شهر ناگانو و اطراف آن

شهر ناگانو و اطراف آن ،شهرت بین المللی به عنوان میزبان بازی های المپیک زمستانی ۱۹۹۸ و میمون های برفی حمام آب گرم بهاری

ناگانو مرکز استان ناگانو و شمالی ترین مرکز حمل و نقل آن است. در شهر بمانید یا سفری کوتاه به خارج از مرکز داشته باشید و به پیست‌های اسکی در سطح جهانی، میمون‌های برفی و دیگر جاذبه‌هایی که شامل پارک نینجا و زیارتگاهی با جنگل‌های انبوه  که بازدید کنندگان تور ژاپن را از سراسر جهان را به خود جذب می کند.

این موارد را از دست ندهید

• شیرینی شاه بلوط، ساکی محلی و طرح‌های بلوک چوبی هوکوسای در Obuse جذاب

چگونه به آنجا برویم

از توکیو، شهر ناگانو یک مسیر مستقیم ۸۰ دقیقه ای در هوکوریکو شینکانسن است. از اوزاکا و کیوتو، با قطار تندرو به سمت ناگویا بروید و به سرویس سریع السیر Wide View Shinano JR سوار شوید.

شهر ناگانو و اطراف آن

حقایق فوری

• ناگانو بزرگترین شهر استان با جمعیتی در حدود ۳۷۵۰۰۰ نفر است

• این شهر میزبان بازی های المپیک زمستانی ۱۹۹۸ است

خود را به یک نینجا تبدیل کنید

تمرین‌کنندگان هنرهای سایه نینجوتسو نیز توگاکوشی را خانه خود می‌نامند. می‌توانید در موزه توگاکوره نینجا، با نمایشگاه‌های اسلحه‌های عتیقه و «خانه نینجا» مملو از درهای تله‌ای و گذرگاه‌های مخفی، در این تاریخ غرق شوید. حتی می توانید مهارت های پرتاب خود را در محدوده هدف خود امتحان کنید. بچه‌ها از پارک موضوعی روستای توگاکوره نینجا که در آن نزدیکی است، لذت خواهند برد، جایی که می‌توانند لباس‌های نینجا بپوشند و از جاذبه‌هایی مانند زمین‌های با موانع جنگلی و محدوده دارت لذت ببرند.

فراموش نکنید که نودل های سوبای معروف توکاگوشی را در زمانی که در شهر هستید امتحان کنید. مغازه های زیادی برای انتخاب وجود دارد.

شهر ناگانو و اطراف آن :با Obuse آشنا شوید

Obuse جذاب، در حدود ۲۰ کیلومتری شمال شرقی ناگانو، یکی از زیباترین شهرهای کوچک استان استکه برای سفر به این شهر زیبا ابتدا باید ویزای ژاپن را دریافت نمایید.. خیابان ها در مرکز با بلوک های چوب شاه بلوط برای قدم زدن آهسته چیده شده اند. زمانی را برای رفتن به مغازه‌ها و کافه‌های منظره شهری بازسازی‌شده اختصاص دهید.

Obuse به شاه بلوط معروف است و کافه های آن شیرینی ها و کیک های شاه بلوطی شگفت انگیزی ارائه می دهند. ساکی محلی نیز محبوب است و برخی از دم‌نوش‌ها هنوز در بشکه‌های سرو دستی ساخته می‌شوند. برای نمونه به آبجوسازی Masuichi-Ichimura یا Matsubaya بروید.

موزه هوکوسایکان را کاوش کنید

یکی دیگر از ادعاهای Obuse برای شهرت، میزبانی هنرمند استاد بلوک چوبی کاتسوشیکا هوکوسای برای مدتی در اوایل دهه ۱۸۰۰ بود. موزه هوکوسایکان آن گنجینه ای از آثار اوست که شامل آثار چاپی، طومارها و دو زیارتگاه قابل حمل با تزئینات پیچیده است. سقفی که او در معبد گانشوین در حدود یک کیلومتری آن نقاشی کرده است را از دست ندهید.

با میمون های برفی افسانه ای آشنا شوید

کمی جلوتر از خط قطار از Obuse، یوداناکا، یک شهر کوچک چشمه آب گرم قرار دارد که از آنجا می‌توانید اتوبوسی را برای بازدید از میمون‌های محلی که در چشمه‌های آب گرم حمام می‌کنند، بگیرید. آنها در زمستان زمانی که Jigokudani – دره ای که خانه آنهاست – پوشیده از برف است، در بهترین حالت خود هستند، اما در هر فصلی به همان اندازه فعال و زیبا هستند.

اگر قصد دارید یک شب در این منطقه بمانید، یکی از هتل‌های سنتی چشمه‌های آب گرم را که در خیابان اصلی از شیبو اونسن می‌گذرد، انتخاب کنید.

 

کارهای بیشتری در شهر انجام دهید

موزه هنر استان ناگانو میزبان آثار هنرمندانی است که با این استان ارتباط دارند. گالری هیگاشیاما کای پیوست شده دارای نمایشگاه های دائمی و چرخشی از آثار هوکوسای است.

معبد زنکوجی، در نزدیکی ایستگاه ناگانو، سابقه ای در حدود ۱۴۰۰ سال دارد و بزرگترین سازه چوبی در شرق ژاپن است. تالار اصلی کنونی تقریبا ۳۰۰ سال پیش ساخته شده است. حدود ۳۹ معبد فرعی در محوطه وجود دارد که شوکوبو نامیده می شود و به بازدیدکنندگان اجازه می دهد یک شب اقامت در معبد را تجربه کنند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.