گیلاس در این شهر در پارک هاکوسان و معبد هاکوسان است.

زمستان ها با برف عمیق مشخص می شوند. یکی از بهترین راه ها برای لذت بردن از زمستان، حمام کردن در چشمه های آب گرم محلی است. بسیاری از استراحتگاه‌های اونسن در دسترس آسانی به شهر نیگاتا هستند، از جمله Iwamuro Onsen، Tsukioka، Sakihana، Senami، Deyu، Murasugi، Shirane، Otachi و Yahiko.

هنر، تاریخ و مهمان نوازی

اگر دوستدار تاریخ هستید، حتما از میناتوپیا، موزه تاریخ شهر نیگاتا در منطقه قدیمی دیدن کنید. این موزه در گمرک سابق نیگاتا، بانک دایشی سابق و یک ساختمان اصلی که بر اساس طرح اصلی تالار شهر نیگاتا سابق ساخته شده است، قرار دارد.

برای تجربه اصیل ژاپنی، از موزه فرهنگ شمالی دیدن کنید. در اینجا، می توانید در داخل یک عمارت سنتی ژاپنی با اتاق های چای که توسط باغ های زیبا احاطه شده است قدم بزنید. در اواخر بهار، این منطقه با گل‌های ویستریا بنفش تزئین می‌شود. همچنین یک برنامه تجربی برای دیدن هنر گیشا وجود دارد.

آتش بازی

در اوایل آگوست، نیگاتا جشنواره ای با نمایش آتش بازی بر فراز رودخانه شینانو و رژه رقص محلی با حدود ۱۵۰۰۰ شرکت کننده برگزار می کند.منطقه شیرون که در حدود ۴۰ دقیقه ای جنوب مرکز شهر نیگاتا قرار دارد، به‌خاطر جشنواره سالانه بادبادک‌بازی غول‌پیکر در ماه ژوئن شناخته می‌شود.

یاهیکو، یکی دیگر از شهرهای جنوب شهر نیگاتا، جشنواره فانوس سالانه ای را در زیارتگاه یاهیکو-جینجا با شناورهای نورانی، رژه و آتش بازی برگزار می کند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.