ناگویا

 

برای سفر به ناگویا ، مرکز ژاپن که  دارای تفریحات لگولند، موزه‌های اختصاص یافته به جاده و راه‌آهن، و گنجینه منحصربه‌فرد است. نیاز به تور ژاپن داریم.

شهر قلعه ناگویا در استان آیچی بر منطقه چوبو تسلط دارد. مرکز قدرت تولید ژاپن، به خاطر قدرت صنعتی و تاریخی – که در قالب موزه‌های بزرگ جشن گرفته می‌شود – و همچنین باغ‌وحش بزرگ و باغ‌های گیاه‌شناسی، لگولند و زیارتگاهی محترم که یکی از سه شاه‌نشین سلطنتی این کشور را در خود جای داده است، شهرت دارد. نزدیکی شهر به کیوتو، اوزاکا و توکیو آن را به یک ایستگاه مناسب تبدیل کرده است.

این موارد را از دست ندهید

• ساخت تخیلات خود در لگولند

• یکی از بهترین نقاط کشور برای دیدن شکوفه های گیلاس

• باغ وحش و آکواریوم عالی شهر

چگونه به آنجا برویم

ناگویا یکی از نقاط حمل و نقل مرکزی ژاپن است که دسترسی به شهر را تقریباً از هر نقطه ای از کشور آسان می کند.

سفر از توکیو با قطار تندرو فقط یک ساعت و ۴۰ دقیقه و از کیوتو ۳۵ دقیقه طول می کشد. 

یکی از مورد احترام ترین زیارتگاه های ژاپن و یک گنج منحصر به فرد

دومین زیارتگاه بزرگ ژاپن، زیارتگاه آتسوتا-جینگو، گنجینه ای منحصر به فرد به نام شمشیر کوساناگی، یکی از سه شاه نشین امپراتوری ژاپن را در خود جای داده است. همانطور که در اطراف زیارتگاه اصلی، درختان سرو هزار ساله پرسه می زنید، زیارتگاه های پنهان زیادی را نیز در داخل قفسه های منزوی کشف خواهید کرد.

در ماه ژوئن، زیارتگاه توسط لامپ های شناور کنتو ماکیوارا روشن می شود و شما می توانید انواع هنرهای نمایشی سنتی ژاپنی را در جشنواره آتسوتا تماشا کنید. در طول سال نو، به هزاران نفر از مردم محلی بپیوندید که برای دعا برای خوشبختی در سال آینده به معبد می آیند.

ناگویا

ناگویا:شکوفه های زیبا و فراوان در کنار رودخانه ها

اگر برای بازدید و  گردشگری همچنین  لذت بردن شکوفه های گیلاس در فصل بهار به ناگویا سفر کنید، حتماً باید برای اخذ ویزای ژاپن  اقدام کنید.فصل بهار زمان بسیار خوبی برای حضور در ناگویا و اطراف آن است. شکوفه های آلو و شکوفه های گیلاس شهر را در رنگ های سفید، صورتی و قرمز شکوفه هایشان می پوشاند. برای دیدن بهترین مناظر، در کنار رودخانه یامازاکیگاوا قدم بزنید یا در باغ‌های گیاه‌شناسی باغ‌وحش هیگاشیاما قدم بزنید.

 

 

یکی از بزرگترین جاذبه های آسیا و بزرگترین استخر روباز جهان

در واقع، باغ وحش هیگاشیاما و باغ گیاه شناسی چیزهای بیشتری نسبت به درختان گیلاس خود برای ارائه دارد. همانطور که در زمین های وسیع آن قدم می زنید، برخی از ۷۰۰۰ گونه گیاهی آن را می یابید و با بسیاری از ۵۵۰ حیوانی که باغ وحش را خانه می نامند، دوست می شوید، از جمله گوریل معروف به ظاهر زیبا. آکواریوم بندر ناگویا یکی از بزرگترین و بهترین آکواریوم های ژاپن است و در بزرگترین استخر روباز جهان نمایش هایی برگزار می کند.

ساخت بلوک های سرگرم کننده در لگولند

یکی از جذاب‌ترین نقشه‌ها برای بچه‌ها لگولند ژاپن است. در بیش از ۴۰ جاذبه مختلف بازی کنید، یاد بگیرید که چگونه سازه های شگفت انگیز بسازید، و از اینکه چگونه توانستند حدود ۱۰۰۰۰ مدل مختلف را از ۱۷ میلیون بلوک لگو جمع آوری کنند، شگفت زده شوید.

از جاده ها گرفته تا ریل ها، ناگویا نقطه مرکزی ژاپن است

موزه‌های شگفت‌انگیز شهر موقعیت ناگویا را به عنوان قطب اصلی صنعت و حمل‌ونقل ژاپن جشن می‌گیرند. در موزه خودرو تویوتا، می‌توانید بیش از ۱۴۰ خودروی زیبا را از بدو تولد تا امروز ببینید، از خودروهای خانوادگی گرفته تا مدل‌های لوکس، کلاسیک‌ و تاریخی تا خودروهای فوق‌العاده مدرن. شرکت تویوتا بیش از یک موزه در منطقه ناگویا دارد و تورهایی از این مرکز در دسترس است.

خارج از جاده ها و به سمت ریل، در SCMaglev و Railway Park می توانید از مجموعه ای از ۳۹ واگن تعطیل قطار بالا بروید و حتی برخی از آنها را در شبیه سازها برانید. از لوکوموتیوهای بخار گرفته تا جدیدترین طرح‌های قطار تندرو که به صورت مغناطیسی معلق می‌شوند، از سفر با قطار در ژاپن قدردانی خواهید کرد.

Recent search terms:

  • https://visitjapan ir/nagoya/
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.