ناکانو برادوی

مرکز خرید با تعداد زیادی فروشگاه مرتبط با انیمیشن- ناکانو برادوی یک مجتمع خرید در توکیو است که به دلیل فروشگاه‌های متعددی که اقلام انیمیشن و کالاهای بت می‌فروشند، معروف است، شامل بیش از دوجین فروشگاه کوچک Mandarake، که در مانگا و کلکسیون‌های مرتبط با انیمه تخصص دارند. مجتمع خرید در فاصله کوتاهی از ایستگاه ناکانو قرار دارد که با قطار پنج دقیقه ای از شینجوکو فاصله دارد .

در ناکانو برادوی چهار سطح خرید وجود دارد. سطح دوم و سوم جایی است که بسیاری از فروشگاه های مربوط به انیمه و بت ها در آن قرار دارند. در اینجا، خریداران می‌توانند مانگا ، مجلات، اقلام کلکسیونر، مجسمه‌های شخصیت‌های انیمیشن، کالاهای بت، کنسول‌های بازی، بازی‌های ویدیویی، سی‌دی‌های مرتبط با انیمیشن/بت، و همچنین سوغاتی‌های کوچکی مانند کارت‌های بازی بت یا جاکلیدی را در اینجا بیابند.

سطح همکف ناکانو برادوی دارای مغازه‌هایی است که لباس، کفش، اثاثیه و کالاهای دست دوم می‌فروشند. سطح زیرزمین یک بازار است، جایی که مردم محلی برای خرید مواد غذایی خود خرید می کنند. محصولات موجود در فروش از میوه ها و سبزیجات گرفته تا گوشت و غذاهای دریایی متفاوت است.

ناکانو برادوی

ناکانو برادوی

از ایستگاه Nakano به Nakano Broadway منتهی می شود ، Nakano Sunmall ، یک خیابان خرید سرپوشیده به طول 225 متر با طیف گسترده ای از مغازه ها، از جمله فروشگاه های مواد غذایی، کافه ها، فروشندگان ساعت، جواهرات، بوتیک های مد، داروخانه ها، مراکز بازی، فروشگاه های کتاب و دیگران.

در خیابان‌های فرعی که از خیابان خرید منشعب می‌شوند، کوچه‌های غذا با رستوران‌های مختلف، از جمله بسیاری از ایزاکایا ، وجود دارد که انواع مختلف غذا را سرو می‌کنند. در اینجا می توان فضای شلوغی از غذا را در حین استراحت از خرید تجربه کرد.

کوچه غذا که از خیابان خرید Nakano Sunmall منشعب می شود

در اینجا برخی از حقایق کلیدی در مورد ناکانو برادوی آورده شده است:

تاریخچه: ناکانو برادوی در سال 1966 ساخته شد و از آن زمان به قطبی برای فرهنگ اوتاکو (گیک/نرد) در ژاپن تبدیل شده است. این یکی از اولین مجتمع های تجاری در مقیاس بزرگ بود که در منطقه ناکانو ساخته شد.

فروشگاه‌ها و فروشگاه‌ها: ناکانو برادوی خانه‌های متنوعی از فروشگاه‌ها، از جمله فروشگاه‌های تخصصی انیمه و مانگا، فروشگاه‌های مجسمه‌سازی، فروشگاه‌های بازی‌های قدیمی، بوتیک‌های لباس و غیره است. این یک مقصد محبوب برای طرفداران فرهنگ پاپ ژاپنی است.

مرکز فرهنگی خرده فرهنگ: این مجموعه به عنوان مرکزی برای خرده فرهنگ های مختلف در ژاپن مانند انیمه، مانگا، کاسپلی و آیدل فندوم شناخته شده است. بسیاری از فروشگاه‌های تخصصی و مشاغل خاص به این علایق پاسخ می‌دهند.

معماری: ساختمان دارای یک سبک معماری منحصر به فرد، با نمای منحنی و سطوح به هم پیوسته است که یک طرح ماز مانند ایجاد می کند. این به جذابیت و عامل اکتشاف مجموعه برای بازدیدکنندگان تور ژاپن ارزان  می افزاید.

محبوبیت: ناکانو برادوی هم محلی ها و هم گردشگرانی را که برای گشت و گذار در مغازه ها، شکار کلکسیون های کمیاب و غوطه ور شدن در فضای پر جنب و جوش خرده فرهنگ ژاپنی می آیند، جذب می کند. برای بسیاری از طرفداران انیمه، مانگا و رسانه های مرتبط، مقصدی است که باید از آن بازدید کنند.

رسیدن به آنجا و اطراف

ناکانو برادوی پنج دقیقه پیاده روی در امتداد خیابان خرید ناکانو سان مال است که درست در مقابل خروجی شمالی ایستگاه ناکانو شروع می شود. ایستگاه ناکانو توسط خط JR Chuo (5 دقیقه، 170 ین از ایستگاه Shinjuku ) و خط مترو Tozai خدمات رسانی می کند.

ساعت و کارمزد

ساعت ها:

بسته به فروشگاه متفاوت است معمولا از 12:00 تا 20:00

بسته شد:

بسته به فروشگاه متفاوت است معمولا روزهای تعطیلی وجود ندارد، اما برخی از فروشگاه ها چهارشنبه ها تعطیل می شوند.

منبع :کشور ژاپن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.