میوکو،نیگاتا

میوکو،نیگاتا – شهر کوچک میوکو که در کوه‌های استان نیگاتا جنوبی واقع شده است، شهرت بیشتری را به خود جلب می‌کند. این مکان دارای پیست های اسکی لذت بخش، استراحتگاه های منزوی چشمه های آب گرم و فعالیت های پمپاژ آدرنالین است  که در بین گردشگران تور ژاپن زمستان بسیار طرفدار دارد و تنها دو ساعت از توکیو فاصله دارد.

در یک آتشفشان فعال پیاده روی کنید، روی برف پودری اسکی کنید و در یک چشمه آب گرم استراحت کنید

میوکو که در مرکز کشور برفی نیگاتا قرار دارد، بهشتی برای اسنوبرد سواران و اسکی بازان است، در حالی که آتشفشان فعال و آبشار باورنکردنی آن را به مکانی ضروری برای دوستداران طبیعت تبدیل کرده است.

این موارد را از دست ندهید

• سر خوردن در زمین های اسکی عالی

• حمام کردن در آب شیری مایل به سفید اونسن Tsubame

• زیبایی آبشار نائنا

میوکو،نیگاتا

چگونه به آنجا برویم

می توانید از توکیو و نیگاتا از طریق قطار JR یا ماشین به میوکو برسید.

میوکو از توکیو و نیگاتا قابل دسترسی است. از ایستگاه توکیو، سوار Hokuriku Shinkansen به سمت Kanazawa شوید و در ایستگاه Joetsumyoko پیاده شوید. سفر با قطار تقریباً سه ساعت طول می کشد. از ایستگاه نیگاتا، سوار Joetsu Shinkansen به سمت توکیو شوید و به Shirayuki Limited Express در ناگائوکا بروید. این سواری حدود دو ساعت طول می کشد.

رانندگی ساده ترین راه برای رفت و آمد است زیرا برخی از نقاط بسیار دور هستند. رانندگی از توکیو در بزرگراه های Kanetsu و Joshinetsu چهار ساعت طول می کشد و از نیگاتا، حدود دو ساعت در بزرگراه Hokuriku طول می کشد.

ماجراجویی در فضای باز

کوه میوکو یک آتشفشان فعال ۲۴۵۴ متری است که در فهرست ۱۰۰ کوه معروف ژاپن قرار دارد. اینجا یک مکان پیاده روی محبوب است. برای شروع پیاده روی در سحر آماده باشید، زیرا پیاده روی، که می تواند شیب دار و صخره ای باشد، در هر مسیر حدود چهار ساعت طول می کشد. در زمستان، پیاده روی بسیار خطرناک در نظر گرفته می شود، زیرا بالای کوه مستعد بهمن است.

اونسن Tsubame در پای کوه میوکو قرار دارد که منبع آب چشمه‌های گرم را از کوه دریافت می‌کند. اگرچه این منطقه میزبان چندین ریوکان است، Tsubame یک حمام منزوی به رنگ سفید مایل به شیری دارد که کاملاً در فضای باز است. هیچ هزینه ای برای ورودی وجود ندارد، اما کمک مالی در اینجا مرسوم است. این نقطه در آخر هفته بسیار شلوغ می شود زیرا حمام فقط برای پنج تا شش نفر است.

Seki، Akakura، Ikenotaira و Suginosawa از دیگر روستاهای محبوب چشمه های آب گرم در این منطقه هستند.

میوکو،نیگاتا: بهشت برف پودری

نیگاتا به عنوان کشور برفی شناخته می شود و میوکو درست در قلب نیگاتا قرار دارد و آن را به مکانی ایده آل برای دوستداران برف تبدیل می کند. برف در میوکو خشک، پودری و کرکی است و برای اسکی و اسنوبورد مناسب است.

نه عدد زمین اسکی در این منطقه وجود دارد و از دامنه های معروف آن می توان به آکاکورا، آکاکورا کانکو، سوگینوهارا و ایکنوتایرا در دامنه های کوه میوکو اشاره کرد.بطور کلی برای سفر نیگاتا تجربه کردن و لذت بردن از اسکی و اسنوبرد در این شهر برفی نیاز به ویزای ژاپن داریم که ویزای توریستی الکترونیکی ژاپن روندی جدید در اخذ ویزای توریستی این کشور است .

رنگ ها و طعم های فصول

میوکو در تمام فصول زرق و برق دار است. در جنوب پیست‌های اسکی، آبشار نائنا قرار دارد، که مکانی عالی برای خنک شدن در تابستان و تماشای ملیله‌های رنگارنگ در پاییز است.

در راه به آنجا، در کنار نودل‌فروشی‌های محلی توقف کنید، جایی که نودل‌ها را در حالی که از کنار شما می‌گذرند، در جریانی از آب که در یک نیمه بامبو قرار دارد، می‌گیرید. ترفند این است که آنها را با چاپستیک خود بگیرید. یکی دیگر از نقاط زیبا، برکه ایموری است که عکاسان مشتاق را به خود جذب می کند. آب آینه مانند این حوض، کوه میوکو و رنگ های زنده درختان را منعکس می کند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.