نامبا،اوساکا

نامبا،اوساکا-  در اطراف ایستگاه نامبا واقع شده است، یکی از دو مرکز شهر اصلی اوزاکا است. این شهر معروف ترین منطقه تفریحی شهر است و گزینه های زیادی برای غذاخوری و خرید ارائه می دهد، که بازدیدکنندگان تور ژاپن ارزان را از سراسر جهان شگفت زده می کند .

این منطقه به راحتی قابل دسترسی است زیرا توسط سه شرکت قطار و همچنین سه خط مترو و یک پایانه اتوبوس بزرگراه خدمات رسانی می شود .

مکانی برای غذاخوری ها، علاقه مندان به انیمه و سایر سرگرمی ها و هنرهای نمایشی

مرکز منطقه مینامی جنوبی اوزاکا، نامبای کنونی، یک مرکز حمل‌ونقل است که با خرید، غذاخوری‌ها و سرگرمی‌های بی‌پایان احاطه شده است. خرید خود را در شهر نامبا و پارک های نامبا انجام دهید، در اورا نامبا یک وعده غذایی میل کنید و از نوشیدنی در یکی از بارهای بسیار کوچک واقع در ساختمان قدیمی میسونو لذت ببرید. یا به Denden Town بروید تا از کف تا سقف مجموعه‌ای از انیمه‌ها و وسایل الکترونیکی پیدا کنید.

این موارد را از دست ندهید

• غذا خوردن با مردم محلی در اورا نامبا

• استفاده از محیط آرام معبد هوزنجی

• مجموعه ای معتبر از مواد غذایی فروشی در Kuromon Ichiba

چگونه به آنجا برویم

از ایستگاه اوزاکا، با خط مترو Midosuji به ایستگاه نامبا بروید. از فرودگاه بین المللی کانسای، خط Nankai را به ایستگاه نامبا بروید.

نگاهی اجمالی به ژاپن ماقبل مدرن

به دوران اولیه ادو (۱۶۰۳-۱۸۶۷) برگردید، زمانی که نامبا مرکز تئاتر و هنرهای نمایشی شهر بود. معبد Hozenji و کوچه مجاور Hozenji Yokocho یادآور اوزاکا قبل از مدرن شدن هستند.

نامبا،اوساکا

از میان هزارتویی از کوچه های باریک، غذا بخورید و بنوشید

غذا بدون شک اولین و مهمترین جذابیت اوزاکا است. برای قرن‌ها، ژاپنی‌ها از این شهر به عنوان «آشپزخانه ژاپن» یاد می‌کردند و شهرت آشپزی آن قطعاً در مناطقی مانند اورا نامبا نشان داده می‌شود.

ردیف‌هایی از ایزاکایا کوچک در هزارتوی کوچه‌های پشت مراکز خرید و فروشگاه‌های زنجیره‌ای وجود دارد که در خیابان اصلی پراکنده‌اند. اینجا جایی است که مردم محلی برای خوردن و نوشیدن می آیند.

نامبا،اوساکا:در شهر دن-دن

علاقه‌مندان و طرفداران انیمه به شهر دن-دن هجوم می‌آورند تا کلکسیونی‌های کمیاب، بازی‌های ویدیویی قدیمی و وسایل الکترونیکی را به دست آورند. مجموعه‌ای از مجسمه‌های پلاستیکی، کارت‌های تجاری، جاکلیدی و سایر زیورآلات خاص از مجموعه‌های انیمه کلاسیک ژاپنی مانند Gundam و Sailor Moon را مرور کنید. هر فروشگاه در بخش خاصی از رسانه یا سرگرمی تخصص دارد، که هم برای تماشاگران جذاب و هم برای خرید عالی است.

پارک های نامبا

یک قطعه معماری باورنکردنی، دارای بیش از ۷۰۰۰۰ گیاه، باغ های روی پشت بام، برکه ها، نهرها و آبشارها. Namba Parks یک ساختمان و مرکز خرید است که شبیه هیچ چیز دیگری نیست. این بنا توسط معمار Jon Jerde طراحی شده است تا طبیعت و معماری شهری را در یک ساختار واحد گرد هم آورد. پارک‌های نامبا شبیه دره‌ای توخالی است که بیش از حد از فضای سبز سرسبز و پر از مغازه‌های آینده‌نگر (بیش از ۱۲۰ مغازه) پر شده است – واقعاً دیدنی است!

ببینید مردم محلی برای تهیه ماهی و محصول خود به کجا می روند

مجموعه‌های غنی ماهی و سایر محصولات را که در امتداد کورومون ایچیبا، بازار سنتی با حدود ۲۰۰ سال قدمت، به‌طور برجسته نمایش داده می‌شوند، مرور کنید. ماهی فروشان ژاپنی سبک فروش خاصی دارند که شامل لاف های مطمئن و التماس های متقاعدکننده است. این شیطنت‌ها در اوزاکا، شهری که به خاطر جلوه‌گری‌اش معروف است.

بازدیدکنندگان می توانند یک شت غذاخوری در بازار داشته باشند و از تجربه غذاهای ژاپنی لذت ببرند. .بطور کلی برای سفر به ژاپن و تجربه کردن غذاهای لذیذ آن به ویزای این کشور نیاز داریم در حال حاضر انواع متنوعی از ویزای ژاپن برای ورود به این کشور وجود دارد و در آینده نیز انواع دیگری به آن اضافه خواهد شد که از آن جمله می توان به ویزای الکترونیکی ژاپن اشاره کرد.

برنامه ریزی سفر خود

با دسترسی آسان به فرودگاه، یک موقعیت مرکزی، هتل هایی با هر محدوده قیمتی از شما پذیرایی می کنند. و با ده ها جاذبه در نزدیکی، نامبا یک مقصد اصلی برای مسافران اوزاکا است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.