چمدان و نگهداری

چمدان و نگهداریاکیداً توصیه می شود هنگام مسافرت در سراسر ژاپن از بسته بندی سبک استفاده کنید. اکثر قطارها فضایی را برای چمدان های حجیم فراهم نمی کنند، و حتی با وجود اینکه وضعیت دسترسی در ایستگاه ها در سال های اخیر به طور قابل توجهی بهبود یافته است، برخی از سکوها مجهز به پله برقی یا آسانسور نیستند یا ممکن است مجبور شوید برای رسیدن به یکی از آن ها مسیر را انحرافی انجام دهید.

در سفر همچنین از اتکا به قفسه‌های سکه‌ای با اندازه بزرگ جلوگیری می‌کند، که در بسیاری از ایستگاه‌ها نسبت به قفسه‌های سکه‌های کوچک‌تر به آسانی در دسترس نیستند.

چمدان و نگهداری

چمدان و نگهداری:از آزادی و تجمل سفر “سبک و راحت” لذت ببرید

آمدن به ژاپن  به طور کلی به معنای همراه داشتن مقدار قابل توجهی چمدان است و حمل این چمدان های سنگین در شهرهای شلوغ قطعا یکی از پر استرس ترین جنبه های سفر است.

خوشبختانه، تعهد شدید ژاپن به خدمات مشتری به شما امکان می دهد چمدان های شما را به طور ایمن حمل و نگهداری کنند و به شما امکان سفر “سبک و با دستان آزاد” را می دهد.

«سفر با دستان آزاد» این امکان را فراهم می کند که به راحتی و بدون مزاحمت بارهای سنگین سفر کنید. بازدیدکنندگان  تور ژاپن می توانند از خدمات تحویل/ذخیره سازی باکیفیت ژاپن برای لذت بردن از سفر یراحت در سراسر ژاپن استفاده کنند.

این نشان‌واره نشان‌دهنده پیشخوان‌های خدماتی است که به عنوان «سفر با دستان آزاد» تأیید شده‌اند.

فقط به دنبال پیشخوان مسافرتی «سفر با دستان آزاد» باشید تا اقلام خود را تحویل دهید، فرم تحویل را پر کنید و آماده حرکت باشید. از امنیت و ایمنی خدمات ژاپن، دسترسی چند زبانه برای بازدیدکنندگان بین المللی، تحویل در یک روز در تاریخ و زمان تعیین شده و جبران خسارت برای اقلام آسیب دیده یا گم شده لذت ببرید.

چهار فرودگاه اصلی ژاپن، ناریتا، هاندا، فرودگاه بین‌المللی کانسای و چوبو سنترایر، فرودگاه نیو چیتوز، فوکوئوکا و فرودگاه ناها، همگی خدمات تحویل چمدان را ارائه می‌دهند که می‌توانید چمدان‌های خود را تحویل دهید تا به هتل خود برسد. این سرویس مخصوصاً در صورتی مفید است که با چمدان‌های بزرگ سفر می‌کنید، با بچه‌های کوچک سفر می‌کنید یا می‌خواهید پس از رسیدن به ژاپن، مستقیماً به مکان‌های دیدنی بپرید.بطورکلی درخواست ویزای ژاپن و بازدیداز مکان های دیدنی آن جزو معنوی ترین کارهای ممکن به شمار می آید.

خدمات مسافرتی با دستان آزاد فقط محدود به تحویل از و به فرودگاه نیست، بیشتر هتل های بزرگ می توانند تحویل چمدان را بین هتل ها ترتیب دهند. جزئیات مربوط به نحوه ارسال چمدان خود را به مقصد بعدی از میز پذیرش بپرسید. حتی اگر در یک هتل بزرگ اقامت ندارید، باز هم می‌توانید چمدان‌های خود را در یک فروشگاه رفاهی تعیین‌شده تحویل دهید تا به آنجا بفرستید.

اگر فقط می‌خواهید چمدان‌های خود را ذخیره کنید، می‌توانید به راحتی از کمدهای سکه ای در اندازه‌های مختلف در اکثر ایستگاه‌ها و مراکز توریستی ژاپن استفاده کنید. هزینه بر اساس اندازه متفاوت است، اما انتظار می رود بین ۳۰۰ تا ۶۰۰ ین پرداخت کنید. در بسیاری از امکانات مدرن امکان پرداخت با کارت های حمل و نقل آی سی مختلف وجود دارد. توجه داشته باشید که در مکان های بسیار شلوغ، کمدها خیلی سریع پر می شوند. تحقیقات قبلی در مورد نحوه و مکان نگهداری چمدان قطعا به شما کمک می کند تا زمان خود را ایمن کنید و به سادگی بر سفر خود در سراسر ژاپن تمرکز کنید.

لطفاً از برخی محدودیت‌ها در مورد خدمات تحویل/نگهداری چمدان آگاه باشید (به عنوان مثال اقلامی که بیش از ۱۶۰ سانتی‌متر نیستند، وزنی بین ۲۵ تا ۳۰ کیلوگرم دارند، محتویاتی که دارای ارزش کمتر از ۳۰۰۰۰۰ ین هستند). چندین مورد را نمی توان پذیرفت: اشیاء قیمتی، اقلام شکننده، محصولات تازه و مایعات، مواد خطرناک. هزینه خدمات تحویل/نگهداری با توجه به فرودگاه، مقصد حمل و نقل و اندازه چمدان متفاوت است. خدمات جبران خسارت برای اقلام آسیب دیده یا گم شده ارائه می شود. میزان غرامت ممکن است بسته به حامل مورد استفاده متفاوت باشد. خدمات ردیابی حمل و نقل نیز موجود است.

برای اطلاعات بیشتر لطفاً شرکت‌های «سفر با دستان آزاد» زیر را بررسی کنید: Yamato Transport، JAL ABC، آژانس گرین پورت

اطلاعات پیشخوان در مورد لوگو را می توان از صفحه زیر دریافت کرد (فرمت فایل: PDF، CSV / زبان: ژاپنی، انگلیسی): https://www.mlit.go.jp/seisakutokatsu/freight/seisakutokatsu_freight_tk1_000141.html

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.