ناکامگورو،توکیو

ناکامگورو،توکیو- ناکامگورو یکی از محبوب‌ترین محله‌های مسکونی توکیو است که دارای افراد مشهور، آرایشگاه‌ها و دوچرخه‌فروشی‌ها، متخصصان جوان جاه‌طلب و تعداد نگران‌کننده سگ‌های کوچک است. این مکان عمدتاً گران است، اما نه بدون چند جواهر ارزان قیمت، این مکان دارای تراکم بالایی از کافه‌های پرمدعا (اما خوب)، بوتیک‌های مدرن، رستوران‌های خوب و مجموعه‌ای از مغازه‌ها است که منحصراً حیوانات خانگی خراب را هدف قرار می‌دهند. و شکوفه های گیلاس فوق العاده ای در فصل وجود دارد.

فاصله پیاده‌روی از شیبویا و واقع بین دایکانیاما و Ebisu، Nakameguro محله مناسبی برای سرگردانی با پای پیاده یا دوچرخه است. چه قدم زدن در رودخانه مگورو و لذت بردن از برخی از بهترین شکوفه های گیلاس توکیو، یا کاوش در خیابان های فرعی ناشناخته، در هر گوشه ای یک جواهر پنهان وجود دارد.دریافت ویزای ژاپن ، سفر به توکیو و بازدید ازشکوفه ها گیلاس ناکامگورو جزو معنوی ترین کارهای ممکن به شمار می آید.

محله‌ای پیچیده و مبتنی بر مد و نقطه تماشای نمادین شکوفه‌های گیلاس

ناکامگورو یا “Naka-me”، همانطور که در عامیانه شناخته می شود، تعادل متمایزی را بین تجمل و سنت ایجاد می کند. برای دیدن مناظر، خرید، آرایش مو، غذاخوری، کافه‌ها و هنر، این منطقه با فضای خنک و پیچیده‌اش تعریف می‌شود.

این موارد را از دست ندهید

• کاوش در خیابان های فرعی پر از مغازه منطقه

• سرگردانی در کنار رودخانه در فصل شکوفه های گیلاس

• غذاخوری شیک و لوکس در ناکامگورو کوکاشیتا

چگونه به آنجا برویم

ناکامگورو یک سفر سریع ۵ دقیقه ای از شیبویا با قطار است.

از خط توکیو-تویوکو استفاده کنید، تنها دو ایستگاه دور تر از شیبویا در قطاری که به مقصد موتوماچی-چوکاگای می رود. ایستگاه ناکامگورو همچنین یک ایستگاه در خط مترو Hibiya است. همچنین می توانید از شیبویا سوار اتوبوس شوید. از ایستگاه ناکامگورو، مسیر باشکوه در امتداد رودخانه Meguro درست آن طرف خیابان است.

رودخانه ای از میان آن می گذرد

بهترین مکان برای تجربه ناکامگورو در کناره های رودخانه مگورو است. این آبراه که بیشتر به عنوان یک کانال توصیف می شود، حس اروپایی را به منطقه می بخشد. با این حال، حومه شهر با وجود مغازه های سنتی و ایزاکایا، به طور مشخص ژاپنی باقی مانده است.

در دو طرف رودخانه، بوتیک‌فروشی‌ها، کافه‌ها و گزینه‌های غذاخوری فوق‌العاده را خواهید دید. بسیاری از کافه‌های کنار رودخانه، مناظر فوق‌العاده‌ای از تفرجگاه بیرون ارائه می‌دهند، که برای افرادی که آن را تماشا می‌کنند عالی است.

ناکامگورو،توکیو – در بهار به اینجا سر بزنید

جذابیت پیاده روی رودخانه در بهار با شکوفه دادن درختان گیلاس ده برابر می شود.تقریباً هر درخت در کنار رودخانه از شکوفه های گیلاس پر می شود و تونلی از گل ها را بر روی رودخانه تشکیل می دهد. اما در حالی که رودخانه یکی از بهترین مکان‌های توکیو برای تماشای گل است، توجه داشته باشید که یکی از شلوغ‌ترین مکان‌ها نیز هست.

ناکامگورو،توکیو

در شب ناکامگورو جشن بهاری خود را به اوج می رساند. فانوس ها درختان را روشن می کنند و کل امتداد رودخانه با شادی جشنواره سرزنده می شود. غذای خیابانی و آبجوی معطر بنوشید و در یکی از معروف‌ترین مکان‌های دیدنی ساکورا در توکیو با بازدیدکنندگان تور ژاپن همراه شوید. اگر ازدحام جمعیت زیاد شد، به یکی از خیابان‌های فرعی متعدد برای خوردن قهوه یا نوشیدنی فرار کنید.

خرید و پیچیدگی

ناکامگورو که محل زندگی افراد مشهور، هنرمندان و شیک پوشان جوان است، به عنوان یکی از شیک ترین مناطق خرید و غذاخوری توکیو شهرت دارد. با پرسه زنی در خیابان‌های آن، با طراحی شیک و فروشگاه‌های داخلی، خرده‌فروشی‌های لباس‌های هیجان‌انگیز، گالری‌های مستقل و غذاخوری‌های جوی روبرو خواهید شد.

تفریحات زیر راه آهن

یکی از جدیدترین پیشرفت‌های این منطقه تا اواخر سال ۲۰۱۶، ناکامگورو کوکاشیتا است، ترکیبی پر جنب و جوش از رستوران‌های اتفاقی، کافه‌های جذاب، و فروشگاه‌های مد روز در زیر ریل‌های قطار محلی. برای کتاب‌های Nakameguro Tsutaya، فروشگاه‌های متون مد روز، لوازم التحریر ژاپنی و نمایشگاه‌های پاپ آپ نیمه منظم، از اینجا نیز دیدن کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.