کوراما و کیفونه

کوراما و کیفونه زادگاه ریکی – که توسط محافظان دنیای طبیعی مراقبت می شود ،کوه کوراما به راحتی یکی از بهترین سفرهای یک روزه خارج از مرکز شهر کیوتو است همچنین در بین گردشگران تور ژاپن طرفدار دارد. معابدی با منشأ اسرارآمیز، تاریخ عرفانی، جنگل‌های سرو سرسبز، و پیاده‌روی آسان در روز همگی در دسترس شما هستند.

این موارد را از دست ندهید

• معبد کورامادرا در کوهستان

• در مسیر کوهپیمایی کوراما-کیبونه از بالای کوه و بر فراز آن

چگونه به آنجا برویم

منطقه کوراما با قطار و اتوبوس از ایستگاه کیوتو قابل دسترسی است.

از خط شهری Karasuma کیوتو به سمت Kokusai Kaikan بروید و از ایستگاه اتوبوس Kokusai Kaikan-mae با اتوبوس شماره ۵۲ کیوتو به مقصد Kurama Onsen بروید. در کوراما پیاده شوید.

کوراما و کیفونه

کوراما و کیفونه:سرزمینی عرفانی

کوه کوراما به‌خاطر زادگاه ریکی، یک هنر شفابخش کل‌نگر که در اوایل دهه ۱۹۰۰ شروع شد و امروزه نیز به طور گسترده انجام می‌شود، شهرت دارد. کوه کوراما تاریخچه ای غرق در باورهای عرفانی دارد.

توسط تنگو محافظت می شود

اعتقاد بر این است که تنگو، موجودات افسانه‌ای از فرهنگ عامه ژاپنی، هنوز در این منطقه وجود دارد. زمانی اعتقاد بر این بود که آنها شیطانی هستند، اما اکنون به عنوان محافظان جهان طبیعی شناخته می شوند. تنگو که هم کامی و هم یوکای – روح الهی و شبح – است، با خصوصیات انسانی و پرنده مانند به تصویر کشیده شده است.

در خارج از ایستگاه کوراما، مجسمه عظیمی از سوجوبو، پادشاه تنگو، که گفته می‌شود از کوراما سرچشمه گرفته، به استقبال شما می‌آید.

تاریخچه باطنی معبد کورامادرا

کورامادرا معبد اصلی این منطقه است که در یک طرف کوه کوراما گسترده شده است.

این معبد در قرن هشتم تأسیس شد، اما منشا آن مرموز است. می گویند راهبی پس از اینکه در خواب از قدرت های عرفانی آن مطلع شد به کوراما سفر کرد. او کورامادرا را برای مهار قدرت معنوی منحصر به فرد منطقه ساخت. اگرچه در طول اعصار مختلف توسط فرقه های مختلف بودایی کنترل می شد، اما امروزه به اعتقادات باطنی و پرستش کوه اختصاص دارد.

پیاده روی کنید یا سوار تله کابین شوید تا به منظره ای بزرگ برسید

با پرداخت ۲۰۰ ین می توانید با تله کابین کوتاه از کوه بالا بروید و به ساختمان اصلی برسید. اگر می خواهید نگاه صمیمی تری به مجموعه داشته باشید، می توانید از مسیر کوهستانی بالا بروید.

در بالای آن، کوهی مرتفع است و ساختمان ها در حیاط وسیعی قرار دارند. منظره کوه ها و دره های آن طرف شگفت انگیز است.

پیاده روی کوراما-کیبونه

پس از سالن اصلی، مسیری به سمت بالای کوه به کیبونه در طرف مقابل کوه ادامه می‌یابد. پیاده‌روی دوست‌داشتنی است و به چند معبد کوچک‌تر منتهی می‌شود که بخشی از کورامادرا هستند.

ریشه های آشکار

در نیمه راه پیاده روی، با بیشه درختان خاصی روبرو خواهید شد. ریشه آنها قادر به نفوذ در زمین سخت نیست و به شکلی مسحورکننده به هم بافته شده اند.

یک سفر رضایت بخش

بطور کلی برای سفر به ژاپن ابتدا باید ویزای ژاپن را دریافت نمایید.اگر پیاده روی از پایه معبد را در نظر بگیرید، پیاده روی تا کیبونه ۳٫۹ کیلومتر است و حدود دو تا سه ساعت طول می کشد. خیلی سخت نیست و شامل پله ها و نرده های چوبی در نواحی سخت تر برای صعود و پایین آمدن از کوه می باشد. در آگوست بیایید، زیرا هوا به گرمی شهر نیست، یا پاییز بیایید، تا درختان در بهترین حالت خود باشند.

حرم کیفونه-جینجا و کیبونه

هنگامی که به کیبونه رسیدید، باید به زیارت کوهستان خود ادامه دهید و از کیفونه جینجا دیدن کنید. سخت است که ورودی کیفونه-جینجا را از دست بدهید: یک پلکان سنگی بلند با فانوس های قرمز. این منظره در هر فصلی کاملا خیره کننده است.

این زیارتگاه به خدای آب اختصاص یافته است و دارای یک Omikuji (سرور) ویژه است که می تواند روی آب شناور شود. در ابتدا خالی به نظر می رسد، اما پس از قرار گرفتن بر روی آب چشمه حرم، ثروت اصلی به طرز جادویی ظاهر می شود.

در کاوادوکو غذا بخورید

کیبونه یک منطقه فوق العاده است و ارزش یک نگاه دقیق تر را دارد. مردم محلی کیوتو برای فرار از گرمای شهر به کیبونه می آمدند. اینجا به خاطر کاوادوکو یا عرشه‌هایی که بر روی رودخانه کیبونه ساخته شده‌اند و نوعی تهویه مطبوع طبیعی هستند، شهرت دارد. در طول تابستان، می‌توانید از یک غذای سنتی ژاپنی بر روی کاوادوکو لذت ببرید که تجربه‌ای واقعا بی‌نظیر است.

منطقه کوراما مکان ها و رویدادهای جذاب بیشتری را ارائه می دهد. سفرهای یک روزه از مرکز شهر کیوتو امکان پذیر است، اما اقامت یک شبه ممکن است گزینه خوبی برای کوهنوردان باشد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.