ناگاشیما، یوکایچی و سوزوکا

منطقه ناگاشیما، یوکایچی و سوزوکا مکانی گردشگری صنعتی، مسابقه F-1 و سرگرمی عالی در شهربازی ،مناطق صنعتی ناگویا را از طریق این بندر در خلیج آرام Ise به جهان متصل می کند. می‌توانید در یک چشمه آب گرم غوطه‌ور شوید، از پارک‌ها و باغ‌های تفریحی دیدن کنید، در مسابقه اتومبیل رانی شرکت کنید یا مناظر بندر را در شب کاوش کنید.بطور کلی این منطقه در ژاپن جزو مکان های توریستی است که در بین گردشگران تور ژاپن بسیار طرفدار دارد.

این موارد را از دست ندهید

• نماهای شبانه از مجتمع های پتروشیمی در بندر بزرگ یوکایچی

• مسابقات اتومبیل رانی در کلاس جهانی و ماشین‌های سواری در پیست سوزوکا

• دنیایی از سرگرمی و آرامش در ناگاشیما توچال

ناگاشیما، یوکایچی و سوزوکا

چگونه به آنجا برویم

ناگاشیما، یوکایچی و سوزوکا نزدیک ناگویا هستند و با قطار، اتوبوس یا ماشین قابل دسترسی هستند.

خطوط Kintetsu و JR هر دو به ناگاشیما، یوکایچی و سوزوکا خدمت رسانی می کنند. این سفر از ایستگاه اوزاکا نامبا حدود دو ساعت و از ایستگاه ناگویا حدود ۳۰ تا ۴۰ دقیقه طول می کشد.اگر برای بازدید و گردشگری به ژاپن سفر کنید حتما باید برای دریافت ویزای ژاپن اقدام کنیید.

به بهترین وجه با ماشین می توانید به پیست سوزوکا برسید، اما ترکیبی از قطارها و اتوبوس ها می توانند شما را از ایستگاه اوزاکا نامبا در عرض دو ساعت و ایستگاه ناگویا در یک ساعت به آنجا برسانند.

موقعیت ریزورت ناگاشیما در نزدیکی ناگویا دسترسی آسان از شهر و فرودگاه بین المللی چوبو را فراهم می کند. اتوبوس ها حدود ۵۰ دقیقه از ایستگاه ناگویا فاصله دارند، در حالی که سفر با یک اتوبوس بدون توقف از فرودگاه ۵۰ دقیقه طول می کشد.

 

ناگاشیما، یوکایچی و سوزوکا:چراغ های بندر یوکایچی در شب

در شب، مسیر پرپیچ و خم پالایشگاه ها، مخازن ذخیره سازی و دیگر سازه های صنعتی منظره ای خیره کننده را به نمایش می گذارد. نورهای بندر یک فرصت عکاسی عالی را ارائه می دهد. نور کافی باعث می شود تا عکسی عالی بگیرید.

نقاط دیدنی بسیار خوبی وجود دارد. یک سفر دریایی شبانه نزدیک‌ترین چشم‌اندازها را ارائه می‌دهد، در حالی که عرشه دیدبانی Umi-Terasu 14 در بالای ساختمان بندر یوکایچی برای مناظر وسیع‌تر عالی است. اگر به دنبال تفریحی رایگان هستید، هنوز گزینه‌های زیادی در پارک‌ها، پل‌ها و سواحل رودخانه‌ها دارید که در بالا و پایین ساحل پیدا خواهید کرد.

مسابقات را در پیست سوزوکا تماشا کنید

پیست کلاس جهانی یکی از مکان های برگزاری مسابقات جایزه بزرگ فرمول ۱ است. مانند ناگاشیما ریزورت، به لطف پارک تفریحی در کنار پیست، کودکان سرگرمی زیادی برای لذت بردن دارند. صرف نظر از سن شما، می توانید از رانندگی با وسایل نقلیه و فضای مسابقه لذت ببرید.

آفتاب و سرگرمی در استراحتگاه ناگاشیما

استراحتگاه ناگاشیما دنیایی سرگرم کننده برای کودکان در تمام سنین و بزرگسالان در خارج از ناگویا است. این استراحتگاه دارای یک مجموعه چشمه آب گرم، یک پارک آبی و یک مرکز خرید است، اما بزرگترین جاذبه ناگاشیما اسپالند است. اسپالند ناگاشیما بیش از ۴۰ وسیله سواری دارد که از سواری های ساده برای بچه های کوچک تا ترن هوایی مهیج را شامل می شود.

برای تجربه آرامش‌بخش‌تر، استراحتگاه ناگاشیما شامل پارک گل نابانا نو ساتو است که مزارع گل، برکه، سکوهای مشاهده و جزیره فوجی را ارائه می‌کند. این پارک از اکتبر تا مه، زمانی که با نور چند رنگی روشن می‌شود که تجربه‌ای واقعاً ماورایی را به شما بدهد، چشمگیرتر است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.